Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 19980408

Pytania o kuchnię na wymiar

Polecane posty

Gość 19980408

Powiedzcie jak to wygląda.Mam piętnastoletnią kuchnię,meble typowe,agd oczywiście wolnostojące,na ścianach panele do połowy,słowem kwitnący prl. Planuję remont,chcę ją przewrócić do góry nogami:) Powiedzcie jak to wygląda.Jest pełno firm zajmujących się meblami na wymiar,na co zwracać uwagę? Czy agd trzeba kupić samemu? Kiedy glazura? Jak już te meble będą na swoich miejscach czy wcześniej? Na co uważać,czego się wystrzegać.I dlaczego wszyscy robią białe kuchnie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
białe są modne jak kupujesz na wymiar to albo mówisz jakie chcesz sprzęt i kupujesz samodzielnie w droższych firmach oni kupują po za tym mają duże zniżki co do remontu ściany podłogi robisz w własnym zakresie pierw firma projektuje ci kuchnie zgodnie z tym projektem wynajmujesz ekipę remontową robią ci kafelki gniazdka ale przeważnie remont się robi przed pójściem do sklepu za same szafki pewnie dasz z 20-30tyś jak masz kuchnie z prl to raczej za bogata nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartez86
Jeśli chodzi o meble na wymiar do kuchni to ja polecam te z http://arteka.com.pl ;) Kontaktujesz się, mówisz czego mniej więcej potrzebujesz, specjaliści ci doradzają, mierzą pomieszczenie, przedstawiają projekt no i chyba tyle :D A, no wiadomo ze przy tych pomiarach brane są pod uwagę sprzety agd które masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne meble na wymiar proponuję firma www.westor.pl. Ja zamawiałam u nich ostatnio meble do kuchni . Zrobili mi piękny projekt za który nie wzięli i dodatkowej opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zrobilem sam, narysowałem, pomierzylem, kupilem płyty (płyta na szafki ok 45 zł/metr, blat ok 120 zł za metr, fronty lakierwane na połysk ok 300 zł za metr) zrobiłem meble za 6500, które wyceniano mi na min 15 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×