Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryzykantka

rezygnacja z telefonu stacjonarnego.

Polecane posty

Gość ryzykantka

pomozcie jak rozwiazac umowe z tp. juz pisalam do nich pisma i dzwonilam a ci ciagle oferuja nowe plany, bunusy... jak sie od nich uwolnic.. zna ktos numer fax-u do katowic na ul. bażantow 35?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzykantka
pomozcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wystarczy napisać pismo o treści mniej więcej \"Z dniem ... rezygnuję z usługi telekomunikacyjnej świadczonej wg umowy nr....\" ? Pewnie trzeba jeszcze z miesiąc odczekac i chyba już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberżynka
moja mam dzwonila i zglaszala ze chce odlaczyc i nic nie odlaczali tyle ze moj brat pracuje w TP SA i on to zalatwil nie to wcale nie takie proste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Wszytskie usługi są aktywowane od 1 dnia kolejnego miesiąca, w przypadku rezygnacji z telefonu pewnie jest tak samo, poza tym zadzwoń na 93 93 konsultant jest zobowiązany by udzielić Ci takiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzykantka
wlansie nie wystarczy, pisalam juz 2 pisma i nic, dzwonia tylko kilka razy w tygodniu zeby sie zastanowic, przemyslec te rezygnacje i ciagna dalej a ja musze placic... dzis kolejny raz chce wyslac im pismo ale teraz faxem tylko nigzie nie ma numeru faxu do BOK w katowicach... nigdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Zaraz sprawdze czy nie mam na umowie faxu, a byłaś w telepunkcie i składałaś rezygnację czy bezpośrednio wysyłasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, na telefon to się na pewno tego nie da załatwić, bo umowa była spisana na papierze i na papierze trzeba ją rozwiązać. Myślę, że trzeba napisać normalne wypowiedzenie umowy z miesięcznbym wyprzedzeniem, wysłać to pocztą za potwierdzeniem odbioru i ew. jak przyjdzie kolejny rachunek, to za niego nie płacić i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzykantka
i tak robilam i tak i nic nie skutkuje!! wkoncu zadzwonie na te ich slawna BLEKITNA i jak dorwe jakiegos konsultanta-palanta to zje...ę na funty i moze to poskutkuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepła klucha
konsultanci są bogu ducha winni..odpierdolić się od nich :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
właśnie konsultanci tylko zarabiają jak Ty, a że akurat przyszło im pracować dla TP to co z tego...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice też zrezygnowali ze stacjonarnego-złożyli pismo w BOK.Też byli zasypywani ofertami przedłużenia,promocjami itp.1 czerwca-nie wiem,czy to było po 14,czy 30 dniach od złożenia pisma,telefon zamilkł-został odłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno sama rezygnowałam z telefonu stacjonarnego, poszłam do telepunktu , napisalam pismo, ze z dniem np. dzisiejszym rezygnuję z usług TP S.A. polegających na korzystaniu z telefonu stacjonarnego o nr ........., pani w telepunkcie dala mi kopię tego pisma i sama wysłala je do TP, wiadomo, ze trzeba odczekać 30 dni okresu wypowiedzenia i zaplacic za abonament za częśc miesiąca do rezygnacji, nie miałam problemu , po 30 dniach , dzwoniąc na swoje numery ( mialam domowy i firmowy) usłyszalam informację : nie ma takiego nr, więc nie przesadzajcie z tym problemem , jak sie chce to się zalatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzykantka
u mnie to trwa juz 3 miesiace i nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breeecha
idziesz do oddziału Tp piszezs podanie o rezygnacje z dniem .....najlepiej od nowego miesiaca i gotowe..troche sie poburchaja ale przyjma i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo przesadzasz, albo zmyślasz. Ja odłączałam telefon w zeszłym roku - były telefony i namawianie na rezygnację z rezygnacji :P ale nie reagowałam i wyłączyli telefon w terminie (wypowiedzenie miesięczne). Teraz odłączamy telefon w mieszkaniu mojej rodziny i też nie ma problemu - pismo do BOK poszło i zostało przyjęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×