Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkuuu

Rozciągające sie jeansy! Nie wkurza Was to? !

Polecane posty

Gość wkuuu

Ile razy kupie jeansy to wystarcza dwa dni chodzenia i spodnie robią się o rozmiar za duże. Raz kupiłam tańsze, po przecenie ok.60 zł na bazarku i do tej pory się nie rozciągnęły. Najgorszej jakości spodnie to chyba tylko w housie, kupiłam tam kilka par i za każdym razem rozciągają się i muszę zakladac pasek. Owszem po praniu troche sie skurczaja, niestety tylko do drugiego zalożenia. A na jeansy w lewisie czy bigstarze mnie nei stać.. Już nie wiem co robić. Za niedługo chyba przerzucę sie na same leginsy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkuuu
to gdzie je kupujesz? i za ile? Może mam jakiegos pecha, albo w złych sklepach kupuje.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkuu, kupuję w wielu miejscach, chociażby w Zarze (są dobre na długość :D) i innych sieciówkach Ale mam też kilka par z Levisa czy Wranglera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jedną parę z Levisa - po praniu idealne, ledwo przez tyłek przechodzą, a po paru nałożeniach są ciut za duże, tez mnie to wkurza. muszę podciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfdfdf
dziwne, ja kupuje zwykle tanie dzinsy w carefoirza za 20 zl i tez sie nie rozciagaja, wrecz przeciwnie, zaraz po praniu sa ciasniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam 2 pary takich które się rozciągają. 2 razy założone i już wiszą, nienawidze tego, oddałam je mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkuuu
Szopenowa to wszystko wyjasnia. W wranglerze, w lewisie sa lepszej jakosci jeansy.. Gdy kupuje spodnie zawsze sa na mnie za ciasne, po kilku noszeniach nadaja sie do wyrzucenia. echh chyba czas zaoszczedzic troche i kupic lepsze gatunkowo spodnie.. Szkoda ze w praniu nie skurczaja sie na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zywiec zrdroj
po praniu sie kurcza... wiec jak pochodzisz za długo to wypierz i od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkuuu
Czasami kupuje w tanszych sklepach. Ostatnio trafiły mi sie nierozciagajace. Niestety po 3 praniach kolor wyblakł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkuuu
Po praniu max dwa dni sa ciasne, pozniej znowu sie rozbijaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkuuu
Niestety najblizsza Zare mam w Tarnowie.. ale moze kiedys sie wybiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam, bo o ile się nie mylę oprócz rozmiarów XS, S i tak dalej są też rozmiary długościowe :) (na dany wzrost)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echo.
wkuuu skąd jesteś? Ja też z okolic Tarnowa i mam ten sam problem ze spodniami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkuuu
o to super. Nosze S i czasami nogawki sa za krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna zara.. zara to chinskie ciuchy:P.. najlepsze jeansy sa w salsie albo w bershke ( tyle ze nie wiem jak w Polsce z cenami ) tutaj kosztuja od 20 do 30 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echo.
Lady Love ty mieszkasz w Portugali?? znasz język? trudny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkuuu
bershka jest dosyc droga, ale moze jakies przeceny za nie dlugo beda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucze sie, jakos daje rade, rozumiec, rozumiem gorzej z mowa bo mi sie jeszcze jezyk placze :) uwazam ze to trudny jezyk, nawet bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Nicolki :)
ja mam jedne z reserved i praktycznie sie nie rozchodzą, moze tam sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest wlasnie problem w Polsce, ze wszystko przeliczaja na eura.. ba jest nawet gorzej.. bo doliczaja sobie jeszcze jakies oplaty w tym roku kupilam sobie plaszczyk z zary za 60 euro a w Polsce w tym samym sklepie byl po 500 zl :O glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echo.
Chciałabym się nauczyć portugalskiego :D ale nie wiem czy dam radę :( fajnie masz, Portugalia to chyba piękny kraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Nicolki :)
poza tym patrz na sklad. im mniej bawelny tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niektórych miejscach w Polsce, np. u mnie w Szczecinie na zadupiu, w sklepach mają niepełną rozmiarówkę. Kupowałam spodnie w Levisie - w tyłku, w pasie, w udach - idealne, a nogawki długaśne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepiekny :) kup sobie taka ksiazke kurs portugalskiego w 1 miesiac, jest bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echo.
dzięki za radę rozejrzę się za tą książką :D chce właśnie nauczyć się innych języków niż angielski i niemiecki a portugalski mi się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsia sia
a mnie sie jeszcze nigdy nie rozciagnely spodnie z New Yorkera. Tylko tam kupuje, moge je nosic i nosic i nic sie z nimi nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkuuu
to rzeczywiscie kradziez w biały dzien. 60 euro a u nas 500zl;/ No tak bawełna moze powodowac ta rozciagliwosc. W New Yorkerze tez zobacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×