Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Romans i koniec?

Polecane posty

Gość gość

Witam. To wprawdzie forum kobiet ale chyba Waszej rady potrzebuje. Jestem zonaty i kilka miesiecy temu poznalem przypadkowo mężatkę... banał?:) To bylo jak grom, mieszkamy na dwoch krancach Polski, ale mimo to nasz romans byl bardzo intensywny, genialny sex, codzienne rozmowy itp. Oboje jestesmy w dlugich zwiazkach i na poczatku ustalilismy ze spotykamy sie tylko w celu dania sobie chwil szczęścia bez myslenia w ogole o rozbijaniu rodzin. 6 miesiecy to trwało i nagle ona zaczęła mieć wyrzuty w stosunku do męża, stwierdziła że coś się skończylo i nie chce tego kontynuować. Nie zerwała całkiem kontaktu, żeby nie robć mi przykrości bo bylismy bardzo blisko... czasami cos piszemy ale od niej wieje chłodem... Zależy mina niej bardzo i staram się , ale efekt jest odwrotny bo ona się irytuje i co raz dobitniej daje do zrozumienia ze to koniec... Pytanie... Czy kobietom tak przechodzi uczucie z dnia na dzień? Potraficie się tak odciąć i nie mysleć o kochanku nawet jak to Wy skoczycie? Co robic? Walczyc o to co było czy dać spokój i starac sie zapomniec? A moze dac jej czas i odezwac sie za tydzien lub dwa? Prosze tylko o nie linczowanie mnie ze jestem taki czy owaki...,to tylko zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×