Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laguna Beach

pytanie do podróżujących

Polecane posty

samolotem, czy oprócz bagażu podręcznego można mieć przy sobie damską torebkę,z dokumentami,telefonem itp. za którą się nie płaci i tak samo czy można mieć coś naładowane w kieszeniach ubrań na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka szuka kolezanki
wibrator mozesz miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy w jakich liniach
jesli jest powiedziane,ze mozesz miec ! bagaz podreczny to torebke wsadzasz do 1 podrecznego. W kieszeniach mozesz miec, co chcesz ( bez pzresady oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli zabierasz na pokład samolotu bagaż podręczny to do niego musisz schowac torebkę. Mozesz dokumenty wyciagnac i kase i schowac w kieszen. Na pokładzie mozesz schowac w kieszen wszystko co masz w podręcznym na dobrą sprawe. Ale torebkę musisz schowac. Jesli nie masz podrecznego, tylko torebkę, to musisz ją i tak schowac do luku nad głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghrtjtyiu
"normalnymi" liniami tak, mozna miec. w ryanie, wizzair i innych tanich mozna miec tylko jedna torbe/torebke podreczna- torebka damska jest liczona jako torba podreczna. nie wiem, czy zwracaja uwage na kieszenie i ciuchy na sobie, watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, ale nie wiem: znalazłam takie cos np: PRZEDMIOTY, KTÓRE MOŻNA DODATKOWO ZABRAĆ NA POKŁAD SAMOLOTU Oprócz bagażu podręcznego i urządzeń technicznych, dodatkowo można zabrać ze sobą na pokład następujące przedmioty: - torebkę, mały neseser lub niewielką teczkę (bądź torbę na laptopa) wraz z zawartością - płaszcz, szal lub koc - mały aparat fotograficzny lub lornetkę - odpowiednią ilość gazet do czytania w czasie podróży -nosidło i jedzenie na podróż dla niemowlęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak torebka jest liczona jako bagaz podręczny. mozna ją schowac wczesniej przed wejsciem. ja zawsze chowalam na miejscu bo nigdy nie lecialam sama wiec moglam miec dwa "bagaze" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggiiiii
nie możesz mieć NIC dodatkowo, torebkę będziesz musiałą włożyć do bagażu podręcznego, nawet jak kupisz coś już po kontroli bezpieczeństwa w sklepie wolnocłowym to też musisz to schować do walizki. Przy kontroli nie możesz mieć nic w kieszeniach, kurtkę, portfel, telefon itp. kładziesz na linii, potem możesz to z powrotem upchac w kieszeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrastara
jakimi liniami leciesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jezu co Wy jej piszecie, widać, że lataliście w życiu tylko Ryanairem!!!! W każdej linii lotniczej poza Ryanair możesz mieć torebke osobno! bagaż podręczny + torebka+ laptop+ aparat+ kurtka itd. Leciałam w życiu samolotem ok 150 razy i poza Ryanairem (a i tam to czasem przechodzi) wszędzie można mieć jeszcze dodatkowy mały bagaż do bagażu podręcznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajzer
Torebka zależy od linii lotniczych. te tanie najczęściej pozwalają mieć 1 bagaz podręczny i liczą torebkę jako właśnie jeden bagaż. musisz sprawdzić na stroinie linii lotniczych, w regulaminie. do mnie na 7 lipca, na koncert Queen we wrocławiu przylatuje kuzyn easyjetem razem z dziewczyną i tam torebka liczona jest jako bagaż podręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 2013 roku w Ryanair można oprócz bagażu podręcznego 55x40x20 zabrać tez mniejszy bagaz podreczny o max wymairach 35x ileś tam czyli torebke również :) czyli walizke i torebke bez problemu mozna miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×