Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewczyna z Warszawy

Rower :) jaki wybrać... na co zwrócić uwagę?

Polecane posty

Gość Dziewczyna z Warszawy

Witajcie :)) właśnie wybieram rower.. Jak Wam się podoba ten: http://www.decathlon.com.pl/PL/elops-5-349752 96/ chce by mi sie dobrze nim jeździło po mieście np. do pracy Jak Wam sie podoba? Moze jest tu jakiś znawca? Szczerze mówiąc, ten mi sie podoba tak..hmm z wyglądu :) No i ogólnie wydaje się być fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerek fajny ale pamietaj że to dobry model na miasto a i to nie zawsze. Niestety ale w miescie mamy pełno krawezników, podjazdów, przeszkód wiec moze wygodnieszy bedzie dla Ciebie model trek \. Ja do jazdy do pracy uzywam tego: http://www.decathlon.com.pl/PL/b-twin-3-34976883/ Nadaje sie tez na weekendowe wycieczki za miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodko_gorzki
trzy biegi :( może być troszkę mało i dynamo :( może tylko wygląda dobrze ale chyba ciężki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna z Warszawy
nie uwierzysz :) Ale tez go oglądałam... z tym ze nie ma ani bagaznika ani kosza.... a mi by sie to przydalo.... No i z wyglądu mniej mi sie podoba.. ale jest wygodny? Jak siodelko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie znajdziesz roweru ktory bedzie Ci odpowiadal w 100 %. DO kazdego musisz cos dodac od siebie. Zalozenie kosza lub bagaznika to nie problem. Ja mam 3 rowery. 1 do jazdy miejskiej wlasnie B Twin 3, jeden do jazdy w lesie, i moje cudo do trudnych terenów. Jeżeli chodzi o jazdę w miescie to B Twin wystarczy. Nawet moj trener mowi ze jak na lekką jazde miejska to rowerek jest bardzo dobry a i w lesie sie sprawdza. Jedyne co w nim zrobiłam to zminiłam siodełko na żelowe. Jest lekki (bez problemu go wniesiesz po schodach) i dobrze sie sprawdza na kraweznikach a do tego tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam odpoweidziec na Twoje pytanie. Jest bardzo wygodny. Ma ramę łamaną wiec nie jestes ani za bardzo wyprostowana (tak jak w modelu ktory wklejalas) ani zbyt wyciągnieta (jak na typowych góralach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna z Warszawy
No ten jest całkiem całkiem :) W sumie, fajnie y bylo chociaz usuasc na takim rowerze, by sprawdzić jak się siedzi :) Mam nadzieje, że jeszcze są tu moi doradcy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadnego roweru bym nie kupił
z tego co tu wklejono.... Za tysiąca żeby rower nie miał aluminiowej ramy??? na tanich częściach?? Tragedia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerowy spec
najlepszy będzie Jubilat 2 ewentualnie Wigry 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna z Warszawy
Włśnie doszłam do wniosku, ze ja sie kompletnie nie znam..... dlaczego polecasz te rowerki z aluminiową ramą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadnego roweru bym nie kupił
W najtańszych rowerach montowana jest rama stalowa HI-TEN, w tych lepszych aluminiowa. Zawsze to z 2 kg mniej wazy wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadnego roweru bym nie kupił
Tak samo widzę w tych są najtańsze przerzutki zamontowane. Jakby nie były najtańsze to by o tym sie pochwalili w opisie :classic_cool: Albo dają jakieś mało popularnej firmy lub najtańsze shimano Tourney. Ale na dzisiaj wystarczy , trzeba isc spać ale pewnie jutro zajrzę do tego tematu :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna z Warszawy
ok :) zatem do jutra :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowereek
Rower świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna z Warszawy
witam :) i czekam na dalsze rady :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracking bicykle
jaki trzeba mieć dokument żeby jeździć rowerem po ulicy i czy trzeba mieć światła obowiązkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 18 roku zycia zawsze
była obowiązkowa karta rowerowa. Teraz chyba tez :P Dla osób pełnoletnich nie trzeba żadnych dokumentów. A światełka oczywiście że trzeba mieć. Inaczej można dostać mandacik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaMaks.com
Wybór roweru wbrew pozorom nie jest łatwą sprawą. Należy trzymać się takich zasad, które pozwolą wybrać optymalne dwa kółka. W skrócie można ująć to tak: 1. Odpowiedz sobie na pytanie ile możesz wydać? 2. Następnie określ swój styl jazdy. 3. Twój rower powinien posiadać amortyzatory czy też nie? 4. Jakie części składowe roweru są dla Ciebie najistotniejsze? 5. Zastanów się czy nie warto poczekać z zakupem aż skończy się sezon. 6. Przetestuj rower, który chcesz kupić. 7. Zrób rekonesans co do konkretnych modeli. Jak widać istnieje szereg pytań, na które należy sobie odpowiedzieć. Dzięki czemu unikniesz rozczarowania. Szerzej ten temat omawiany jest na blogu: http://blog.megamaks.com/index.php/poradnik/sport-i-rekreacja/item/14-jak-wybrac-odpowiedni-rower-gorski-dla-siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o rowery miejskie to ja sama poszukuję takiego dla siebie i ostatnio natrafiłam na taki http://sports-men.pl/?Do=product&id=3092 Muszę przyznać, że bardzo mi się podoba. Ma świetny kolor a poza tym technicznie odpowiada do moich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka223
Wydaje mi się, że cenowo i jakościowo to bardzo przyzwoicie wygląda sklep Flower Bike - www.flowerbike.pl . W każdym razie ja stąd zamawiałam swoją damkę. Rowerek jest w idealnym stanie, po drodze nic nie ucierpiało, dobrze to zabezpieczyli przed wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer66
Dużo ciekawych kolekcji mają na ten moment na stronie www.nowakolekcjarowerow.pl . Modne, ładne, ale przede wszystkim rowery złożone z solidnych, markowych części. Przerzutki Shimano, porządne amorki, piasty, wszystko wykonane z dobrej jakości materiału a nie z plasteliny ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×