Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przytulanie i reakcja chłopaków..

Polecane posty

Gość gość

już kilka razy zdarzyło mi się że kiedy przytulałam się z jakimś kolegą, poczułam wypukłość w spodniach. przytulenie trwało jakiś czas więc miałam kilka minut żeby to sprawdzić i tak, stanął mu.. wiem że podobam się facetom.ale czy zwykle przytulanie was pobudza? o czym wtedy myślicie, coś sobie wyobrażacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale gdy pewna piękna koleżanka jechała na moich kolanach, przez kilka godzin w pociągu, to nic nie myślałem :D, tylko cieszyłem się z podskakiwania wagonów :D :D :D. Zresztą odniosłem wrażenie, że specjalnie tak siedziała, by moja wypukłość, uderzała w przeznaczone dla niej miejsce :D. Na stacji docelowej, musiała założyć kurtkę, by ukryć wilgoć, która w tym miejscu pokrywała jej spodnie :). Na szczęście moje spodnie były suche :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E? Ze co, niby posikala się z radosci, ze siedziala ci na tych kolanach? Moze ma problemy z nietrzymaniem moczu, co spotegowalo to trzesienie wagonu... Zaproponowalabym jej wizyte u specjalisty na twoim miejscu, w dzisiejszych czasach to żaden wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To były inne czasy :) i zdecydowanie nie był to zapach moczu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×