Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Restauracja na rodzinny obiad w Kielcach

Polecane posty

Gość gość

Podajcie proszę adresy, namiary na miejsca gdzie można zjeść dobre jedzonko w Kielcach. Słyszeliście coś może o bistrze http://niegotujwdomu.pl/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kielce to syf pod każdym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio wychodzi pizza w Maxipizza a rzeczywiście jest dobra. Mi smakują zwłaszcza na grubym, puszystym cieście, można się najeść taką małą na full. Na stronie www.maxipizza.pl/kielce produkty jest ich menu i telefon do składania zamówień. Obsługa sympatyczna, dowożą pizzę jeszcze gorącą, mają specjalne torby do trzymania temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dobre słowo napisać o obsłudze w Maxipizza. Jak mówią, że pizza będzie w pół godziny to faktycznie jest w pół godziny. Dowożą jedzenie za darmo, jest ciepłe, a nawet bym powiedziała, że gorące. Miła odmiana dla innych restauracji, które dostarczają dania ledwo ciepłe. To się mocno odbija na smaku. Restauracja ma swój serwis na www.maxipizza.pl/kielce,produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Największe zaufanie w kwestii jakości jedzenia mam do Maxipizza. Sam u nich kiedyś pracowałem na kuchni i wiem jak wyglądało zaopatrzenie – dobre klasowe rzeczy, bez kupowania tych z najniższych półek, co w innych lokalach jest normą. W tym momencie jeśli chodzi o Kielce to chyba też pizzeria z najszybszym dowozem. Ostatnio czekałem na pizzę 20 minut ze stoperem w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Kielcach lubię się wybrać do Maxipizza na Słoneczną. Obsługa sprawna, na pizzę nie każą długo czekać. Często jestem tam ze znajomymi, więc robimy większe zamówienie i mimo tego pizzę podają bardzo sprawnie. Dobre ceny, duża pizza, którą można się spokojnie najeść we dwie osoby. Nie żałują na składnikach, na przykład szynki i sera kładą uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie siary Osce taką durną reklamą bo wam szyby pójdą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą pizzę robią w Maxipizza, najchętniej biorę u nich Wiejską z kiełbachą i ogórkiem – mniam! Można zamawiać też na wynos z dowozem. Mi najwygodniej jest przez ich stronkę www.maxipizza.pl/kielce,produkty . Obsługa miła, nigdy jeszcze nie miałem problemu przy płatności żeby kurier nie miał wydać itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jest was z Kielc . Obiady dobre w Tempie na Panoramicznej ,polecam Wyswietlaja numer zamowienia na ekranach i dobrze gotują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placek po węgiersku jest tam najlepszy ,właśnie w Tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz dwa kroki obok na Paderewskiego jest dobra Pizeria i Cukiernia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak chcecie relaxu , można udać się na Rynek ,tam gromadzi się cała młodziez , stoliki , parasole i wszystko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakuje mi pizza jaką robią w Maxipizza na ul. Słonecznej. Często zamawiam u nich na wynos z dowozem. Można to zrobić choćby internetowo przez ich serwis – www.maxipizza.pl/kielce,produkty . Dłużej niż pół godziny to jeszcze na jedzenie nie czekałam. Z tego co wiem to mają jakieś specjalne piece, które wypiekają w kilka minut stąd taki krótki czas oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z lokali, które obsługują dowóz to ja polecałbym Maxipizza – www.maxipizza.pl/kielce,produkty . Smaczne jedzenie za nieduże pieniądze, nie dorzucają też dodatkowej opłaty za transport, a niestety większość restauracji na tym sobie kasuje i to niemało. Sama pizza, czy makaron jaki tu dają bardzo okej. Jedzenie mimo że niedrogie, to rzeczywiście smaczne. Zwłaszcza ciasto w przypadku pizzy jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu zamawiam jedzenie głównie przez stronę www.maxipizza.pl . To sieć restauracji, głównie robią pizzę, ale nie tylko. Są też sałatki, makarony, lasagne, także jak ktoś nie przepada za pizzą to znajdzie też coś innego. Fajne jest u nich to, że bardzo szybko dowożą. Trochę już żyję, ale żeby pizza docierała gorąca w mniej niż pół godziny to jeszcze mi się wcześniej taka sytuacja nie zdarzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El passo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej dobre doświadczenia mam z Maxipizzą na Słonecznej. Dość często do nich chodzimy ze studencką ekipą coś przekąsić, wypić piwko – fajny, luźny klimat, wyjątkowo smaczna pizza jak za te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże promocje robią w Maxi Pizza i też ich pizza jest wyjątkowo smaczna. To nie jest jedna z tych sieciówek która pizzę robi za pół darmo, ale jest niezjadliwa ;P A jest dużo takich lokali w Kielcach. Namiary na lokal masz na maxipizza.pl/kielce,produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze często do Maxipizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lasagne dla rodziców a pizze dla dzieci to polecam się wybrać do maxipizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię do Maxi Pizza się przejść, akurat mam do nich na Słoneczną całkiem niedaleko. Dobre miejsce żeby się spotkać z ekipą, można fajnie zjeść napić się piwka, pogadać itp. Wizytówkę pizzerii można na maxipizza.pl/kielce,produkty przejrzeć sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię do Maxi Pizza się przejść, akurat mam do nich na Słoneczną całkiem niedaleko. Dobre miejsce żeby się spotkać z ekipą, można fajnie zjeść napić się piwka, pogadać itp. Wizytówkę pizzerii można na maxipizza.pl/kielce,produkty przejrzeć sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×