Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

QRWA DZIEWCZYNY WY JESTEŚCIE JAKIEŚ J*******E?!

Polecane posty

Gość gość

QRWA DZIEWCZYNY WY JESTEŚCIE JAKIEŚ J*******E?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio dziś podszedłem do 40 dziewczyn i grzecznie chciałem zaprosić na kawę i co? i QRWA NIC! Każda ściemnia, że albo do pracy albo na kurs albo gdzieś tam blablabla po czym widzę te co się śpieszyły do pracy jak sobie zakupy robią w centrach handlowych... Qrwa walcie się, tak narzekacie na nas, że was nie podrywamy, że nic nie robimy A NA CHUJ MAMY COŚ ROBIĆ?! żeby qrwa usłyszeć |nie dzięki"?! nawet durnej kawy nie chcecie wypić ani nas poznać to na cholere my mamy do qrwy nędzy czas tracić i się za wami uganiać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jestes pasztet i tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 40 i nic ? :D o k***a ale trzeba mieć talent :D Mnie od kilku lat żadna do której zagadałem nieodmówiła ale trzeba wiedzieć kiedy już można pytać a nie walić prosto z mostu, pewnie tak robiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa brunetos i pewnie dlatego tu stale siedzisz bo z domu bezpiecznie wyjść nie możesz bo groopie stoją pod klatką tak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak to pasztet? przecież kobiety twierdzą że liczy się wnętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos idź stąd gimbusie, jeżeli masz takie branie to po co tutaj siedzisz ? To forum nie dla takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no on siedzi tu bo z domu wyjść nie może bo cały blok jest oblegany przez laski które go pożądają... hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam posty tego gościa i często wydaje mi się, że chcę pouczać innych, albo wie zawsze lepiej . Żałosny typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa a siedzi i jedzie na ręcznym a jak by miał podejść i zaprosić jakaś na kawę to by mu serce waliło i giry trzęsły ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak. Udaje wygrańca, a jest przegrańcem, bo sam tutaj siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakaś białogłowa się wypowie dlaczego się durnie zachowujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty glupi jestes,To co kobiety gadaja a zycie to 2 sprawy haha Liczy sie $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat kase też mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko nie chcecie nas to nie w d***e już będę miał litowanie się nad wami jakie to wy biedne bo samotne jesteście SAMOTNE QRWA Z WŁASNEGO WYBORU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego chłopie ja nie podrywam żadnych kobiet. Wiem, ze szkoda czasu na nie. Do prostytutek chyba lepiej iść. Nie ma sensu chodzić za kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio zwariować można... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej to a swoja droga to sa momenty ze sie chce byc podrywanym a sa takie ze nie ja tak mam i jestem facetem a kobiety pewnie maja podobnie choc to tez zalezy od miejsca ,lepiej gdzies gdzie nie ma tych sklepów i innych rozpraszaczy spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak właściwie to wyglądało? "Chodź, mała, na kawkę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale tam są kawiarnie i tam są dziewczyny po za tym na ulicy to samo na przystanku to samo "nie śpieszę się do pracy" qrwa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to wyglądało? tak: spokojnym głosem "część (uśmiech), czy zechciała byś się ze mną napić kawy?" albo "czy zechciała byś ze mną wypić kawę" itd jak się wahała to nalegałem i mówiłem "zapraszam ja stawiam" itd ale była zawsze odmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem ale obstawiam nie podobałes sie im musi swój trafic na swego tak mi sie wydaje nie dla kazdego bedziesz super z wyglądu bo samo zaproszenie na kawe niczego o tobie nie mówi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież jestem zadbany umyty ciuchy z ZARY itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam już dla ciebie odpowiedź. większość po prostu pomyślała, że a.) jesteś alfonsem, b.) szukasz dzifki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do przeciętnych też kilku podszedłem i też to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:03 a niby co mogło na to wskazywać że jestem alfonsem i szukam d****i? O_o"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo niektórzy wariaci mają taką metodę, że podchodzą do dziewczyny na ulicy i zapraszają na kawę. sama miałam kilka takich przygód. najpierw naiwnie się zgadzałam i zawsze okazywało się, że to albo potencjalny sponsor albo alfonsik. chłopaki w różnymi wieku, chociaż nigdy powyżej 30. generalnie zaproszenie na kawę jest w ten sposób odbierane przez kobiety. inwencja jest wskazana - jakiś liścik "ładna jesteś" bez dopisków - zaciekawi, podniesie na duchu, bez wielkiego narzucania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto dzis patrzy jak jestes ubrany co na metke c***atrza jak masz na wewnętrznej stronie koszuli no sorrry koles moze nies nad soba transparent mam ciuchy z zary czy innej srary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha czyli generalni to wy dziewczyny macie problem same ze sobą, bo pewnie KAŻDY który zaprasza na kawę to sutener... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z domu nie wychodźcie bo może wam się krzywda stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×