Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

puszysty moze byc kotek albo koldra a nie baba

Polecane posty

Gość gość

niech to do was dotrze ze tluszcz to nie puch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A facet może być puszysty? Zawsze się za takiego miałem, kotku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sie nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie nie dziwie,że kobiety sa grube zyjemy w biednym kraju, nie stac nas na rozrywki, kino, wyjscia w ciekawe miejsca, nasi mezczyzni to w wiekszosci nic ciekawego, pija, bija, zdradzają, problemy wszedzie, w urzedach, wciaz grozi nam bezrobocie, malo zarabiamy, a jedzenie jest tanie zwlaszcza to niezdrowe, jedzenie przynosi ulge, to tania rozrywka dla mas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , facet tez nie moze byc puszysty , czlowiek nie moze byc puszysty , zwierze moze miec puszyste futerko ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie dziwie bo nie trzeba miec w uj kasy zeby uniknac otylosci ale temat o tym zeby nazywac rzeczy jakimi sa , tluszcz to nie puch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ci tluszcz u innych szkodzi? czy kobieta ma juz z kazdej przyjemnosci w zyciu zrezygnowac? zeby jakis facet mogl sie na nia ponapalac chwile na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>puszysty moze byc kotek albo koldra a nie baba<<< x Puszysty jest też puch imitujący Twój mózg ;D :D :D. x Słowo puszysty oznacza m.in. miękki, więc jak najbardziej pasuje do pulchnych dziewczyn :). x Zresztą jest uznany przez JĘZYKOZNAWCÓW, za synonim (znajdź sobie w słowniku znaczenie tego słowa :D ) słów gruba, z nadwagą. x Tak więc kobieta może być puszysta (mniam :D, mniam :) ) i piękna :), a Ty jesteś tylko TĘPA i NIEDOUCZONA :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Człowiek może być gruby, otyły, ale nie puszysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytac ze zrozumieniem nie potrafisz?? ja nie pisze ze mi tluszcz przeszkadza tylko nazywanie siebie puszystym czlowiek nie moze byc puszysty czlowiek jest gruby albo ma nadwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że trzeba kochać siebie takim jakim się jest nie ważne czy grubym czy chudym. Cieszmy się, że jesteśmy i nie przejmujmy się tym co mówią inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio ale my tutaj wiemy zes ty amator OTYLYCH Pan wiec twoja wypowiedz nie jest brana pod uwage zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo puszysty oznacza m.in. miękki, więc jak najbardziej pasuje do pulchnych dziewczyn usmiech.gif x w takim razie ugotuj sobie jajko na puszysto i nie p*****l glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio, debilu tępy, wypiertalaj z tego tematu chory fascynacie wielorybów. ty nigdy nie jesteś obiektywny w takich tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wam przeszkadzaja grube kobiety?? szukajcie szczuplych:) a nam dajcie sobie spokojnie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro puszystość to "miękka skóra" to i szczupła może być puszysta :) waga nie ma związku z miękkością skóry, jej nawilżeniem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam nie przeszkadzaja grube kobiety tylko idiotyczne zazywanie siebie puszystym ja gruba nie jestem , moje bmi 21 ale mam ......uwaga ... uwazam ze mam GRUBY TYLEK ale zawsze mowie jak temat kreci sie w okol wagi , diet itd ze mam GRUBY tylek , nigdy nie przyszlo mi do glowy powiedziec ze mam puszysty tylek czy puszysta pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawno wojny nie bylo, ze macie tak durne problemy w niedziele rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie marudz , tysiackrotnie glupsze tematy tutaj sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak puszyste to apetyczne i jest co masować.Ja tam nie lubię jak same kości pode mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz na mysli tluste i apetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>masz na mysli tluste i apetyczne<<< x Tłuste żarcie najlepiej zaspakaja prawdziwy głód :), x A tłuściutkie, puszyste dzieweczki :) x najlepiej zaspakajają :) prawdziwie spragnionych mężczyzn :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 ty na serio jesteś debilem do kwadratu. i to strasznie ograniczonym. ty nie lecisz nawet na "puszyste" ty lecisz na otyłe walenie. to nie ma nic wspólnego z byciem prawdziwym facetem, to dewiacja, kretynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i moje prawdziwe żądze zaspokajają szczupłe kobiety. Tłustych nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie, to nie tłuste żarcie najbardziej zaspokaja apetyt, tylko węglowodany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie tlusta, to chuda babka taka jak ja obecnie! Troche cwiczen diety i efekty sa! Co prawda troszke oszukiwalam bo wspomagalam sie suplementem african mango, ale bylo warto :) Kupilam go tutaj: http://sprawny.pl/africanmango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekujemy za reklame african mango a teraz WY.PIER.DA.LAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byloby tylu " puszystych", gdyby nie takie mięciutkie, łaskawe, rozgrzeszające nazewnictwo, taka nowomowa. Kazdy zyje, jak uważa, jego sprawa, tylko trzeba nazywac sprawy po imieniu, tak, jakimi faktycznie są. Bez ściemy. Nastolatki są grube, zatuczone,obsadłowione, spasłe, ale dorosłe kobiety, męzczyźni "awansują" na puszystych. I tu widzę tę obludę w nazewnictwie i podejsciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZGADZAM SIE , nazywanie siebie puszystym dziala na nasz psychike, puszyste to mile miekkie lubiane przyjemne wiec skoro jestem puszysty-puszysta to jestem pozytywna, skoro jestem puszysty to nie ma nic ujemnego w mojej otylosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>I tu widzę tę obludę w nazewnictwie i podejsciu.<<< Matołek nie rozumie słowa OBŁUDA i myli go z szacunkiem do innego człowieka. Każdy ma jakieś niedostatki i tylko PRAWDZIWY CHAM będzie mu je PUBLICZNIE wytykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×