Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matylda00

Romans z chłopakiem mamy, pomocy!

Polecane posty

Gość matylda00

Mam 17 lat i zrobiłam coś okropnego. :( Zacznę od tego, że nie mam ojca. Moja mama ma 35 lat i ostatnio znalazła sobie faceta w swoim wieku. Od razu zauważyłam, że Łukasz jest bardzo przystojny i wygląda na o wiele młodszego, ale nigdy o nim nie fantazjowałam.. był dla mnie jak ojciec, mielismy super kontakt, az do pewnego razu... Mama miała nocną zmianę, a ja wyszłam na imprezę, więc mama poprosiła Łukasza by został z moim młodszym bratem. Kiedy wróciłam do domu ok. 1 w nocy siedział w salonie i oglądał telewizję, a mój brat już spał. Od razu poczułam się trochę niezręcznie bo ogólnie jestem bardzo niesmiala i zakompleksiona ale on mnie zawołał i zapytał czy obejrzę z nim film. Zgodziłam się... to był jakiś romans i jak się skończył to Zaczęliśmy rozmawiać na szczere tematy jakos tak sie otworzylam i wyznałam mu, ze nigdy naeet się za rękę nie trzymalam z chłopakiem nie calowalam nic... I ze teraz mi się ktoś podoba, ale boję się bo jestem niedoswiadczona.. I on chyba źle zrozumial .. powiedział ze całowanie to nic trudnego i się do mnie przesunął i nagle zaczął całować!!! Jakieś 5 sekund..... przykro mi przyznać ale tak mnie to podniecilo.. Ale OD razu sie odsunelam i zapytałam czemu tak zrobił.. A on się tylko zaczął śmiać i powiedział, ŻE chciał tylko pokazać.. potem poszłam spać. To było w niedziele i jutro zobaczę go pierwszy raz od tego wydarzenia bo zabiera mnie i mamę do kina.. A ja nie wiem jak mam się zachowywać i czy powiedzieć mamie? Nie mogę spać w nocy.. A dla niego to nic.. chyba. Doradzcie mi proszę bo oszaleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zapytaj nas czy jesteś z nim w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko miał wytrysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipa 3/10 za dobre chęci🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda00
Proszę o poważne odpowiedzi, nie miał żadnego wytrysku, bo do niczego więcej nie doszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dam 5/10 na zachętę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabierz mamie chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mamie że nie chcesz mieć braciszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×