Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzice sknery są straszne

Polecane posty

Gość gość

Np. Nie pomagają dzieciom jak skończą 18 lat. Tak jakby były już samodzielne. Trzeba mieć wiejski umysł żeby nie rozumieć że edukacja w cywilizowany świecie to podstawowa sprawa i najpierw trzeba zdobyć kwalifikacje. Bez sensu też jest to że studia się tak późno zaczyna i kilkanaście lat marnuje na naukę zamiast od razu uczyć się zawodu. A potem taki przyglupi rodzic wychowany za komuny -( czy się stoi czy się leży 2000 się należy), każe dziecku do pracy iść nawet jak nie zakończył edukacji i nic nie potrafi prócz recytowania wierszyków Mickiewicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j spac nacpana suko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna ma rację. Szkoła ponadgimnazjalna, przynajmniwj na ostatnim roku, powinna już cię wdrażać w dany zawód, ale nie lepiej ucyzyć pierdyliona nikomu nieprzyydatnych przedmiotów. Także po liceum nie potrafisz nic. Liceum to g****o. Przynajmniej po tschnikum czy zawodówcę masz jakiś fach w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja matka to k***a a jej rodzina wrogowie jestem sierota co za s*******ny nawet mnie te k***y wysluchac nie chca ale ucieklam z domu i ciesze sie mam w d***e ich forse 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×