Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sansa88op

pytanie o konkretyn lek na trądzik

Polecane posty

Gość sansa88op

Czy waszym zdaniem Epiduo pomorze wykończyć bardzo silny trądzik na polikach i czole? Pytanie do osób co używały albo aktualnie się nim leczą:) Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo wysusza, skóra jest po nim zaczerwieniona i mocno piecze, ale czy pomaga? Mi pomagał zwalczać tradzik, nanosząc żel punktowo, bo na całą twarz sobie nie wyobrażam go stosowac, masakra. Także punktowo super, bo po 2 dniach nie było śladu, ale co z tego, skoro nie zapobiegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lala
Ja stosowałam tabletki o nazwie iq face. W moim przypadku preparat ten spisał się znakomicie. Nie mniej dużo też zależy od tego jaki masz rodzaj trądziku, jakie jego podłoże... Znałam osobę, która stosowała 'setki" środków. Bardzo mocno się udzielała na forach, jakie to konkretne preparaty to dno. Czyli brała, nie było efektu, hejt na forach i kolejny do "sprawdzenia". Swoją drogą od niej kupiłam iq face. O tym akurat nie zdążyła nic napisać, bo w końcu olśniło ją, by iść do lekarza, a tam się okazało, że to nie żaden trądzik, tylko alergia na jakiś składnik pokarmowy. I to ją tak wysypywało, a że jadła go dosyć często to efekty miała jakie miała. Jedynie czemu się dziwię, to z tego co wiem, to na żadnym z for, w stosunku do tych produktów, co tak jechała, że jakie to nieskuteczne - nie potrafiła wejśc i napisać kilku słów z wyjaśnieniem... nie mnie jednak oceniać jej uczciwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassanka
Moim zdaniem konkretnie działa Epiduo. To bardzo dobry lek i szybko działa. Polecam bo sama używałam i jestem totalnie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunka44
Super lek na trądzik na prawdę daje radę i w 1,5 miesiąca nie miałam już pryszczy na buźce czyli jak na tą chorobę w stanie przewlekłym! to na prawdę mi się udało szybko ogarnąć moją twarz. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jususi
Pomógł mi wyjść z ciężkiego trądziku, polecam wszystkim bo bardzo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masc,plyn,zel z drzewa herbacianego , w najgorszym wypadku Minocyclin:)Antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSerbka
Ja długo nie miąłam pomysłu jak walczyć z trądzikiem, co próbowałam, to niewypał. W końcu kupiłam iqface i ten ruch okazał się strzałem w dziesiątkę... W końcu udało mi się mało że powalczyć, to jeszcze wygrać tę walkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×