Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HIVplus Girl

Robiłam badania na HIV i wynik jest dodatni, czy to koniec mojego życia???

Polecane posty

Gość HIVplus Girl

Witam. Jakiś czas temu miałam kontakt seksualny z mężczyzną, był to kontakt bez zabezpieczenia... była to głupota z mojej strony, gdyż zdradziłam męża :( Po 4 miesiącach postanowiłam zrobić test i wyszedł pozytywny... Czy są tu ludzie chorzy na HIV? jak wygląda wasze życie? Nie załamaliście się? Mi właśnie odechciało się żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanieeeeee
mnie tez by sie odechcialo zyc na twoim miejscu szczegolnie ze prawdopodobnie zarazilas tez meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIVplus Girl
Właśnie... najgorsze jest to jak powiedzieć to mężowi ;(((((( Chyba prędzej popełnie samobójstwo jeśli się okaże że on również jest chory............... dopadło mnie piekło na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie zyja... sypiaja z
cudzymi zonami i zarazaja p.s. Biedny maz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne samobójstwo, przeciez nie msza raka. Z tego co wiem ludzie łykaja leki i zyją A Twój mąz nie musi być wcale zarazony. Pogadaj z lekarzem , nawet z psychologiem on ci cos na pewno doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz musisz jak najszybciej powiedziec mezowi...jestes w strasznej sytuacji, nie wiem co bym zrobila na Twoim miejscu, ale jakos musisz sie trzymac i zyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hivplus Girl
Rozmawiałam z psychologiem przed badaniem... (w tym miejscu gdzie się robi badanie jest również pomoc psychologiczna)... powiedział, że mąż również musi się zbadać, a ja muszę mu jak najszybciej o tym wszystkim powiedzieć... BOŻE on nic złego nie zrobił a ja ... ech , i jeszcze nasze dzieci :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hr. Rozpór-Trzepiekoński
musisz zrobić to co robią zakonnicy, żyć tak jakbyś miała jutro umrzeć, a więc wykup miejsce na cmentarzu, postaw pomnik, dobytek zapisz na fundację leczenia hiv, albo módl się żeby wynaleźli szczepionkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnm
nie musisz sie zabijac...pewnie twój maz cie zabije jak sie dowie ze masz hiv-a i moze go zarazaiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie radze mówic mu o tej zdradzie, raczej powiedz, ze zaraziłas sie w innych okolicznościach. Dla dobra dzieci chyba lepsze utajenie tego faktu. jakos to bedzie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz zyc jeszcze calkiem sporo lat, ale niestety z nieustannym lekiem o osoby z ktorymi bedziesz sie stykala - kontakt z Twoja krwia moze zle sie dla nich skonczyc, nawet jesli banalnie skaleczysz sie przy zmywaniu czy dostaniesz okres. Czeka Cie duzo srodkow ostroznosci oraz prawdopodobienstwo wyklecia przez rodzine, znajomych, problemy ze znalezieniem pracy (bedziesz pewnie miala rente). Bedziesz musiala calkowicie zmienic styl zycia. Zal mi Twego meza... mam nadzieje ze od kiedy o tym wiesz nie spalas z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIVplus Girl
A można się zarazić w inny sposób? Błagam podpowiedź mi ...... jak mogłam się inaczej zarazić? nie jestem pielęgniarką ani nic, pracuję w biurze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popytaj lekarza, jak to zrobic by nie zarazic przez przypadek dzieci. No musisz uwazac no i zyc, bezwarunkowo dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelowa babka
gaziu, a Ty chcialabys byc zarazona przez meza ktory cie zdradza, ale nasciemnia ze zarazil sie HIV w toalecie np? Masakra jakas, jak mozna byc tak obludnym, nie dosc ze zdradzic to jeszcze zarazic i nie miec jaj zeby przyznac sie do bledu i poniesc konsekwencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie zarazić? wszędzie , u dentysy, w punkcie pobrania krwi nawet, kontakt z krwia nawet odrobinką. kazdy moze stac sie ofiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ujawni prawde męzowi to ja wywali z domu i dzieci zostana bez matki. na pewno ci tego nie wybacvzy. Zrobiłas tragiczna pomyłke i teraz musisz poniesc konsekwencje mnie koniecznie ujawniając mu tego faktu. samo zycie z tym i uwazanie by nie zarazic nikogo bedzie dla ciebie juz trudne . Żyj tak by nie skrzywdzic więcej nikogo , ale nie mów męzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba jakiej sie nabawiłas jest dla ciebie karą dostateczną. powiedzenie męzowi niczego nie zmieni. Moze kiedys mu powiesz jak dzieci dorosna i bedizesz gotowa pójsc z domu. A teraz zmobilizuj sie do walki z tym swinstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak, Autorko, zdradzilas, a jesli przy okazji jestes sprawczynia dozywotniego kalectwa meza, chcesz to wygodnie zataic. Klam. Swietny pomysl. Ja na miejscu Twego meza, jesli bym miala jaja, dowiedzialabm sie wszystkiego o dentyscie ktory Cie zarazil i wytoczyla mu sprawe... a gdybym sie wtedy dowiedziala, ze to moja "druga polowa" nie dosc, ze zdradzila, ze jest winna mojej ciezkiej choroby, chce wrobic jeszcze niewinna osobe, zeby sie wybielic... hm. nie wiem, co bym wtedy zrobila. Chyba w afekcie udusila golymi rekami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide robic obiad. Ludzie zyja z róznymi cięzki8mi chorobami. Nie potrafie sie wczuc co bym zrobiła na twoim miejscu. No ale teraz wazne jest bys sie jednak nie dała. spadam robic obiad. trzym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie to prowo
przecież nikt kto się dowiaduje o hiv nie siada ze spokojem na kafe i nie pyta was o porade. albo siedziałaby teraz załamana albo poszłaby do lekarza po pomoc a nie na kafe zasięga rady. pomyślcie trochę!!!! ps. moja kuzynka miała hiv umarła w wieku 27 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim pogadaj porządnie z lekarzem o tym jak można się zarazić- brakuje Ci podstawowych informacji o Twojej chorobie, powinnaś to nadrobić nie po to żeby szukać wymówki przed mężem i ukryć zdradę, ale po to żeby zapewnić bezpieczeństwo najbliższym. Musisz wiedzieć kiedy mogą się zarazić- więc jakich sytuacji unikać. Na pewno mogą kiedy ich krew ma kontakt z Twoją krwią. Powinnaś im powiedzieć bezwzględnie, mają prawo wiedzieć. W jaki sposób- to już Twój wybór. Pogadaj z lekarzem koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 przykazanie
Bóg postanowił, że karą będzie grzech [sam w sobie] — człowiek żyjący w grzechu sam ściąga na siebie karę. Oczywiście grzeszący zadaje przy tym cierpienie swemu bratu — tak też było z Kainem, który zabił swego brata Abla. Bóg Ojciec wszelkie zło dopuszcza ze względu na wolność, jaką dał człowiekowi, i by przez cierpienie jednego człowieka drugi został zbawiony. Tajemnica cierpienia wyjaśniona jest dokładnie w Nowym Testamencie poprzez całe życie na ziemi Moje i Mojej Matki oraz tych, którzy przy Mnie byli. Bóg dopuszcza istnienie Judaszy; każdy z nich ma szansę [być uratowanym], dopóki trwa jego życie na ziemi. Życie to jest wieczną walką, w której ściera się dobro ze złem. Tajemnica cierpienia zawiera w sobie tajemnicę zbawienia, która pozostaje tajemnicą Boga Ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest provo, ona sie załamała i szuka wyjścia, tak jak wiele osób z innymi problemamil. fakt zrobiła swiństwo mężowi, ale ma nauczke i musi z tym zyc. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań gazia
jak nie prowo...załamała się i szuka u was pomocy? a ty co jestes taka specjalistka? jakbym sie dowiedziała to poszłabym do lekarza albo do jakiej poradni a nie na kafe!!!!! poza tym twoje rady sa żałosne, "powiedzenie mężowi nic nie zmieni" żałosne porady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestews żałosna! czemu niby by nie miała szukac tu pomocy? A mozę njie ma gdzie pojśc? Nie wiem co bym zrobiła gdyby mąz mi powiedizął, ze sie zaraził czyms od jakiejs baby...Wolała bym by scyganił, że zaraził sie w innych okolicznościach. Dlatego te porady. Sama jesteś provo, niektórzy jak czytaja innych porady to nic tylko sie powiescic. Chcesz ja miec na swoim sumieniu? No to do dzieła , obrzucaj czym chcesz , jak takas bez skazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez sex i krew można się zarazić nawet przez całowanie nie można sie zarazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze jeżeli wynik wychodzi pozytywny trzeba go powtórzyć dopiero potem się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×