Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

psychiatra powiedział że mam manię prześladowczą trudno mi w to uwierzyć

Polecane posty

Gość gość

wydaje mi się,że po prostu jestem przytomna i trzeźwa a większość ludzi jest naiwna, a gdy ktoś jest nienaiwny to się mówi że ma psychozę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto cie przesladuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
opisz dokładniej ,co ci rzekomo dolega ? co powiedziałaś lekarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla obecnych psychiatrów każdy stan emocjonalny różniący sie jakoś od smierci jest jakąś psychozą a stan do niej zbliżony apatią to pseudonauka bo niby jak psychiatrta może zweryfikować czy ktoś cie sledzi bądź szpieguje? a jeżeli faktycznie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wprawdzie nie psychiatra ale psycholog kliniczny powiedział że mam typową depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
mania przesladowcza nie znaczy że ktos kogos śledzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele rzeczy się na to złożyło ot choćby to o wszystkim nie mogę pisać, ale i tak pewni oni to przeczytają: po pierwsze podejrzewam, że wśród moich sąsiadów jest dużo informatyków i może nawet hakerów, oni siedzą całe dnie w domu i albo obserwują innych mieszkańców albo co gorsza szpiegują ich w internecie, nie mam wątpliwości że moje wpisy czyta teraz kilka osob i wie,że to ja napisałam, mam wiele powodów by tak sądzić, kiedy napisałam tu coś o kimś (że nie podoba mi się kaptur) to ta osoba od tej pory nie nosi kaptura itp. gdy coś wymyślę albo znajdę w internecie to nagle to staje się modne albo gdy o kimś nagle pomyślę z znienacka ta osoba się pojawia, mam na to pewną teorię ale wolę jej nie ujawniać bo może być zbyt odważna wydaję mi się że tu na kafeterii jest więcej takich świadomych osob jak ja a do specjalisty zostałam skierowana w zasadzie nie wiem czemu, pewnie było to komuś na rękę, ale nie zamknęli mnie w szpitalu psychiatrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest typowa depresja? tez mi się wydaje, te diagnozy są chyba po to by odseparować świadomych ludzi od nieświadomeg o bydla i mamić głupich a tacy jak my moglibyśmy oświecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
autorko hmm no to zakrawa na schizofrenie paranoidalną ,oczywiście nie można wykluczyć że tak jak piszesz jest w istocie,ale wiesz że to mało prawdopodobne,obserwuj siebie ,notuj co czujesz każdego dnia i pozostań jednak w kontakcie z lekarzem ,a co sprawiło że w ogóle poszłaś do psychiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, masz manię prześladowczą :D To co napisałaś strasznie mnie rozbawiło. :D 🖐️ Słuchaj lekarza i lecz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
i jeszcze jedno pytanie,zupełnie poważne paliłaś maryśkę ? nie że teraz ale w ogóle,przed rzekomą chorobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym napisać, ale nie mogę bo jeszcze ktoś z sąsiedztwa przeczyta albo powie moim znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy niczego nie paliłam, pare razy papierosy, ale nie lubię palić, nie mam zaburzeń świadomości, rozbawiło? każdego z nas to spotyka codziennie tylko jesteście zbyt zabiegani by to dostrzec , a gdy dostrzeżecie będzie za późno, niby dlaczego nilt mnie jeszcze nie zabił, nie zgawąłcił nie okradł? bo jestem uważna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
ja sie nie śmieję ,po prostu brzmi to nieprawdopodobnie,gdybyś miała jakieś urojenia ksobne typu "wiem że paskudnie mi w tej kiecce a one po złosci mówia że świetnie leży " lub " sąsiad szuka okazji żeby mi dopiec" czy też "idę ulicą i czuję że ludzie śmieją sie że kulawo mi idzie z obcasami" to inna kwestia. Twoje podejrzenia są przesadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też nikt nie zabił, nie zgwałcił i nie okradł, a uważam, że jesteś chora 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
zaburzenia świadomości wcale tak często nie występują ,najczęściej są skutkiem ubocznym przyjmowanych psychotropów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
kup sobie/wypożycz książkę pt "schizofrenia" autorstwa Antoniego Kępińskiego ,tam jest wszystko w bardzo przystepny sposób opisane,przeczytaj uważnie nawet kilka razy a zobaczysz że to cholernie podstępna choroba a jej rozpoznanie nastręcza trudności nawet wybitnym specjalistom w dziedzinie psychiatrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jej rozpoznanie nastręcza trudności nawet wybitnym specjalistom, to może jej po prostu nie ma. I jakim prawem jakieś kretynki z forum sie za to rozpoznawanie zabierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gośćula wczoraj mania przesladowcza nie znaczy że ktos kogos śledzi smiech.gif " xxx ale jak ktoś kogoś śledzi to mania nie jest manią. widze, że trudno to ogarnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychiatrze. i jeszcze głupie podsmiechujki. lekarz psychiatra dysponnuje jedynie metodą porównawczą. pacjent twierdzi, że jest "prześladowany" a psychiatra arbitralnie klasyfikuje to jako objaw mani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mnie śledzono naprawdę :-) a gdyby ktoś w necie za mną łaził to niby co mnie to obchodzi że się ktoś nudzi ?a pomysły wspólne? to sprawa myślokształtów ,fruwa to to z umysłow w przestrzeń dlatego w tym samym czasie różne osoby mają ten sam pomysł czasami są to podpowiedzi odgórne z kosmosu :-) np. geniusze muzyczni brali natchnienie z góry ,to co mam się leczyć?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci w to trudno uwierzyć to może skonsultuj się jeszcze z innym lekarzem psychiatrą. Powiedz mu to samo, co pierwszemu lekarzowi. Jeśli rozpoznanie będzie takie samo to jest coś na rzeczy. W tym wypadku trzeba się już pogodzić z zaistniałą diagnozą. Pogodzenie się z diagnozą to jest pierwszy etap a następnym jest leczenie. Diagnoza nie zawsze idzie po naszej myśli. Ja też choruję psychiatrycznie i diagnoza też była dla mnie zaskoczeniem. Ja i taka diagnoza, gdzie tam? ja czegoś takiego nie mam. Ale jak się okazuje mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×