Odpowiedz na ten temat

Rossmann C.D.

• gość 2017.04.21 [11:22]
    Bo pewnie wyczerpalaś limit na ten miesiąc.
  • gość 2017.04.21 [11:52]
    Przy conajmniej 3 produktach jest rabat 55.mozna wziąć 4,5 ile chcesz.do każdego będzie 55 ,policzyłam swoje zakupy,sprawdziłam.
  • gość 2017.04.21 [11:54]
    Jak u was ze zwrotami jest potem?wiadomo ze na 2dzien ktos przyjdzie to nie robimy zwrotów ale jak zaraz wróci to co?wszystkie te produkty zwracać co były na 55%obniżki???było jakies pismo z centrali???
  • gość 2017.04.21 [12:00]
    Aplikacja rossmann w ogole nie chce mi dzialac. Nic nie doliczylo, nie wyswietlaja sie aktualne promocje, moje dane z pracuje w rossmannie zostaly usuniete....mam nadzieje ze to chwilowe i wszystko wroci do normy. wczoraj wydalam ponad 200 zl...wiec 10 PLN powinno wrocic mi na karte....
  • gość 2017.04.21 [12:30]
    Raz dziennie jest aktualizowana kasa na koncie rano o 9.00 poczytaj regulamin a potem kłap dziobem
  • gość 2017.04.21 [13:49]
    Doskonale wiem jak aktualizowane są dane i kumulowane środki na karcie. Mówię że przez zamęt z kolorowka aplikacja nie działa a powinna.
  • gość 2017.04.21 [13:53]
    Dziś to już przegięcie robią te kobiety . Zeszłam na przerwę i muszę się wyżalić . Wyzwiska ze drugi dzien i podkładów nie ma i ze jak my robimy te zamówienia , ze idiotki jesteśmy . Łzy się cisną do oczu , dziękujemy Rossmanie . Albo Że wszystko poniszczone ale przy stu babach nie lekki upilnować . Straty idą w tysiące
  • gość 2017.04.21 [14:42]
    Nasza kierowniczka też dzisiaj dała 3 osoba G Dwie są po nocce i w pracy po 12 h 4 osoby. Nic nie jest odłożone z kolorowki 3 kasy ciągle chodzą, sklep jak po wojnie, dziewczyny przerwy nie mają ( ale to już standard w rossmanie) bo ciągle dzwonki i mega ruch. Powinno być minimum 5-6 osób. Przecież pismo bylo dawno, kierownicy wiedzieli o promocji, a grafiku nie dostosowali do takiego ruchu. Powinny być premie ucięte!!!!! Gdzie są dzisiaj regionalni?? Zapraszamy na przejażdżkę po swoich sklepikach i proszę sprawdzić ilość osób na zmianie, warunki pracy ( 15 min przerwy! ! nieprzerywanej )wydajność dzienną.
  • gość 2017.04.21 [14:46]
    Za to zasuwanie powinna być premia uznaniowa dla każdego..za ten obrót, tak jak w grudniu..mam dość..padam ze zmęczenia, zła jestem bo niczym nas nie motywują..w grudniu dużo mniejszy ****** jest premia. A teraz nic nie dostaniemy. A regionalni pewnie zgarna niezła sumke.
  • gość 2017.04.21 [16:08]
    Ja tez zrobiłam wczoraj bardzo duze zakupy i to 2 razy!! I tez mi sie nic nie naliczylo dzisiaj wiec nie wiem czy to dziala czy nie.
  • gość 2017.04.21 [16:10]
    Regionalni maja w d***e co sie dzieje czy jeszc czy pijesz czy zyjesz, ważne aby kasa sie zgadzała i koniec.
  • gość 2017.04.21 [17:06]
    Czy u Was tez sie nie naliczyly rabaty za wczorajsze zakupy?? Czy tylko u mnie??
  • gość 2017.04.21 [19:12]
    Mnie tez się właśnie nie naliczyło smutas.gif
  • gość 2017.04.21 [19:14]
    Mi naliczylo ale robilam na skl.internetowym bo na macierzynskim jestem
  • gość 2017.04.21 [22:04]
    Idę na inny sklep na 1 dzień i nie wiem jak tam mam się zalogować,tym samym hasłem co u mnie?bo moja kiero nic mi nie powiedziała.powiedzcie mi jak to mam zrobić
  • gość 2017.04.21 [23:43]
    Jak juz firmę stać na takie straty w postaci uszkodzeń jakich nigdy nie było to by mogła się zastanowić nad premia dla pracowników bo ogółem to ruch większy niż w święta a towarowsnia szaf się nie da wykonać w dzien . Jak był podział na kategorie to jeszcze uszło a teraz to do szaf nie dopuszcza . Z zasady jestem pozytywnie nastawiona do ludzi lecz dziś mogę powiedzieć tylko ze jest dzicz i bydło . Najgorsze instynkty się w ludziach odzywają
  • gość 2017.04.21 [23:59]
    " daje pani to , daje wiem ze macie tylko chowacie na po promocji " A jak pani nie da tych podkładów to ja napiszę skargę , ale nie tu do Polski , tylko do samych Niemiec . Ja niemiecki znam bo córka była w Berlinie .
  • gość 2017.04.22 [00:07]
    [23:59] Hahahahaha, pięknie podsumowane. Trzymajcie się dziewczyny.
  • gość 2017.04.22 [01:51]
    gość wczoraj [23:59]
    Hahaha, padłam, nie do wiary smiech.gif .
    Trzymajmy się, już 2 dni za nami.
  • gość 2017.04.22 [06:17]
    Jak mam zalogować sue na innym sklepie???plis o odpowiedź!
  • gość 2017.04.22 [06:35]
    Tam Ci dadza nowe hoslo i nowy nr.spoko
  • gość 2017.04.22 [07:16]
    Trzyman kciuki za Was. Ja mam w torbie leki na uspokojenie. Wczoraj baby grzebaly w szufladach, testery powylewane i jeden wielki szok. Wszyscy jak w amoku. Dzis chyba kulminacja, az boje sie jechac do pracy. To tylko kosmetyki a baby wojowaly jakby od tego zalezalo ich zycie. Jak jednej probowalam odszukac produkt to natychmiast druga szarpala mnie za ramie i trzecia i piata. W ogole bez szacunku bo ona chce to i tamto. Przeciez to jest jakas kpina, takie promocje nie powinny byc w Polsce naszej pieknej bo za duzo cebuli. Trzymajcie sie, pomalu przebrniemy i poczujemy ulge 29 oczko.gif
  • gość 2017.04.22 [07:29]
    Nasza załoga liczy 10 osób.
    Aby ogarnąć kolorówkę i sklep na zmianie w ostatnich dniach powinno być ok 13 (4 osoby na kasie, minimum 4 osoby na kolorówce, 3 osoby zamówienia internetowe, 2 osoby towarują sklep - te z kasy nie mają szansy zejść tego robić).
    Mamy 10 osób, z czego jedna na planowanym od listopada urlopie, dwie na odbiorze za weekend ( sklep czynny 7 dni, codziennie ktoś kto wtedy pracuje musi mieć za niego odbiór) dwie po nocce.
    Jakby kierownik nie starał się tego ogarnąć to i tak będzie za mało osób w takie dni.
  • gość 2017.04.22 [08:27]
    Ta promocja to jest jakaś tragedia. Ludzie wredni jak nigdy wcześniej, zaczepiaja nawet na kasie żeby im czegoś poszukać, obsady za mało i jeszcze pretensje jak schodzisz z kasy do domu, bo oni się tam już ustawili. TRAGEDIA!
  • gość 2017.04.22 [12:44]
    Dziewczyny czy wiecie coś na temat wyprawki dla przyszłych mam, wczoraj widziałam wobler z taka informacją, może którąś z Was wie coś więcej.
  • gość 2017.04.22 [12:47]
    Dziewczyny czy wiecie moze coś na temat wyprawki dla przyszłych mam od rossmann, wczoraj wieczorem widziałam wobler ale nie doczytałam do końca,może wiecie coś więcej.
  • gość 2017.04.22 [13:21]
    Też byłam wczoraj dotykana i szarpana przez klientki . Nie żebym nie lubiła ludzi ale to już przesada . Każdy ma swoje granice . Ludzie czy ja Was dotykam jak chce np drobne ? Najgorzej się zachowują osobniczki kupując z tanich szaf . Oszczędzi 15 zł a zachowuje się jakby walczyla o życie . Sapia i dysza przy szafach jak ryby bez wody. Rosmanie może by tak zakończyć ta promocję wcześniej bo się pozabijają.
  • gość 2017.04.22 [14:29]
    Nie wiem ale o tym wszystkim to juz pół Polski mowi, o tym bydle i co wyprawia na sklepie. Zalamka totalna.
  • gość 2017.04.22 [14:32]
    Haha normalnie jak w lidlu sie zaczyna robić.
    Jak tam drugi dzień promocji??jezyk.gif
  • gość 2017.04.22 [15:10]
    Dziewczyny czy wiecie moze coś na temat wyprawki dla przyszłych mam od rossmann, wczoraj wieczorem widziałam wobler ale nie doczytałam do końca,może wiecie coś więcej.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...