Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

psychologia

Polecane posty

Gość gość

czemu ludzie mnie unikają kiedy chcę nawiązać jakąś znajomość? Jestem miły ułożony . Owszem nie mam jakiś szczególnych zainteresowań idt. , ale czemu ludzie od razu ode mnie uciekają . Nie rozumiem tego ich zachowania. Albo oceniają nawet jak mnie nie znają.. Jestem osobą która raczej unika ludzi, dużych zbiorowisk . Trudno rozmawia mi się z ludźmi tak żeby mieli do mnie przekonanie . Myślę że to chyba głównie przez to . Cały czas próbuje ale ludzie nie chcą ze mną rozmawiać a jak już rozmawiają to chwilę i koniec... sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 100% śmierdzi ci z paszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuchnąć ci ??? właśnie umyłem zęby . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro sam ich unikasz to czemu mają chcieć z tobą rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikam w sensie że nie często przebywam wśród ludzi ale ostatnio dużo próbuję zagadywać do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak umiejętności nawiązywania luźnej rozmowy rzuca się w oczy, pewnie po prostu czują się nieswojo. Spokojnie, z czasem się wyrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jestes troche nachalny? To sugestia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie od razu Krakow zbudowano:). Nie poddawaj sie,umiejetnosci bycia i rozmowy z ludzmi trzeba sie nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem nachalny próbuję zagadywać do ludzi . W tramwaju w autobusie idt... ale ludzie zwykle patrzą na mnie obojętnie . A pytam się normalnych rzeczy jak np. "która godzina?" albo że coś mi się podoba w danej osobie idt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ludzie nie są do tego przyzwyczajeni, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem trudno mi jest kiedy jestem odpychane ale nie poddaję się i dalej próbuję swych sił . O normalnych rzeczach chciałbym pogadać o zainteresowaniach muzyce o świecie nie wiem o czym jeszcze mogę nawet rozmawiać o banalnych rzeczach jak co lubisz robić ? Nigdy od razu nie mówię "wyglądasz na miłą osobę może się poznamy?" nie.. jak rozmowa się rozwija to wtedy mogę spytać. Ale zwykle tak nie jest bo ludzie albo się zaczynają śmiać albo odwracają swoją twarz w drugą stronę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie są naprawdę różni więc próbuj nawet codziennie nie mówię że każdy będzie super rozmowny ale próbuj . Zagaduj np. do dziewczyn w twoim wieku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale próbuj też zatrzymywać przy sobie jakąś osobę. I nie rób tak że nie masz pomysłów na rozmowę bo co sobie pomyśli taka dziewczyną ... gadaj o wszystkim uśmiechaj się , dawaj do zrozumienia że jesteś ułożonym człowiekiem a na pewno ludzie będą otwarci dla ciebie. Zwłaszcza dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś c*****y i to ludzie czują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pan znawca mnie zna i na pewno dużo o mnie wie. zachowanie godne największego buractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się tym chamem . Zazdrość dupę ściska i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×