Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja tam nie wiem

pytanie o allegro

Polecane posty

Gość ja tam nie wiem

mam pytanie... jeśli dostałam taką wiadomość... Kupiłeś przedmiot przez Kup Teraz... i gdzieś tam na dole nr konta tej osoby, to teraz muszę tylko kasę wpłacić, tak? a skąd ta osoba będzie mieć mój adres? czy jak zna mój nick, to adres się jej też wyswietla? wiem, ze głupie pytania, ale ja tego po prostu nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adres zostal przez Cibie wpisany przy rejestracji. nie martw sie wyswietli sie, wplac tylko pieniazki i podpisz ze od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB-jow
w sumie mozesz wplacic bez konatktu ale jednak oczywiscie lepiej sie skontaktowac... ale jednak ja mam taka metode ze zanim kupie cos na allegro to czytam komentarze wystawione przez innych kupujacych u tego allegrowicza Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ja juz tysiac razy kupowalam na allegro. Jesli sa pozytywne komentarze to nie widze nic zlego aby od rau wplacic. Nigdy mi sie nie zdarzylo aby bylo cos nie tak. Ale po wyslaniu pieniazkow pisze maila ze pieniazki zostaly przekazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to bym chciała
ja wysyłam po prostu info, witam, kupiłam na Pana aukcji numer .. przedmiot.... Po otrzymaniu potwierdzenia wyślę kwotę X. jak nie ma podanej kwoty za przesyłkę to tez musisz zapytać ile te koszty wyniosą. Poproś o wysyłkę na adres...... i podpisując się podaj swój nick z allegro. U mnie to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×