Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

jeszcze coś naskrobię, bo za chwilę okaże się, że nie będzie gdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! Poprzedni nie działał.... nie pamiętam pomarańczowego wpisu ale był złośliwy w typie - "i to by było na tyle" albo coś w tym rodzaju :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam czasu się zajmować tym pomarańczowym, bo wychodziłam... teraz dopiero usiadłam do kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam :) Matylda5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą wnerwiające jest to, że kafe pozwala na takie sabotaże:o nie mają zabezpieczeń???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Matylda czujna jesteś:D i fajnie, szkoda, że tak rzadko z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnie tu :( Matylda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - jestem, cholernie zmęczona bo cały dzień na nogach a tu tak niedobra wiadomość :O Dzięki Zulko że napisałaś. może warto inną nazwę zroibć bez słowa "Wyspa" żeby się nikomu nie kojarzyło... BeTulko - ja zdążyłam tego pomarańczowego uruchomic - to był ten sam co zawsze kmiot z linkiem do komputerowej gry "gangsterzy" więc chyba nie ma powodu tych dwóch faktów łączyc - ale na 100% nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to było celowe...szkoda, że nie miałam czasu zapisać danych tego trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w pogotowiu, boję się, że Was zgubię, a pocztę czytam i się zmartwiłam co znowu się dzieje???? Matylda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyldo dlaczego dziwnie? i zaloguj się jak możesz Teklo, mam nadzieję, że nie będzie potrzeby, ale jakby co wymyślimy inną nazwę, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Właśnie pomyślałam, że trzeba zmienić nazwę - choć trudno rozstać się z piękną wyspą ;-). Czyli też zauważyłaś agresora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj kliknęłam debila na fb...dobrze, że udało mi się wycofać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dzięki Zulka, ja już przeszukałam forum i pomyślałam, że znów ktoś się nam przysłużył Nie wchodziłam wcześniej bo byłam bardzo zajęta. Rozebrałam choinkę i przy okazji trzeba było sprzątać całe mieszkanie:( Betulka wczoraj weszłam późno wieczorem i też śledziłam lot twojego syna i Vanilki:D Bardzo ciekawa strona, nie miałam pojęcia że taka istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja choinka jeszcze jest piękna, spaliły się co prawda białe światełka ale ledowe błękitne działają :-). Ja jeszcze nie rozbieram, zawsze rozbieraliśmy przed MB Gromniczną :-). Lubię choinkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, byłam zaparzyć herbatę. Terix dobrze, że trafiłaś:) Matyldo próba udana:) przed chwilką rozmawiałam z Teklą, doszłyśmy do wniosku, że to sprawy wadliwej techniki, a nie złych troli, ale jakby co to zmienimy nazwę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy sprytne babki, nie damy się ani trolom, ani technice:P jak w motto Dorix otrzepiemy się, poprawimy koronę i pognamy dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×