Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nurek222222

Relacje

Polecane posty

Gość Nurek222222

Mam wkurzająca siostrę. Rodzice ją za wszystko chwalą , zawsze jest najlepsza. Nigdy w życiu nie uważałem się za najlepszego . Ale niestety moja siostra tak steruje rodzicami że nie mają do niej żadnych pretensji nawet jak zrobi źle coś w życiu. Kiedy jest jakieś święto lub okazja to aż rzygać mi się chce bo cały czas mowa jest o starszej siostrze jak to ona jest najlepsza. Zawsze byłą chamska pyskliwa i wredna mimo dość poważnego wieku (27 lat) nadal taka jest. Zawsze powie coś złośliwego o mnie tak że wszyscy mają ubaw... ale powiedz coś to od razu ci się dostanie że nie masz wcale racji. Rodzice jadą po mnie cały czas ... choć nie mają żadnych powodów... kiedyś pytając ich czemu tak się zachowują w stosunku do mnie odpowiedzieli że g****o wiem i żebym siedział cicho. A to wszytsko dlatego że wybrałem taką drogę życiową jaka MI odpowiadała, po prostu zrobiłęm tak jak chiałem ( a to wkurzyło moich rodziców)... do tej pory nie odzywam isę ani do siostry ani do rodziców... ale jak zajde droge siostrze to się robi Sajgon wyzywają mnie od najgorszych i szczerze mam już dość tego wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×