Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie o faceta

Polecane posty

Gość gość

miałyscie tak albo macie że facet rządził wami? w każdej sytuacji i na każdy temat chciał się wtrącić nic mu nie pasowało. ? ja mimo że kocham tego faceta dziś już wysiadlam. nie podobalo mu sie jechac nad morze i mimo ze to ja ze swoich pieniedzy wplacilam zaliczke bo on nie mial to suszyl mi glowe bo on chcial jechac jsk jego mama do bulgarii a dzis powiedział że jeśli będzie dziecko to będzie jego syn i ma mieć na imię tak jak chce mój facet i żadnych dyskusji. a jak chce inne imie to mam isc do innego faceta. nie wytrzymałam. czy przesadzilam. ? pomóżcie mi bo straciłam wiarę w ludzi i siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.w. porozmawiaj cie ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam tak, ale gdyby facet chciał tak ze mną postępować, nie pozwoliłabym na to. Ja bym się na twoim miejscu zastanowiła, czy na pewno warto być z takim człowiekiem. Widać, że chce tobą rządzić i raczej to się w przyszłości nie zmieni. Jeśli tobie to nie pasuje, to myślę, że warto poszukać innego faceta. Będziesz szczęśliwa w związku, w którym przez całe życie facet będzie decydował o wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×