Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Radom, gwałt w szpitalu

Polecane posty

Gość gość

Na głownej w WP jest artykuł Lekarz-z-Radomska-uslyszal-zarzut-zgwalcenia-pacjentki----- WP przepuszcza tylko jednostronne komentarze. Moje 4 komentarze nie zostały opublikowane. Większość komentarzy jest obrzydliwa i ludzie zarzucają dziewczynie pomówienie, bronią lekarza. Na chwile obecną nie wiadomo jak wygląda sytuacja, gwałt jednak to przemoc, przemoc to ślady na ciele (siniaki, otarcia, rany) - to tak dla kompletnych głupów, którzy robią sobie żarty z gwałtu. Prokuratura jest w stanie ustalić czy do gwałtu doszło, czy nie. Większość w średnim wieku/starych chłopów w Polsce to odpady, już katolicka mentalność wypleniła z nich wszelki szacunek do młodych kobiet, które według nich są tylko d******** ku...mi, prowokatorkami. Kraj naprawdę paskudnie wrednych ludzi, wcale nie macie lepszej mentalności niż muzłumanie! A portal WP to totalny syf, część komentarzy wychodzi bezpośrednio od nich, cenzurują co chcą/zero standardów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze stoją ponad prawem. Ja zawsze przy każdym badaniu jak i zabiegu nawet w szpitalu mam męża i mam do tego Prawo. Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 zawsze decyduje pacjent o obecności i tylko zboczeni lekarze wypraszają osobę bliską z badań czy zabiegów. Ostatnio gwałcił onkolog ,urolog ...Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek!!! Polki są często zacofane i wstydzą się partnera a lekarza nie ciemnota! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, znasz tą sprawę bliżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu lekarzy to nie wyżyci zboczeńcy! Dlatego chodzę do kobiety ginekolog i jeszcze z mężem jesteśmy podczas całego badania. Poród również mąż wspierał by nie upadlano mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×