Odpowiedz na ten temat

RAM Vitberg PLUS

• Jola Salis 2016.09.09 [21:51]
    Czy ktoś może coś powiedzieć o aparacie RAM Vitberg+ firmy Vitberg z Nowego Sącza? Chodzę na zabiegi na tym aparacie i jestem bardzo zadowolona. Myślę o kupnie tego aparatu z zestawem Metabolizm.
  • Maria67 2016.10.10 [19:12]
    razem z mamą korzystałyśmy z zabiegów i zdecydowałyśmy się na aparat ram vitberg plus ale z modułem na nogi. jesteśmy bardzo zadowolone. wcześniej mama z opuchliznami była odsyłana od lekarza do lekarza co niosło za sobą spore koszty wizyt i prywatnych rehabilitacji ( nawet po 80zl za wizytę drenażu limfatycznego w gabnecie rehabilit.) Mijają kolejne dni a opuchlizn nie ma śladu a po mamie widzę, że jest o wiele sprawniejsza. Ja natomiast masuje kręgosłup i bardzo sobie chwalę , mąż który wcześniej nie chciał słyszeć o zakupie aparatu teraz również korzysta na kolana i również zwrócił mi i mamie honor że to wcale nie tylko wymysł a świetna rehabilitacja w warunkach domowych więc polecam każdemu kto się zastanawia usmiech.gif
  • Grzegorz1234 2016.10.21 [11:45]
    Szkoda, że tak mało osób się wypowiada. ja też szukam opinii bo też się zastanawiam nad kupnem. Na zabiegi chodzę, pomagają, ale na decyzję zostały tylko dwa dni...
    W sumie to jak ktoś chce kupić to szuka opinii innych ale jak już kupi to swojej własnej nie doda...
  • Małgorzata1977 2016.10.21 [22:38]
    Witam, ja mam swoj sprzęt dopiero od tygodnia i puki co jestem zadowolona. Mam duży problem z kręgosłupem szyjnym nawet w przyszłości podobno trzeba będzie operować te przepukliny. Na ten moment ustąpiło mi dretwienie palców w prawej ręce (pod koniec zabiegów w gabinecie) i do dziś nie wróciło. Staram się zabiegi robić co drugi dzień. Nadal walczę z bezsennością, ale przynajmniej bez leków.
  • Kaśka MAckiewicz 2016.10.25 [11:08]
    hej mam pytanie: czy ktoś z Was korzystał z zestawu metabolizm na odchudzanie? Zaczynam właśnie zabiegi w gabinecie i wiem ze przez 6 dni to nie schudnę ale gdybym tak się pilnowała przez kilka miesięcy może coś ucieknie. Jeżeli komuś się udało zgubić kg dzięki tym masażom to proszę o odzew bo zastanawiam się nad zakupem sprzętu a mam na to jeszcze kilka dni. Proszę tylko bez hejtu. Wiem że cudów nie będzie ale jak dołoże racjonalne odżywianie i trochę ruchu to może efekty z masażem będą lepsze
  • Maria sz 2016.10.27 [13:55]
    Witam! Mam swoj sprzet od jakiegos miesiaca. Ja sie masuje prawie codziennie maz na zabiegi nie chodzil ale w domu uzywa kilka razy w tygodniu. Oboje chwalimy i nie zalujemy zakupu. Moge spokojnie polecic. Ja mam zestaw do zabiegow na kregoslup
  • GorzowiaAnka 2016.10.27 [19:00]
    Chodziłam na zabiegi jednym z gabinetów NFI niestety sprzętu nie kupiłam. Teraz bardzo żałuję bo cena wzrosła.. a ból niestety wrócił:-/
  • gość1975rok 2016.10.27 [19:06]
    Witam, polecam sprzęt każdemu!! Cała moja rodzina korzysta (byli nastawieni sceprycznie, bo drogi,bo naciagaj) a wszyscy są zadowoleni. Na module bazowym mąż masuje kręgosłup a ja nogi, dodatkowo dostałam w tej cenie moduł na odchudzanie... kładę się brzuchu - w domu korzystam ok 2 tygodnie i tak uciekło mi na wadze ok 3 kg. Mąż czuje się lepiej mówi że może więcej pracować u że lepiej mu się śpi. Teściowie też się masuja, czekają w kolejce na swoją kolej aż dostaną się na zabiegi (też zastanawiają się nad kupnem) Polecam!!
  • Weronika1973 2016.10.27 [23:00]
    Jak i wszyscy ja również zastanawiałam sie nad zakupem aparatu vitberg plus. Mąż odradzal ale to nie on tylko ja mam problem i latam do łazienki w nocy 100 razy zamiast spać a w dzień musze chodzić jak stara babcia z pielucha wiec się go nie posłuchałam i kupiłam zestaw metabolizm. Nie żałuję chociaz w dzien potrzeba mi dalej podpaski ale w nocy wstaje o połowę mniej i dzięki temu lepiej śpię a to dopiero trzeci tydzień masażu.
  • MOJAmama 2016.10.30 [11:40]
    Witam, pisze w imieniu mojej mamy. Kupiła sprzęt firmy Vitberg. Mama sobie bardzo chwali masuje sie na kregoslup, tata natomiast masuje sobie nogi choruje na miażdżyce ma bardzo duze zylaki a po tym zabiegu sa jakby mniejsze. Sama natomiast zdania nie mam korzystałam tylko raz masaz był przyjemny. Pozdrawiam.
  • Kaskarunning 2016.10.31 [11:09]
    Cześć. Moja mama kupiła sobie ten aparat na kręgosłup. Jest zachwycona. Kręgosłup od 2 tyg nie dokucza. Ja masuje i niej nogi. Rewelacja! Każdy trening biegowy kończę i mamy i pierwsze co to drenaż na nóżki. Świetne uczucie, nogi lekkie i tekie rozluźnienie. Planuje kupić sobie aparat dla siebie na nogi ale to dopiero jak zacznę chodzić na zabiegi bo wtedy taniej. Masaż nóg zdecydowanie polecam!
  • Marta_12095 2016.11.10 [21:40]
    Co to jest wibroterapia oscylacyjno-cykloidalna Vitberg to ja nie wiem, ale to działa. Zabiegi na brzuchu z zestawem na brzuch i do pozycji siedzącej są nie tylko przyjemne , ale pomagają na zaparcia i problemy codzienną toaletą. StOsuje zabiegi na tym RAMV+ CO PRADA od trzech tygodni, ale już po pierwszym tygodniu mogę stwierdzić, że na problemy gastryczne jest to urządzenie skuteczne. A nawet bardzo skuteczne. Przystawka na brzuch jest bardzo wygodna le ja musze podkładać koc pod nogi aby je delikatnie podnieść, Mogłam dokupić specjalny zagłówek ale jakoś nie kupiłam i teraz radze sobie zwiniętym kocem pod nogami. I uwaga ---- lepsze efekty są kiedy ten aparat nie kładziesz na wersalkę ale zabiegi robisz na ziemi. Tak ja zauważyłam. Pozdrawiam.
  • Zofia z Jaworzna 2016.11.11 [06:54]
    Witam wszystkich. Jestem tu nowa, ale mam konkretne pytanie. Kupiłam Aparat Vitberg + > Posiadam Moduł Metabolizm, Moduł Kolna, Moduł Nogi. Przydał BY mi się jeszcze Moduł Biodro, ale nie można go kupić osobno. Występuje on razem z Modułem Metabolizm. I stąd moje pytanie: Czy ktoś może mi doradzić, czy mam sen kupowanie tego zestawu skoro ja mam problem ze stawem biodrowym? Zofia z Jaworzna
  • ALAŁÓDŻ 2016.11.11 [07:50]
    To znów ja .. Ala z łodzi znalazłam również coś takiego. Może sie komuś przydać. W pracy badawczej: „Leczenie przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego komplikuje zaburzeń seksualnych z wibroterapią” opublikowaną 1995 roku w PuBMED, niejaki Profesor Havryliuk napisał tak:
    Autorzy wykorzystali w badaniu lokalną wibroterapię u 151 pacjentów z przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego, w problemach zaburzenia funkcji seksualnych. Po badaniach doszli do do wniosku, że wszyscy pacjenci w skojarzonym leczeniu przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego, zauważyli widoczne korzyści terapeutyczne bodźca. Po pierwszych 40 dniach zabiegów , funkcji seksualnej zaobserwowano 52% badanych.
  • Ala z Łodzi 2016.11.11 [08:50]
    Tu znów Ala z Łodzi.
    Informacja dla Zofia z Jaworzna. W odpowiedzi na zabiegi na brzuchu. Znalazłam taka publikację:
    „Trening wibracyjny zwiększa siłę mięśni oddechowych, pojemność wydechu oraz jakość życia u osób w podeszłym wieku.” badani prof. M. Pessoa z 2016 roku. Publikacja w Oxford University Press.
    Tak ten tekst, przetłumaczył wujek google:
    Tło :
    Starzenie wpływa na wytrzymałość układu oddechowego, które mogą spowodować zmniejszenie wydolności fizycznej i jakości życia, odgrywając zasadniczą rolę w zdrowego starzenia się i przeżycia. Aby uniknąć tych spadków, zaproponowano wibracji całego ciała, czego celem ma być zwiększenie siły i wydolności oddechowej.
    Celem badania była ocena wpływu Wibracji całego Ciała na siły mięśni oddechowych, piersiowo wentylacji i jakości życia w podeszłym wieku dorosłym.
    Wnioski:
    Wibracja całego ciała poprawia siłę mięśni oddechowych i jakości życia oraz promowanie różnych strategii oddechowych w ścianie klatki piersiowej i piersiowo przedziały u zdrowych osób w podeszłym wieku. cokolwiek to znaczy…
    W publikacji Wibracja całego ciała poprawia siłę mięśni oddechowych i jakości życia oraz promowanie różnych strategii oddechowych w ścianie klatki piersiowej i piersiowo przedziały u zdrowych osób w podeszłym wieku. cokolwiek to znaczy…
  • ALa z Łodzi 2016.11.11 [08:52]
    coś mi się tutaj źle napisało.. miało być tak:
    W publikacji znalałam informacje, że badający sugerują, że jeszcze lepsze efekty możnaby otrzymać kładąc chorego na brzuchu na generator wibracji. W instrukcji RAM Vitberg + pisze że zabiegi na module metabolizm wykonuje się się leżąc brzuchem na Module Bazowych z podpiętym modułem metabolizm. To dokładnie tak jak w sugerują w tym badaniu. Tak a propos tego co pisze Zofia z Jaworzna. usmiech.gif Może ta informacja sie komuś przyda.
  • Awik23 2016.11.11 [10:38]
    Oj oj ile tu fachowych informacji jest.
    Chodziłam na zabiegi w Sulechowie w gabinecie NFI. Panie z gabinetu wykonywały mi zabiegi w pozycji na kolanach. Nie powiem pomagały. Ale sprzętu nie kupiłam.... teraz to trochę żałuje po minął ponad tydzień i niestety wszystko wróciło do normy. Podczas zabiegów ulgę odczuwałam wielką; osiem dni po zakończeniu bóle kolana wróciły. Dostałam na badaniach różne broszurki i poszukuje informacji w internecie . Dobrze jest to forum bo cały czas rozważam czy nie wrócić po ten aparat. Czuję, że to dobry sprzęt i do tego polski. Ustaliłam, że firma Vitberg z Nowego Sącza prowadzi badania nad wykorzystaniem wibracji od lat, a Aparat RAM Vitberg Plus to ich najnowszy produkt. Dzwoniłam do siedziby firmy bo myślałam, że kupie taniej ale nie kupię taniej. Oni produkują, ale nie zajmują się sprzedażą detaliczną.
  • Marek_1973 2016.11.11 [10:59]
    "Kaśka MAckiewicz 2016.10.25 [11:08]
    hej mam pytanie: czy ktoś z Was korzystał z zestawu metabolizm na odchudzanie? Zaczynam właśnie zabiegi w gabinecie i wiem ze przez 6 dni to nie schudnę ale gdybym tak się pilnowała przez kilka miesięcy może coś ucieknie. Jeżeli komuś się udało zgubić kg dzięki tym masażom to proszę o odzew bo zastanawiam się nad zakupem sprzętu a mam na to jeszcze kilka dni. Proszę tylko bez hejtu. Wiem że cudów nie będzie ale jak dołożę racjonalne odżywianie i trochę ruchu to może efekty z masażem będą lepsze"
    5 tygodni masuje się na brzuchu z modułem metabolizm. Po zabiegu chce się jeść. Żeby nie jeść pije wodę. To pomaga... powiedzmy że zabija głód. Ale Rożnie z tym jest. Dziś wykonałem 38 zabieg w pozycji metabolizm. Zabiegi wykonuje na podłodze. Moduł bazowy + Moduł metabolizm + Zagłówek Plus + jasiek + Koc. Podkładam karimatę pod RAM Vitberg+ , bo na panelach zabieg jest słyszalny. A dokładnie panele wchodzą w jakiś rezonans. Karimata rozwiązuje problem. Dwa zabiegi jeden po drugim. Około 1h. Zabieg bardzo przyjemny. Czy poprawia funkcje seksualne? Nie wiem. Nie miałem wcześniej z tym problemów. Waga w dół 3,58 kg.
  • Lili K 2016.11.11 [23:29]
    Aparat o którym tu piszecie jest skuteczny. Sprawdziłam na sobie. Właściwie to sprawdzam codziennie. Mam RamV PLus pakiet Szyja.
  • ANEK 2ab 2016.11.12 [09:43]
    Witam wszystkich,
    Przyznaję, że też dzwoniłem do Nowego Sącza do siedziby firmy Vitberg. Przyznaje, nie da się tam kupić taniej RAM Vitberg+ . Dowiedziałem się, producent ma swoich przedstawicieli i nie zajmuje się sprzedażą detaliczną. Kupiłem w gabinecie NFI pakiet Szyja. Zapłaciłem 1648,00 zł.
    W sumie to rozumiem takie podejście, sam pracuje w firmie Ramko, produkującej lampy i my też nie sprzedajemy w detalu. Mamy swoich odbiorców hurtowych.
  • Mariola z okolic Częstochowy 2016.11.12 [11:26]
    A ja z innej beczki. Chciałabym podzielić się moimi odczuciami z 1,5 -miesięcznego korzystania z aparatu Vitberg Plus. Po pierwsze posiadam zestaw Nogi. Przez kilka pierwszych dni korzystałam tylko z aparatu z modułem kolana i musze przyznać, że kolana działają wyśmienicie ale zauważyłam, że w trakcie zabiegu marzną mi stopy. I to ka marzną, żę trudno je rozgrzać. Zadzwoniłem do gabinetu w moim mieście i poinformowano mnie, że to naturalny objaw u wielu ludzi i aby go nie było należy stosować zabiegi naprzemienne z modułem Nogi w pozycji A1. Zmieniłam więc sposób i teraz nie robie juz dwóch zabiegów na kolana ale najpierw robię zabieg na nogi a potem zabieg na kolana. Pomogło. Nogi w ogóle nie marzną. Ale chodzi się .... bosko. Cudnie. Wyśmienicie. Wiem, głupio tak chwalić maszynę, ale to co ona robi z nogami to jest prawie niewiarygodne. Zupełnie jakbym nie miała swoich 58 lat i swojej ...niestety nadwagi. Przymierzam sie do zakupu zestawu Metabolizm. Piszcie proszę, jakie macie doświadczenia z modułami Metabolizm i Biodro. Czy Marek 1973 może napisać coś więcej o swoich doświadczeniach?
  • NARÓD 123 2016.11.12 [12:50]
    Na stronie Vitberg.pl znalazłam taka informację :
    "RAM Vitberg+ jest również pierwszym na świecie wyrobem medycznym, który aplikuje wibroterpię o charakterze ogólnym oraz wibroterapię miejscową, jednocześnie (wykorzystując do tego celu aktywne moduły terapeutyczne). To rozwiązanie, o nazwie System Kierowanych Oscylacji Terapeutycznych (S.K.O.T). zostało opracowane przez dział Badawco-Rozwojowy firmy Vitberg w 2015 roku."
    Brawo Polska Firma !!!! Podoba mi się, że jesteśmy w czym pierwsi na świecie. Dobrze, że "Dobra zmiana" nie zabija przedsiębiorczości ... przynajmniej na razie. Gratuluje polskiej firmie z Nowego Sącza.
  • Ivon gość 2016.11.12 [13:02]
    Też zastanawiam się nad RAm Vitberg plus pakiet metabolizm. Szukam więcej informacji. Po zabiegach w gabinecie czuje się bardzo dobrze, ale nie wiem jak będę się czuła po np. 5 miesiącach? Jeżeli macie taki sprzęt piszcie czy vitberg plus pomaga w odchudzaniu ?
  • Luck12 2016.11.12 [15:07]
    marek 1973
    Stosujesz jakąś dietę? Napisz coś więcej o tych zabiegach.
  • Ala z Łodzi 2016.11.12 [15:51]
    Hej, tu znów Ala z Łodzi znalazłam taką publikację naukową:
    „Przegląd mechanizmów i efektów bezinwazyjnego kształtowania ciała przez urządzenia na cellulit i tłuszcz podskórny.”
    Badania przeprowadzała prof. Zahra Alizadeh .
    We wnioskach pani profesor napisała:
    „Niektóre z nieinwazyjnych badań urządzeń w organizmie człowieka, wykazały znaczący wpływ na modelowanie sylwetki, usuwanie niechcianego tłuszczu i cellulitu w niektórych obszarach ciała. Efekty kliniczne są łagodne lub umiarkowanych, na przykład 2 - 4 cm redukcji obwodu jako znak podskórnej redukcji tkanki tłuszczowej podczas wszystkich sesji terapeutycznych z wykorzystaniem wibracji.” tłumaczył google.
    Takich publikacji jest mnóstwo. Zachęcam do poszukiwań. No bo jak inaczej sprawdzić czy terapia, wibroterapia, wibroterapia oscylacyjna czy oscylacyjno-cykloidalna jest skuteczna? Można kupić np. RAM Vitberg+ i wypróbować na sobie. Ale można też poczytać w necie co naukowcy zbadali w tej materii i do jakich wniosków doszli. Ja poświeciłam temu dwa dni i znalazłam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. A przypominam, że moim problemem jest Fibromialgia czyli przewlekła choroba charakteryzująca się uogólnionym bólem mięśniowo- szkieletowym, któremu towarzyszą przewlekłe zmęczenie oraz zaburzenia snu, pamięci i nastroju. Nikomu nie życzę.
    Czy wibroterapia jest skuteczna metodą przeciwbólową? Poszukajcie sami. Internet jest pełen gotowych odpowiedzi. Ale leniwym podpowiem - Tak, jest!
  • Marek_1973 2016.11.12 [16:16]
    Co tu więcej pisać??? Może tylko tyle...
    Rozkładam moduł bazowy Vitberg Plus, dopinam kabelkiem moduł metabolizm, układam z tyłu zagłówek plus z przodu zwijam koc i jasiek i podpinam do prądu. Tak jak pisze w instrukcji układam się na brzuchu ( jest fotografia modelki w takiej pozycji). Naciskam przycisk start i ustawiam intensywność na 4. I leże około 30 minut. Jak nie zasnę to włączam drugi zabieg jak zasnę to nic nie szkodzi. Maszyna się. sama wyłączy po tych 30 minutach. Żona kupiła dla siebie a używam ja. Nie stosuje żadnej diety.
    Mam dobra wagę podłączoną do smartfona i ważę się codziennie.
    W aplikacji wpisuje trening ( choć tylko leżę hehheh oczko.gif ) a ta po każdym ważeniu ustala wykres. Dziś wykonałem zabieg od 11:00 do 12:00 ważyłem sie rano przed zabiegiem Waga zeszła w dól - 3,53 kg. czyli od wczoraj 0,05 kg. Jak zejdzie poniżej 5kg napiszę.
  • Olagość 2016.11.13 [09:51]
    Ja jutro odbieram aparat Vitberg plus . Zamówiłam Pakiet Szyja dla męża i Metabolizm dla siebie. Zobaczymy jak to będzie, ale mam wielkie postanowienie wykorzystania go na 110% !!!
    Zdecydowałam się na niego z powodu wzdęć. Nie do końca rozumiem jak to się to dzieje ale od pierwszego dnia zabiegów w gabinecie do jakiego chodzę nie mam wzdęć. Ale to jest ogromny problem z którym borykam od kilku lat.
  • Zofia L 2016.11.13 [15:25]
    Mariola z okolic Częstochowy-
    moje doświadczenie z modułem metabolizm jest takie:
    -koło 5 tygodni zabiegów na brzuchu prawie codziennie.
    -waga spadła, ale tylko 2,5 kg nie za dużo
    - jeść się chce po tych zabiegach jak cholera, trzeba uważać.... na lodówkę.
    - leżenie na macie głównej z dopiętym modułem Metabolizm nie jest za wygodnie. Można sobie dokupić zagłówki i ja polecam. W domu trudno się bez nich ułożyć wygodnie.
    - Masaże z modułem Biodro na siedząco pomagaja na wysiłkowe nietzrymanie moczu. Zdecydowanie mniej incydentów mi sie Przytrafia.
    robię około 4 zabiegów tygodniowo z Modułem Biodro.
    Pozdrawiam
    Zofia L.
  • gość 2016.11.13 [16:23]
    Czytam te informacje na tym forum dodam tylko, że zabiegi na tym sprzęcie są przyjemne.
  • A_T 2016.11.13 [16:44]
    O!! moc informacji….
    Nie mam takiego doświadczenia, ale po trzech dniach zabiegów w Tarnowie przyznam, że proponowane zabiegi są bardzo … bardzo przyjemne. Czy są skuteczne? Ja mam zabiegi na kolanach i puki co mam wrażenie że są ok. Chodzi się inaczej… chyba lepiej ale to za mało dni aby byc tego pewnym.
    Ale moje pytanie jest takie… Czy ktoś w trakcie zabiegów Vitberg plus też musi walczyć ze soba aby nie usnąć ???
  • Andrew 53 2016.11.13 [16:55]
    http://f.kafeteria.pl/temat/f2/materac-eanbio -p_4106424/4
    Co lepsze? na OLX jest trochę materacy Enabio i Enabio 2. W rodzinie mamy taki sprzęt. I tak myślę Czy RAM Vitberg+ jest lepszy od wcześniejszych modeli vitberg ?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...