Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Reforma edukacji w Polsce, może zlikwidujmy też religije w szkołach ?

Polecane posty

Gość gość

ale to jak bedzie nowy rząd, bo PIS haha koscielna partia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won rusku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedewszystkim szkoły należy sprywatyzować, wtedy każda będzie miała różnorodną ofertę dla uczniów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się, precz z durnymi katolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli pozbedziemy sie wiary to pozbedziemy sie takze niepodległosci i bedziemy pod butem rosyjskim albo chinskim lub u niemców bedziemy podcierali tyłki starym niemrom taki jest przekaz dla wandy Pan Jezus tak przemówił do niej: "Zbliżają się czasy przewrotne. Ojczyzna wasza będzie wolna od ucisków wrogów zewnętrznych, ale jq opanują wrogowie wewnętrzni. Przede wszystkim starać się będą wziąć w swe ręce młodzież szkolną i dowodzić będą, że religia w szkołach niepotrzebna, ze można ją zastąpić innymi naukami. Spowiedź i inne praktyki religijne, kontrola Kościoła nad szkołami zbyteczna, bo ścieśnia myślenia ucznia. Krzyże i obrazy religijne ze sal szkolnych będą chcieli usunąć, aby te wizerunki chrześcijańskie nie drażniły żydów. Przez młodzież pozbawioną wiary, zechcą w całym narodzie wprowadzić niedowiarstwo. Jeżeli naród uwierzy temu i pozbędzie się wiary, straci przywróconą ojczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy to Matka Najśw. tak odpowiedziała Wandzie: "Tak, Polska niegdyś wyróżniała się nabożeństwem do mnie - to też serdecznie ją kocham. Pod moją opieką wzrastała. Nieprzyjaciół nawet silniejszych, zwyciężała. Jej oręż wsławił się wobec całego chrześcijaństwa, gdy szła do boju pod moim hasłem. Skoro otrzyma niepodległość, to niedługo powstaną przeciwko niej dawni gnębicie/e, aby ja zdusić. Ale moja m/oda armia, w Imię moje walcząca, pokona ich i odpędzi daleko i zmusi do zawarcia pokoju. Ja jej dopomogę. Dostaliście się do niewoli wskutek niezgody wewnętrznej i sprzedajności wielu waszych rodaków. - Rozebrali was na kawałki, ale Pan Bóg na moją prośbę (Matki Boskiej) tego rozbioru nie zatwierdził. Zbliża się czas, że sprawiedliwość Boska upokorzy chciwość zaborców waszych, tępicieli wiary katolickiej i nabożeństwa do Serca mojego Syna. Oni upadną, a Polska na moją prośbę będzie wskrzeszoną i wszystkie jej części będą złączone. Ale... niech strzeże wiary i nie dopuszcza niedowiarstwa... zdrady... niezgody i lenistwa, bo te wady mogą ją na powrót zgubić i to... na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli pozbedziemy sie wiary to pozbedziemy sie takze niepodległosci i bedziemy pod butem rosyjskim albo chinskim hahaha Dawniej mówiono tak o Niemcach, Amerykanach i burżuazji. Brzmiało to tak: "jezeli pozbedziemy sie socjalizmu to pozbedziemy sie takze niepodległosci i bedziemy pod butem niemieckim albo amerykańskim "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prywatyzacja szkolnictwa nie wyklucza prywatnych szkół z religią i bez religii, zależy od rynkowego zapotrzebowania. Natomiast archaiczne państwowe szkolnictwo unifikuje system i wciska jednolite przedmioty do szkół pod przymusem nie dając rodzicom żadnego wyboru dla ich pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×