Odpowiedz na ten temat

RAM Vitberg PLUS

• Jola Salis 2016.09.09 [21:51]
    Czy ktoś może coś powiedzieć o aparacie RAM Vitberg+ firmy Vitberg z Nowego Sącza? Chodzę na zabiegi na tym aparacie i jestem bardzo zadowolona. Myślę o kupnie tego aparatu z zestawem Metabolizm.
  • Maria67 2016.10.10 [19:12]
    razem z mamą korzystałyśmy z zabiegów i zdecydowałyśmy się na aparat ram vitberg plus ale z modułem na nogi. jesteśmy bardzo zadowolone. wcześniej mama z opuchliznami była odsyłana od lekarza do lekarza co niosło za sobą spore koszty wizyt i prywatnych rehabilitacji ( nawet po 80zl za wizytę drenażu limfatycznego w gabnecie rehabilit.) Mijają kolejne dni a opuchlizn nie ma śladu a po mamie widzę, że jest o wiele sprawniejsza. Ja natomiast masuje kręgosłup i bardzo sobie chwalę , mąż który wcześniej nie chciał słyszeć o zakupie aparatu teraz również korzysta na kolana i również zwrócił mi i mamie honor że to wcale nie tylko wymysł a świetna rehabilitacja w warunkach domowych więc polecam każdemu kto się zastanawia usmiech.gif
  • Grzegorz1234 2016.10.21 [11:45]
    Szkoda, że tak mało osób się wypowiada. ja też szukam opinii bo też się zastanawiam nad kupnem. Na zabiegi chodzę, pomagają, ale na decyzję zostały tylko dwa dni...
    W sumie to jak ktoś chce kupić to szuka opinii innych ale jak już kupi to swojej własnej nie doda...
  • Małgorzata1977 2016.10.21 [22:38]
    Witam, ja mam swoj sprzęt dopiero od tygodnia i puki co jestem zadowolona. Mam duży problem z kręgosłupem szyjnym nawet w przyszłości podobno trzeba będzie operować te przepukliny. Na ten moment ustąpiło mi dretwienie palców w prawej ręce (pod koniec zabiegów w gabinecie) i do dziś nie wróciło. Staram się zabiegi robić co drugi dzień. Nadal walczę z bezsennością, ale przynajmniej bez leków.
  • Kaśka MAckiewicz 2016.10.25 [11:08]
    hej mam pytanie: czy ktoś z Was korzystał z zestawu metabolizm na odchudzanie? Zaczynam właśnie zabiegi w gabinecie i wiem ze przez 6 dni to nie schudnę ale gdybym tak się pilnowała przez kilka miesięcy może coś ucieknie. Jeżeli komuś się udało zgubić kg dzięki tym masażom to proszę o odzew bo zastanawiam się nad zakupem sprzętu a mam na to jeszcze kilka dni. Proszę tylko bez hejtu. Wiem że cudów nie będzie ale jak dołoże racjonalne odżywianie i trochę ruchu to może efekty z masażem będą lepsze
  • Maria sz 2016.10.27 [13:55]
    Witam! Mam swoj sprzet od jakiegos miesiaca. Ja sie masuje prawie codziennie maz na zabiegi nie chodzil ale w domu uzywa kilka razy w tygodniu. Oboje chwalimy i nie zalujemy zakupu. Moge spokojnie polecic. Ja mam zestaw do zabiegow na kregoslup
  • GorzowiaAnka 2016.10.27 [19:00]
    Chodziłam na zabiegi jednym z gabinetów NFI niestety sprzętu nie kupiłam. Teraz bardzo żałuję bo cena wzrosła.. a ból niestety wrócił:-/
  • gość1975rok 2016.10.27 [19:06]
    Witam, polecam sprzęt każdemu!! Cała moja rodzina korzysta (byli nastawieni sceprycznie, bo drogi,bo naciagaj) a wszyscy są zadowoleni. Na module bazowym mąż masuje kręgosłup a ja nogi, dodatkowo dostałam w tej cenie moduł na odchudzanie... kładę się brzuchu - w domu korzystam ok 2 tygodnie i tak uciekło mi na wadze ok 3 kg. Mąż czuje się lepiej mówi że może więcej pracować u że lepiej mu się śpi. Teściowie też się masuja, czekają w kolejce na swoją kolej aż dostaną się na zabiegi (też zastanawiają się nad kupnem) Polecam!!
  • Weronika1973 2016.10.27 [23:00]
    Jak i wszyscy ja również zastanawiałam sie nad zakupem aparatu vitberg plus. Mąż odradzal ale to nie on tylko ja mam problem i latam do łazienki w nocy 100 razy zamiast spać a w dzień musze chodzić jak stara babcia z pielucha wiec się go nie posłuchałam i kupiłam zestaw metabolizm. Nie żałuję chociaz w dzien potrzeba mi dalej podpaski ale w nocy wstaje o połowę mniej i dzięki temu lepiej śpię a to dopiero trzeci tydzień masażu.
  • MOJAmama 2016.10.30 [11:40]
    Witam, pisze w imieniu mojej mamy. Kupiła sprzęt firmy Vitberg. Mama sobie bardzo chwali masuje sie na kregoslup, tata natomiast masuje sobie nogi choruje na miażdżyce ma bardzo duze zylaki a po tym zabiegu sa jakby mniejsze. Sama natomiast zdania nie mam korzystałam tylko raz masaz był przyjemny. Pozdrawiam.
  • Kaskarunning 2016.10.31 [11:09]
    Cześć. Moja mama kupiła sobie ten aparat na kręgosłup. Jest zachwycona. Kręgosłup od 2 tyg nie dokucza. Ja masuje i niej nogi. Rewelacja! Każdy trening biegowy kończę i mamy i pierwsze co to drenaż na nóżki. Świetne uczucie, nogi lekkie i tekie rozluźnienie. Planuje kupić sobie aparat dla siebie na nogi ale to dopiero jak zacznę chodzić na zabiegi bo wtedy taniej. Masaż nóg zdecydowanie polecam!
  • Monika z Tarnowa 49lat 2016.11.10 [21:27]
    Dobry Wieczór, Tu Monika z Tarnowa. Znalałam to forum ten temat i też pragnę napisać parę słów na temat Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg Plus, Jestem posiadaczką Pakietu Nogi, ale poważnie myślę o Pakiecie Metabolizm. Ale dlaczego myślę, już wyjaśniam. Po pierwsze po 42 dniach stosowania tego urządzenia mogę stwierdzić z całą pewnością, że ta maszyna jest bardzo skuteczna. Mam nadwagę i i chore nogi, kolana. Bóle kolna szczególnie lewego bywa nie do zniesienia. Takie rwanie a nawet szarpanie w nogach to też nic dobrego. W przychodni dostałam ulotkę o zabiegach w gabinecie VirberBis NFI i zgłosiłam się niezwłocznie. I dostałam zabiegi na nogi a dokładnie na kolana. Po pierwszym dniu nie zauważyłam różnicy. Ale rano wstaje i nic nie czuję. Dosłownie nic nie boli. Kolejne dni i sytuacja się powtarza. Zaczynam szukać informacji w internecie o terapii oscylacyjno-cykloidlnej i nic nie znalazła. Ale zamówiłam RAM Vitberg PLUS. mineło już 42 dni i mogę napisać tylko tyle - Warto !!!! Nie rozumiem jak to działa ( delikatne drgania czy oscylacje to są) - ale działa bez dwóch zdań. Nogi nie bolą w ogóle lub bardzo rzadko. Kolana tylko odczuwam na zmianę pogody. Osobiście polecam.
  • Marta_12095 2016.11.10 [21:40]
    Co to jest wibroterapia oscylacyjno-cykloidalna Vitberg to ja nie wiem, ale to działa. Zabiegi na brzuchu z zestawem na brzuch i do pozycji siedzącej są nie tylko przyjemne , ale pomagają na zaparcia i problemy codzienną toaletą. StOsuje zabiegi na tym RAMV+ CO PRADA od trzech tygodni, ale już po pierwszym tygodniu mogę stwierdzić, że na problemy gastryczne jest to urządzenie skuteczne. A nawet bardzo skuteczne. Przystawka na brzuch jest bardzo wygodna le ja musze podkładać koc pod nogi aby je delikatnie podnieść, Mogłam dokupić specjalny zagłówek ale jakoś nie kupiłam i teraz radze sobie zwiniętym kocem pod nogami. I uwaga ---- lepsze efekty są kiedy ten aparat nie kładziesz na wersalkę ale zabiegi robisz na ziemi. Tak ja zauważyłam. Pozdrawiam.
  • Zofia z Jaworzna 2016.11.11 [06:54]
    Witam wszystkich. Jestem tu nowa, ale mam konkretne pytanie. Kupiłam Aparat Vitberg + > Posiadam Moduł Metabolizm, Moduł Kolna, Moduł Nogi. Przydał BY mi się jeszcze Moduł Biodro, ale nie można go kupić osobno. Występuje on razem z Modułem Metabolizm. I stąd moje pytanie: Czy ktoś może mi doradzić, czy mam sen kupowanie tego zestawu skoro ja mam problem ze stawem biodrowym? Zofia z Jaworzna
  • gość 2016.11.11 [07:48]
    Też szukam informacji o wibroteapii oscylacyjno-cykloidalnej, też chodzę na zabiegi ale w Łodzi I im dłużej szukam, tym coraz ciekawej to wygląda. Okazuje się bowiem, że temat jest znany na świeci i mocno badany. U nas tylko .. jak zwykle nikt nic nie wie. A jak ma wiedzieć, skoro leczenie to tylko proszki i tabletki i znów proszki… ręce mi juz opadają. mam stwierdzoną Fibromialgie ( dla tych którzy nie wiedzą to wyjaśniam: Fibromialgia to przewlekła niezapalna choroba reumatyczna tkanek miękkich – tak brzmi pełna medyczna nazwa schorzenia.)
    Ale zanim taka diagnoza zostanie postawiona, pacjent często jest traktowany, jak histeryk. Zdarza się też, że gdy pacjent mówi, że wszystko go boli, lekarz bezradnie rozkłada ręce. No bo jak leczyć takiego chorego? Irytacja obu stron rośnie, gdy zalecane badania niczego nie wyjaśniają, a leczenie nie daje poprawy samopoczucia. Więc pokuje się leki przeciwbólowe jeden za drugim, gdyż najbardziej dokuczliwym i trudnym do zwalczenia objawem fibromialgii jest ból. Mój ból obejmuje całe ciało. Dosłownie całe.
    Na zabiegi w Łodzi poszłam bez żadnej nadziei. Ale nadziej wróciła juz po pierwszym dniu. Ogólnie po zabiegu czułam się tak dobrze, że sama sobie nie wierzałam. I teraz siedzę od dwóch dni i szukam informacji o wibroterapii , o RAM Vitberg+ , o leczeniu wibracja cykloidalną i …. zresztą poszukajcie sami. Najwięcej informacji jest na stronach angielskich … tylko na moje schodzenie znalazłam kilkadziesiąt badań medycznych potwierdzających , że wibroterapia jest skuteczną metoda walki z bólem a nawet niefarmakologicznym lekiem przedbólowym.
    Poszukajcie informacji na …. Pubmed wpiszcie w wyszukiwaniu vibrotherapy i sami się przekonajcie…. powodzenia.
  • ALAŁÓDŻ 2016.11.11 [07:50]
    To znów ja .. Ala z łodzi znalazłam również coś takiego. Może sie komuś przydać. W pracy badawczej: „Leczenie przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego komplikuje zaburzeń seksualnych z wibroterapią” opublikowaną 1995 roku w PuBMED, niejaki Profesor Havryliuk napisał tak:
    Autorzy wykorzystali w badaniu lokalną wibroterapię u 151 pacjentów z przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego, w problemach zaburzenia funkcji seksualnych. Po badaniach doszli do do wniosku, że wszyscy pacjenci w skojarzonym leczeniu przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego, zauważyli widoczne korzyści terapeutyczne bodźca. Po pierwszych 40 dniach zabiegów , funkcji seksualnej zaobserwowano 52% badanych.
  • Ala z Łodzi 2016.11.11 [08:50]
    Tu znów Ala z Łodzi.
    Informacja dla Zofia z Jaworzna. W odpowiedzi na zabiegi na brzuchu. Znalazłam taka publikację:
    „Trening wibracyjny zwiększa siłę mięśni oddechowych, pojemność wydechu oraz jakość życia u osób w podeszłym wieku.” badani prof. M. Pessoa z 2016 roku. Publikacja w Oxford University Press.
    Tak ten tekst, przetłumaczył wujek google:
    Tło :
    Starzenie wpływa na wytrzymałość układu oddechowego, które mogą spowodować zmniejszenie wydolności fizycznej i jakości życia, odgrywając zasadniczą rolę w zdrowego starzenia się i przeżycia. Aby uniknąć tych spadków, zaproponowano wibracji całego ciała, czego celem ma być zwiększenie siły i wydolności oddechowej.
    Celem badania była ocena wpływu Wibracji całego Ciała na siły mięśni oddechowych, piersiowo wentylacji i jakości życia w podeszłym wieku dorosłym.
    Wnioski:
    Wibracja całego ciała poprawia siłę mięśni oddechowych i jakości życia oraz promowanie różnych strategii oddechowych w ścianie klatki piersiowej i piersiowo przedziały u zdrowych osób w podeszłym wieku. cokolwiek to znaczy…
    W publikacji Wibracja całego ciała poprawia siłę mięśni oddechowych i jakości życia oraz promowanie różnych strategii oddechowych w ścianie klatki piersiowej i piersiowo przedziały u zdrowych osób w podeszłym wieku. cokolwiek to znaczy…
  • ALa z Łodzi 2016.11.11 [08:52]
    coś mi się tutaj źle napisało.. miało być tak:
    W publikacji znalałam informacje, że badający sugerują, że jeszcze lepsze efekty możnaby otrzymać kładąc chorego na brzuchu na generator wibracji. W instrukcji RAM Vitberg + pisze że zabiegi na module metabolizm wykonuje się się leżąc brzuchem na Module Bazowych z podpiętym modułem metabolizm. To dokładnie tak jak w sugerują w tym badaniu. Tak a propos tego co pisze Zofia z Jaworzna. usmiech.gif Może ta informacja sie komuś przyda.
  • Awik23 2016.11.11 [10:38]
    Oj oj ile tu fachowych informacji jest.
    Chodziłam na zabiegi w Sulechowie w gabinecie NFI. Panie z gabinetu wykonywały mi zabiegi w pozycji na kolanach. Nie powiem pomagały. Ale sprzętu nie kupiłam.... teraz to trochę żałuje po minął ponad tydzień i niestety wszystko wróciło do normy. Podczas zabiegów ulgę odczuwałam wielką; osiem dni po zakończeniu bóle kolana wróciły. Dostałam na badaniach różne broszurki i poszukuje informacji w internecie . Dobrze jest to forum bo cały czas rozważam czy nie wrócić po ten aparat. Czuję, że to dobry sprzęt i do tego polski. Ustaliłam, że firma Vitberg z Nowego Sącza prowadzi badania nad wykorzystaniem wibracji od lat, a Aparat RAM Vitberg Plus to ich najnowszy produkt. Dzwoniłam do siedziby firmy bo myślałam, że kupie taniej ale nie kupię taniej. Oni produkują, ale nie zajmują się sprzedażą detaliczną.
  • Marek_1973 2016.11.11 [10:59]
    "Kaśka MAckiewicz 2016.10.25 [11:08]
    hej mam pytanie: czy ktoś z Was korzystał z zestawu metabolizm na odchudzanie? Zaczynam właśnie zabiegi w gabinecie i wiem ze przez 6 dni to nie schudnę ale gdybym tak się pilnowała przez kilka miesięcy może coś ucieknie. Jeżeli komuś się udało zgubić kg dzięki tym masażom to proszę o odzew bo zastanawiam się nad zakupem sprzętu a mam na to jeszcze kilka dni. Proszę tylko bez hejtu. Wiem że cudów nie będzie ale jak dołożę racjonalne odżywianie i trochę ruchu to może efekty z masażem będą lepsze"
    5 tygodni masuje się na brzuchu z modułem metabolizm. Po zabiegu chce się jeść. Żeby nie jeść pije wodę. To pomaga... powiedzmy że zabija głód. Ale Rożnie z tym jest. Dziś wykonałem 38 zabieg w pozycji metabolizm. Zabiegi wykonuje na podłodze. Moduł bazowy + Moduł metabolizm + Zagłówek Plus + jasiek + Koc. Podkładam karimatę pod RAM Vitberg+ , bo na panelach zabieg jest słyszalny. A dokładnie panele wchodzą w jakiś rezonans. Karimata rozwiązuje problem. Dwa zabiegi jeden po drugim. Około 1h. Zabieg bardzo przyjemny. Czy poprawia funkcje seksualne? Nie wiem. Nie miałem wcześniej z tym problemów. Waga w dół 3,58 kg.
  • Lili K 2016.11.11 [23:29]
    Aparat o którym tu piszecie jest skuteczny. Sprawdziłam na sobie. Właściwie to sprawdzam codziennie. Mam RamV PLus pakiet Szyja.
  • ANEK 2ab 2016.11.12 [09:43]
    Witam wszystkich,
    Przyznaję, że też dzwoniłem do Nowego Sącza do siedziby firmy Vitberg. Przyznaje, nie da się tam kupić taniej RAM Vitberg+ . Dowiedziałem się, producent ma swoich przedstawicieli i nie zajmuje się sprzedażą detaliczną. Kupiłem w gabinecie NFI pakiet Szyja. Zapłaciłem 1648,00 zł.
    W sumie to rozumiem takie podejście, sam pracuje w firmie Ramko, produkującej lampy i my też nie sprzedajemy w detalu. Mamy swoich odbiorców hurtowych.
  • Mariola z okolic Częstochowy 2016.11.12 [11:26]
    A ja z innej beczki. Chciałabym podzielić się moimi odczuciami z 1,5 -miesięcznego korzystania z aparatu Vitberg Plus. Po pierwsze posiadam zestaw Nogi. Przez kilka pierwszych dni korzystałam tylko z aparatu z modułem kolana i musze przyznać, że kolana działają wyśmienicie ale zauważyłam, że w trakcie zabiegu marzną mi stopy. I to ka marzną, żę trudno je rozgrzać. Zadzwoniłem do gabinetu w moim mieście i poinformowano mnie, że to naturalny objaw u wielu ludzi i aby go nie było należy stosować zabiegi naprzemienne z modułem Nogi w pozycji A1. Zmieniłam więc sposób i teraz nie robie juz dwóch zabiegów na kolana ale najpierw robię zabieg na nogi a potem zabieg na kolana. Pomogło. Nogi w ogóle nie marzną. Ale chodzi się .... bosko. Cudnie. Wyśmienicie. Wiem, głupio tak chwalić maszynę, ale to co ona robi z nogami to jest prawie niewiarygodne. Zupełnie jakbym nie miała swoich 58 lat i swojej ...niestety nadwagi. Przymierzam sie do zakupu zestawu Metabolizm. Piszcie proszę, jakie macie doświadczenia z modułami Metabolizm i Biodro. Czy Marek 1973 może napisać coś więcej o swoich doświadczeniach?
  • NARÓD 123 2016.11.12 [12:50]
    Na stronie Vitberg.pl znalazłam taka informację :
    "RAM Vitberg+ jest również pierwszym na świecie wyrobem medycznym, który aplikuje wibroterpię o charakterze ogólnym oraz wibroterapię miejscową, jednocześnie (wykorzystując do tego celu aktywne moduły terapeutyczne). To rozwiązanie, o nazwie System Kierowanych Oscylacji Terapeutycznych (S.K.O.T). zostało opracowane przez dział Badawco-Rozwojowy firmy Vitberg w 2015 roku."
    Brawo Polska Firma !!!! Podoba mi się, że jesteśmy w czym pierwsi na świecie. Dobrze, że "Dobra zmiana" nie zabija przedsiębiorczości ... przynajmniej na razie. Gratuluje polskiej firmie z Nowego Sącza.
  • Ivon gość 2016.11.12 [13:02]
    Też zastanawiam się nad RAm Vitberg plus pakiet metabolizm. Szukam więcej informacji. Po zabiegach w gabinecie czuje się bardzo dobrze, ale nie wiem jak będę się czuła po np. 5 miesiącach? Jeżeli macie taki sprzęt piszcie czy vitberg plus pomaga w odchudzaniu ?
  • Luck12 2016.11.12 [15:07]
    marek 1973
    Stosujesz jakąś dietę? Napisz coś więcej o tych zabiegach.
  • Ala z Łodzi 2016.11.12 [15:51]
    Hej, tu znów Ala z Łodzi znalazłam taką publikację naukową:
    „Przegląd mechanizmów i efektów bezinwazyjnego kształtowania ciała przez urządzenia na cellulit i tłuszcz podskórny.”
    Badania przeprowadzała prof. Zahra Alizadeh .
    We wnioskach pani profesor napisała:
    „Niektóre z nieinwazyjnych badań urządzeń w organizmie człowieka, wykazały znaczący wpływ na modelowanie sylwetki, usuwanie niechcianego tłuszczu i cellulitu w niektórych obszarach ciała. Efekty kliniczne są łagodne lub umiarkowanych, na przykład 2 - 4 cm redukcji obwodu jako znak podskórnej redukcji tkanki tłuszczowej podczas wszystkich sesji terapeutycznych z wykorzystaniem wibracji.” tłumaczył google.
    Takich publikacji jest mnóstwo. Zachęcam do poszukiwań. No bo jak inaczej sprawdzić czy terapia, wibroterapia, wibroterapia oscylacyjna czy oscylacyjno-cykloidalna jest skuteczna? Można kupić np. RAM Vitberg+ i wypróbować na sobie. Ale można też poczytać w necie co naukowcy zbadali w tej materii i do jakich wniosków doszli. Ja poświeciłam temu dwa dni i znalazłam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. A przypominam, że moim problemem jest Fibromialgia czyli przewlekła choroba charakteryzująca się uogólnionym bólem mięśniowo- szkieletowym, któremu towarzyszą przewlekłe zmęczenie oraz zaburzenia snu, pamięci i nastroju. Nikomu nie życzę.
    Czy wibroterapia jest skuteczna metodą przeciwbólową? Poszukajcie sami. Internet jest pełen gotowych odpowiedzi. Ale leniwym podpowiem - Tak, jest!
  • Marek_1973 2016.11.12 [16:16]
    Co tu więcej pisać??? Może tylko tyle...
    Rozkładam moduł bazowy Vitberg Plus, dopinam kabelkiem moduł metabolizm, układam z tyłu zagłówek plus z przodu zwijam koc i jasiek i podpinam do prądu. Tak jak pisze w instrukcji układam się na brzuchu ( jest fotografia modelki w takiej pozycji). Naciskam przycisk start i ustawiam intensywność na 4. I leże około 30 minut. Jak nie zasnę to włączam drugi zabieg jak zasnę to nic nie szkodzi. Maszyna się. sama wyłączy po tych 30 minutach. Żona kupiła dla siebie a używam ja. Nie stosuje żadnej diety.
    Mam dobra wagę podłączoną do smartfona i ważę się codziennie.
    W aplikacji wpisuje trening ( choć tylko leżę hehheh oczko.gif ) a ta po każdym ważeniu ustala wykres. Dziś wykonałem zabieg od 11:00 do 12:00 ważyłem sie rano przed zabiegiem Waga zeszła w dól - 3,53 kg. czyli od wczoraj 0,05 kg. Jak zejdzie poniżej 5kg napiszę.
  • Olagość 2016.11.13 [09:51]
    Ja jutro odbieram aparat Vitberg plus . Zamówiłam Pakiet Szyja dla męża i Metabolizm dla siebie. Zobaczymy jak to będzie, ale mam wielkie postanowienie wykorzystania go na 110% !!!
    Zdecydowałam się na niego z powodu wzdęć. Nie do końca rozumiem jak to się to dzieje ale od pierwszego dnia zabiegów w gabinecie do jakiego chodzę nie mam wzdęć. Ale to jest ogromny problem z którym borykam od kilku lat.
  • Zofia L 2016.11.13 [15:25]
    Mariola z okolic Częstochowy-
    moje doświadczenie z modułem metabolizm jest takie:
    -koło 5 tygodni zabiegów na brzuchu prawie codziennie.
    -waga spadła, ale tylko 2,5 kg nie za dużo
    - jeść się chce po tych zabiegach jak cholera, trzeba uważać.... na lodówkę.
    - leżenie na macie głównej z dopiętym modułem Metabolizm nie jest za wygodnie. Można sobie dokupić zagłówki i ja polecam. W domu trudno się bez nich ułożyć wygodnie.
    - Masaże z modułem Biodro na siedząco pomagaja na wysiłkowe nietzrymanie moczu. Zdecydowanie mniej incydentów mi sie Przytrafia.
    robię około 4 zabiegów tygodniowo z Modułem Biodro.
    Pozdrawiam
    Zofia L.
  • gość 2016.11.13 [16:23]
    Czytam te informacje na tym forum dodam tylko, że zabiegi na tym sprzęcie są przyjemne.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...