Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Renta a nauka ktos się orientuje co zrobic?

Polecane posty

Gość gość

W zeszłym roku nie udało mi się zdać matury i musiałam się zapisać do zaocznej policealnej. Od października nareszcie studia, ale nie chcę mi się już jechać jutro do tej policealnej. (Zajmuje mi to trochę ponad 2h w jedną stronę) Nie będę miała 50%, ale w poniedziałek mogę juz pójść zapisać się na studia. ( tylko nie mam jeszcze wyniku z tej maturze, ale wiem, że zdałam i że mogę zapisać się wstępnie) tylko czy wydadzą mi zaświadczenie? Tam zajęcia są od października. Tu zostało jeszcze parę zjazdów...czy mogę zrezygnować i odkąd tam się zapiszę to będzie się ,,liczyc'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie się liczyć od pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie sie liczyć od kiedy będziesz mieć zaświadczenie z nowej uczelni. Jak na razie bym pojechała na zjazd albo do sekretariatu i załatwiła zaświadczenie,że nadal kontynuujesz nauke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że kiedyś było tak że jak zrezygnowałaś z nauki przed końcem maja to automatycznie renta ulegała zwieszeniu, a jeśli w czerwcu dopiero to do końca sierpnia była należna. Na studiach nie dostaniesz wcześniej niż w październiku, a uwierz mi że jak ZUS dojdzie że bezprawnie pobierałaś to będziesz musiała zwracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×