Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość JolaLojalna

restauracja Warszawa

Polecane posty

Gość JolaLojalna

Co polecacie? Szukam jakiejś fajnej restauracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisela
Hmm, a masz jakieś konkretne preferencje-chcesz jeść tam obiad, kolacje? Ma być szybko czy wytworniej? Ja Ci powiem gdzie np warto zjeść np. obiad, bo akurat w tym celu często wychodzę- Restauracja Zgoda- chodze tam nie tylko dlatego ze mam blisko ale dlatego tez, że jest po prostu smacznie. Generalnie kuchnia polska więc po domowemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiterek
O tak, jeśli chodzi o domowe jedzenie to Zgoda jak najbardziej pretenduje się do odwiedzenia. Moja mama wielu z tych rzeczy jakie tam podają już nie gotuje ale pamiętam jak gotowała tak babcia,np, ozorki albo rosół z kołdunami. Są też bardziej tradycyjne pozycje, spox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadu
A co sądzicie o Borpince? byłam w zeszłym tygodniu (randka - dodam że bardzo udana:) mam słabość do węgierskiej kuchni i ich pysznego wina...jedzenie i klimat na 5+! wybierzcie sie i napiszcie co sądzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metamor
Ja polecam dobą francuską knajpę Saint Jacques na Świętokrzyskiej. Mały paryż dla kupek smakowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze tajskie - lemon grass na ujazdowskich uwielbiam banja luka (jakos tak) na pulawskiej 101, gruzinska serbska karczma, dooobre jedzonko z dooobrym winkiem :) zawsze wychodze przejedzona najlepsze sushi na kruczej (nie pamietam numeru) hiszpanska la iberica prowadzona przez hiszpanow- plowiecka rog marsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardeczka1
Ja jestem smakoszem orientalnej kuchni (w szczególności japońskiej) i muszę przyznać, że byłam chyba we wszystkich barach sushi w mieście ... Najbardziej mi smakowało w Bestuto Sushi Bar - mają ciekawy nowoczesny wystrój, miłą obsługę i bardzo duży wybór różnych nowinek. No i co najciekawsze w poniedziałki i wtorki organizują bug cuisine : http://www.besuto.pl/bugcuisine/ czyli serwują dania z .... owadów :D Odważcie się kiedyś, ja spróbowałam i były bardzo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam włoską restauracje Doppio, jeśli ktoś gustuje w tej kuchni. Jak dla mnie jedna z lepszych pizz w mieście, a spaghetti też niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novaline11
ja uwielbiam włoskie jedzenie i takie własnie restauracje wybieram :) ostatnio trafiłam na ul. francuską i znalazłam tam Restauracja Gallo d'oro www.facebook.com/restauracjagallodoro . Przypadła mi do gustu, smacznie, niedrogo, ładny wystrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafalTutejszy
Zgadzam się jak najbardziej- Gallo d'oro jest jedną z najleszych restauracji w mieście (włoskich) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanuszWłoch
www.facebook.com/restauracjagallodoro cos niebywałego- jeszcze jej nie znam, nie bylem nigdy :) wybiore sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włoską kuchnie dostaniecie też w Strefie na Próżnej. Ceny nie należą do najnizszych, ale za to jedzenie jest po prostu wyborne :) Muszę dodac, ze nie jestem fanem słodyczy, ale tamtejszy tort bezowy jest mistrzostwem świata. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdapoczek
Ja mam fajną knajpkę, ale nie w samej wawie – jakieś 20minut się tam jedzie z białołęki. Mój chłopak mnie tam zabrał, restauracja na ulicy Nowodworskiej 32 Olszewnicy (chyba tak nazywa się to miejscowość) Bałam się, że nie będzie za fajnie, ale najpierw uspokoił mnie on mówiąc, że to właśnie tam mieli jakieś spotkanie z pracy, a potem dostałam przystawkę – sałatkę z kurczakiem i po paru kęsach moje obawy minęły. Co jak co, ale jedzenie mają tam wybitne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Sowa i Przyjaciele . :-) .Bardzo modna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice organizowali 30. rocznice ślubu w http://lasuch.waw.pl/ ;) Bardzo przyjemne miejsce, z dobrym jedzeniem i miłą obsługą. Mysle,ze godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozdroże przy alejach Ujazdowskich, mają tam smaczne obiady i puszczają dobrą muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrałam do Rozdroża chłopaka, który mi się podobał i chciałam jak najlepiej przy nim wypaść. Oboje zjedliśmy obiad, posłuchaliśmy fajnej muzyki, wypiliśmy po drinku. Klimat PRLu dodał do tego jakiejś magii, która sprawiła że zupełnie straciliśmy poczucie czasu. Chyba mu się naprawdę spodobało, bo teraz jesteśmy parą a do Rozdroża wracamy co jakiś czas na obiad i pyszną wuzetkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę ze swojej strony polecic na pewno www.salon-kulinarny.pl w tamtym miesiącu bylam na kolacji z chłopakiem i jedliśmy coś z przepisu miesiąca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tro_mpka
http://kameralnafoksal.pl/ - genialne bistro, fantastyczna restauracja. i ceny cudo, za lunch (czyli obiad) danego dnia tygodnia w danym miesiacu płaci się 16zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrankWilliams
Warto odwiedzić Antich Caffe (na kabatach), w godzinach porannych mają bardzo bogate menu śniadaniowe idealne na brunch, w menu mają również świetną polędwicę wołową, pasty i małże. Obsługa sympatyczna i specyficzna rodzinna atmosfera lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina356
jesli lubisz sushi to sprawdz www.kanpai.com.pl na Bialolece :) maja duzy wybor smacznego sushi i bardzo klimatyczny lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrankWilliams
sushi częściej się teraz zamawia niż jada w restauracji, a włoskie restauracje lub dinery w US stylu cieszą się większą popularnością i są bezpieczniejszym wyborem np. przy firmowych spotkaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wybiorcza
ja polecam Politykiernie gwarantowane nieziemskie wrazenia smakowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam świetną restaurację pod Warszawą. Znajduje się w hotelu http://www.chotynia.pl . Jedzenie super! W dodatku mają duży wybór świetnego wina i korzystne ceny. Byłam zachwycona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://restauracjarozdroze.pl/ - jedna z lepszych restauracji w której byłem. Jest klimatyczna, niedroga i smaczna. Uwielbiam tam chodzić w niedzielne popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co polecacie na Bemowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaxx
W sumie ja mogę polecić http://totupierogi.pl i z tego co wiem mają tam dowóz ok 8 zł. Tak więc warto spróbować bo menu mają dość ciekawe no i smaczne. Wiele moich znajomych korzysta z ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×