Odpowiedz na ten temat

Restauracja na rodzinny obiad w Kielcach

• gość 2016.02.25 [11:55]
    Podajcie proszę adresy, namiary na miejsca gdzie można zjeść dobre jedzonko w Kielcach. Słyszeliście coś może o bistrze http://niegotujwdomu.pl/ ?
  • gość 2016.02.25 [11:59]
    kielce to syf pod każdym względem
  • gość 2016.12.08 [09:50]
    Tanio wychodzi pizza w Maxipizza a rzeczywiście jest dobra. Mi smakują zwłaszcza na grubym, puszystym cieście, można się najeść taką małą na full. Na stronie www.maxipizza.pl/kielce produkty jest ich menu i telefon do składania zamówień. Obsługa sympatyczna, dowożą pizzę jeszcze gorącą, mają specjalne torby do trzymania temperatury.
  • gość 2017.03.10 [10:08]
    Mogę dobre słowo napisać o obsłudze w Maxipizza. Jak mówią, że pizza będzie w pół godziny to faktycznie jest w pół godziny. Dowożą jedzenie za darmo, jest ciepłe, a nawet bym powiedziała, że gorące. Miła odmiana dla innych restauracji, które dostarczają dania ledwo ciepłe. To się mocno odbija na smaku. Restauracja ma swój serwis na www.maxipizza.pl/kielce ,produkty
  • gość 2017.05.05 [14:22]
    Hej! Największe zaufanie w kwestii jakości jedzenia mam do Maxipizza. Sam u nich kiedyś pracowałem na kuchni i wiem jak wyglądało zaopatrzenie – dobre klasowe rzeczy, bez kupowania tych z najniższych półek, co w innych lokalach jest normą. W tym momencie jeśli chodzi o Kielce to chyba też pizzeria z najszybszym dowozem. Ostatnio czekałem na pizzę 20 minut ze stoperem w ręku.
  • gość 2017.06.22 [16:26]
    W Kielcach lubię się wybrać do Maxipizza na Słoneczną. Obsługa sprawna, na pizzę nie każą długo czekać. Często jestem tam ze znajomymi, więc robimy większe zamówienie i mimo tego pizzę podają bardzo sprawnie. Dobre ceny, duża pizza, którą można się spokojnie najeść we dwie osoby. Nie żałują na składnikach, na przykład szynki i sera kładą uczciwie.
  • gość 2017.06.22 [16:39]
    Nie róbcie siary Osce taką durną reklamą bo wam szyby pójdą! wsciekly.gif
  • gość 2017.08.21 [10:05]
    Dobrą pizzę robią w Maxipizza, najchętniej biorę u nich Wiejską z kiełbachą i ogórkiem – mniam! Można zamawiać też na wynos z dowozem. Mi najwygodniej jest przez ich stronkę
    www.maxipizza.pl/kielce ,produkty . Obsługa miła, nigdy jeszcze nie miałem problemu przy płatności żeby kurier nie miał wydać itp.
  • gość 2017.08.21 [17:07]
    Ale jest was z Kielc . Obiady dobre w Tempie na Panoramicznej ,polecam Wyswietlaja numer zamowienia na ekranach i dobrze gotują
  • gość 2017.08.21 [17:09]
    Placek po węgiersku jest tam najlepszy ,właśnie w Tempie
  • gość 2017.08.21 [17:12]
    Zaraz dwa kroki obok na Paderewskiego jest dobra Pizeria i Cukiernia
  • gość 2017.08.21 [17:14]
    A jak chcecie relaxu , można udać się na Rynek ,tam gromadzi się cała młodziez , stoliki , parasole i wszystko jest
  • gość 2017.10.13 [10:34]
    Smakuje mi pizza jaką robią w Maxipizza na ul. Słonecznej. Często zamawiam u nich na wynos z dowozem. Można to zrobić choćby internetowo przez ich serwis – www.maxipizza.pl/kielce ,produkty . Dłużej niż pół godziny to jeszcze na jedzenie nie czekałam. Z tego co wiem to mają jakieś specjalne piece, które wypiekają w kilka minut stąd taki krótki czas oczekiwania.
  • gość 2017.10.13 [10:38]
    Z lokali, które obsługują dowóz to ja polecałbym Maxipizza –
    www.maxipizza.pl/kielce ,produkty . Smaczne jedzenie za nieduże pieniądze, nie dorzucają też dodatkowej opłaty za transport, a niestety większość restauracji na tym sobie kasuje i to niemało. Sama pizza, czy makaron jaki tu dają bardzo okej. Jedzenie mimo że niedrogie, to rzeczywiście smaczne. Zwłaszcza ciasto w przypadku pizzy jest dobre.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...