Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do ludzi prowadzących swoje firmy i zatrudniających pracowników

Polecane posty

Gość gość

Hejka wszystkim, właśnie otwieram własny biznes i będę zatrudniać 2 osoby, wiadomo że pracownik to śmieć ale niestety prawo jest po jego stronie, dlatego też mam pytanko do bardziej doświadczonych pracodawców, macie jakieś sprawdzone sposoby na poniżanie pracowników ale takie żeby nie naginać prawa i żeby pracownik nie mógł nic z tym zrobić? piszcie, czekam na porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprowadź go do swojego poziomu intelektualnego :D. Gorszej krzywdy zrobić mu nie możesz :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćel
kiedys moją znajomą pracodawczyni ponizyla przy klientach- i wiesz co kolezanka tak jej pojechala, ze tamta wybiegla z placzem na zaplecze:D np dlatego, ze kolezanka wylala jej na lep wode z wiadra prosto po myciu brudnej podlogi:D. nie radze ci ponizac pracownika bo mozesz sie przejechac i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam już swoje lata i kiedyś będąc z koleżanką w sklepie byłyśmy świadkami jak kierownik poniżał pracownika młodego chłopaka a że obie nie lubimy chamów i prostaków dostał od nas "wykład "jak powinien zachowywać się kierownik ,ciśnienie mu podniosłyśmy bo zwiał czerwony na zaplecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×