Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alineczka3

Ranking-najlepszy fryzjer we Wrocławiu i Opolu

Polecane posty

Na wstępie zaznaczam, że próbowałam zamieścić ten temat na stronie do tego przeznaczonej. Jednak jako że mało kto na nią zaglądał, postanowiłam zamieścić go tutaj. Myślę, że dyskusja ogólna mnie do tego upoważnia:) Piszcie proszę swoje uwagi na temat wizyt u fryzjera. Jak ktoś ma dużo włosów albo po prostu jest wymagający, to wie co jest istotne. Liczy się dobre ciecie, umiejętność dobrania koloru i fryzury. Słowem to co pozwala poczuć się kobiecie piękną po wizycie u fryzjera. Z załozenia taką funkcję powinien fryzjer pełnić. Jednak często okazuje się, że jest odwrotnie. Może dzięki tej stronie uda nam się wyłuskać fachowców z prawdziwego zdarzenia. Piszcie też o porażkach, może w ten sposób uda nam sie ostrzec innych przed tragedią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam, ze kieruję się pobutkami czysto egoistycznymi. Mam zamiar zmienić swój image na wiosnę, chcę podjąć się zdecydowanej zmiany. Dlatego zależy mi aby był to fachowiec. myślę, że inne miasta takze mogą pisać jeżeli tylko maja ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleżannka
Laurent na ul. Swidnickiej:) Koszt strzyżenia- ok. 70zł. blejaż, chyba 1 kolor ok.200zł. ja jestem zadowolona. bazują na dobrych kosmetykach, włosy są piękne i lśniące. Jednak zawsze sama decydowałam jaką chcę mieć fryzurę, więc nie wiem jak jest ze zdaniem się na tamtejszych stylistów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pyysia
A czy ktiś korzystał z usług Laurenta w Opolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pyysia
Nie ma tu nikogo z Opola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolaaaaanka
dla mnie najlepsza w Opolu jest Wioletta Langer ze swoim salonem Kameleon :) gdzieś na domańskiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia pyysia
opolanko....a czy mozesz napisać jeszcze dokładnie gdzie, albo moze tel. i jakie ceny....czy nie jest bardzo drogo....bo ja niestety biedna studentka jestem:) I jeszcze co robiłaś i czy długo już korzystasz z tego fryzjera...dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyy
Tutaj raczej nikt nie jest zaiteresowany waszym rankingiem. Tu siedzą sami straceńcy, którym juz dawno przestało zależeć na wyglądzie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BX
fryzjerzy sa drodzy. Mało która stac na co miesięczne wizyty. Same farbuja sobie, wzajemnie sobie robią pasemka, podcinają. Fryzjerki są dla mężczyzn(chybaze ktos z domowników ich podcina), sa dla kobiet szykujących się na wesele, karnawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blush powiedz
jakie są ceny? Na tej stronie nic nie piszą o cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wiem jakie sa ceny :( Ale widze, ze maja tam podane GG wiec mozesz sie dowiedziec przez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Koleżanka poleciła mi abym się wybrała do fryzjera o imieniu Krystian który pracuje u \\\"Michała\\\" na ul. Szewskiej, czy ktoś może wie coś na temat tego fryzjera. mam za sobą niemiłe doświadczenia jeśli chodzi o wrocławskich fryzjerów. Osobiście nie polecam Salonu Le Grand, po wizycie w tym miejscu miałam tak zniszczone włosy że nie byłam w stanie nic z nimi zrobić nie mówiąc o tym ile zapłaciłam!!! nie wszystko co złote sie świeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Koleżanka poleciła mi abym się wybrała do fryzjera o imieniu Krystian który pracuje u \\\"Michała\\\" na ul. Szewskiej, czy ktoś może wie coś na temat tego fryzjera. mam za sobą niemiłe doświadczenia jeśli chodzi o wrocławskich fryzjerów. Osobiście nie polecam Salonu Le Grand, po wizycie w tym miejscu miałam tak zniszczone włosy że nie byłam w stanie nic z nimi zrobić nie mówiąc o tym ile zapłaciłam!!! nie wszystko co złote sie świeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj w salonie fryzur Goldwell na ul Kilińskiej. Moje pierwsze wrazenie- niesamowite:). Na początku wszystko elegancko, dokladnie az przyjemnie:). Ładne pazurki z przodu. Z tyłu mialo byc ostre cieniowanie a to jakos nie wyszlo Okropnieulozyla mi wlosy:/. Mam pełną, owalną twarz a włosy cieniutkie. Wiec takim wlosa powinno sie dodac objetosci przez odpowiednie ulozenie. A fryzjerka ciachneła pare razy prostownica i DZIDA. Zaplacilam 70zł.. Włosy wyglądaja na tłuste jakbym nie myła je przez pare dni. Jutro z rana umyje włosy i ułoze po swojemu, mam nadzieje ze efekt bedzie bardziej udany. Za taka cene spodziewałam się naprawde cudnej fryzurki. A tu d... . Juz lepiej ściełaby mnie fryzjerka \\\"osiedlowa\\\" za 3razy mniej. yhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj w salonie fryzur Goldwell na ul Kilińskiej. Moje pierwsze wrazenie- niesamowite:). Na początku wszystko elegancko, dokladnie az przyjemnie:). Ładne pazurki z przodu. Z tyłu mialo byc ostre cieniowanie a to jakos nie wyszlo Okropnieulozyla mi wlosy:/. Mam pełną, owalną twarz a włosy cieniutkie. Wiec takim wlosa powinno sie dodac objetosci przez odpowiednie ulozenie. A fryzjerka ciachneła pare razy prostownica i DZIDA. Zaplacilam 70zł.. Włosy wyglądaja na tłuste jakbym nie myła je przez pare dni. Jutro z rana umyje włosy i ułoze po swojemu, mam nadzieje ze efekt bedzie bardziej udany. Za taka cene spodziewałam się naprawde cudnej fryzurki. A tu d... . Juz lepiej ściełaby mnie fryzjerka \\\"osiedlowa\\\" za 3razy mniej. yhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam tomka z laurena teraz otworzyl swoj salon da vinci ul.pradzynskiego naprawde zloty fryzjer i niedrogo a nr.tel0713427576 pozdrawiam warto!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak to bardzo dobry fryzjer tez u niego bylam zna sie na rzeczy fajny salon otworzyl da vinci na pradzynskiego warto polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czystym sumieniem polecam koleżankę mojej koleżanki, która cięła mi włosy niedawno. Młoda, kreatywna dziewczyna, urzekła mnie tym, że dobór fryzury trwał niemal tyle,co samo cięcie. Nie wiem jak jej wychodzą inne długości, ale moje krótkie obcięła rewelacyjnie! pracuje w jakimś saloniku niedaleko Astry, mnie cięła w domu, więc nie wiem dokładnie. Zainteresowanym mogę podesłać namiary na nią albo moją fotę w nowej fryzurce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zgadzam se z moją poprzedniczka, mam podobne zdanie co do SALONU STYLIZACJI OKIŁ, w lutym czesałm sie tam na studniówkę, pani stylistka kompletnie nie mogla sobie poradzić, na dodatek pani fryzjerka nie ptrafila się wyslowić!!chcialam zwykle gładkie upiecie włosow a ona uparla sie przy lokach, w sumie wyszłam z wielką kapustą na glowie za którą duzo zaplacilam, w domu i tak umylam głowe i uczesalam się sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Opolu: Berendowicz& Kublin ul. Oleska Nie jest specjalnie tanio, ale przynajmniej ma się gwarancję dobrej fryzury. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kptak10
witam najlepszy według mnie fryzjer to laurent w opolu , albo salon Hanny w Kaskadzie.Ceny przystepne i obsługa fachowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam ulicę Oleską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kilku dobrych już lat chodzę wiernie do fryzjera na legionów. polecam szczególnie p. Agnieszkę. zawsze jest miła atmosfera, ploteczki itd. no i oczywiście pełen profesjonalizm. raz przyszłam do niej z wizją koloru, a ona mi po prostu powiedziała, że jeśli to zrobi, to zniszczę sobie włosy i nie chce mi tego zrobić. bardzo to doceniam, bo wtedy mam pewność, że rozmawiam z profesjonalistą. i wybrała mi o wiele lepszy kolor, a włoski pozostały nienaruszone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×