Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenaaxx

rozlewnia perfum

Polecane posty

Gość Marlenaaxx

Polecacie jakieś sprawdzone rozlewnie perfum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapachowamaniaczka
zapachowiec.pl godna polecenia rozlewnia. Zamawiam perfumy od długiego czasu i zapachy sa niemal identyczne jak oryginały. Mój ulubiony to Moschino- I Love Love ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Ochman
Czytam dużo opinii na temat tej strony zapachowiec.pl ze chyba sie skuszę na jakiś zapach. Mam nadzieję ze tę opinię są prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapachowamaniaczka
I to nie jest prawdą, że nasze perfumy śmierdzą. To wypisuje konkurencja. Ich śmierdzą jeszcze gorzej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokaro24
ja kupuje na www.goia.pl też są fajne, długo się trzymają, są tanie i nie różnią się od oryginałów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annettta90
Zgadzam się, świetna perfumeria,często robię tam zakupy. Zdecydowanie nie warto przepłacać za oryginały,gdyż perfumy ze strony www.zapachowiec.pl są identyczne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil787
Ja kupuję na goia.pl i nigdy się nie zawiodłem, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234nika
ja również kupuję tylko na goia.pl, juz chyba miałam wszystkie te "super hity" jakie mają na listach :D mężowi też zamawiam, ale on ma swoje wybrane jedyne 1 million :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję na zapachowiec.pl i nie zawiodłam się nigdy. Jakość i cena bardzo dobra. Mój ulubiony to Chanel - Allure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam na galeriazapachow.pl i mogę śmiało polecić. Genialne perfumy i mają taki wybór, że każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goia.pl to rozlewnia na którą na pewno warto zwrócić uwagę. Zamawiam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Moim ulubionym zapachem jest Versace - Crystal Noir :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję perfumy na zapachowiec.pl i jestem zadowolona, bo perfumy są naprawdę dobrej jakości i w świetnej cenie, a flakoniki tej bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam zapachy z zapachowiec.pl są nie do odróżnienia od oryginałów. Teraz bez problemu mogę mieć kilka flakoników na półce, a ta rozlewnia kusi na prawdę dużym wyborem zapachów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaopatruję się w perfumy na goia.pl i mogę polecić, bo jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości jak i ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjne perfumy znalazłam na zapachowiec.pl. Mają świetne produkty w dobrej cenie. Zamawiam od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna kupuję perfumy z rozlewni Goia na goia.pl i są rewelacyjne. Perfumy są trwałe a wybór zapachów duży. Mimo atrakcyjnej ceny nie tracą na jakości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam wiele rozlewni aż trafiłam na zapachowiec.pl którą z pewnością mogę polecić. Odkąd poznałam perfumy z tej rozlewni nie kupuję nigdzie indziej. Jakość świetna, a cena bardzo atrakcyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rozlewnia to zapachowiec.pl. Trafiłam przypadkiem a zostałam na długo i nie mam zamiaru zmieniać. Mają na prawdę dobre perfumy i do tego w dobrej cenie. Są one bardzo trwałe więc na pewno będzie każdy zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat zaopatruję się w perfumy na goia.pl i nigdy się nie zawiodłam. Perfumy są świetne a do tego w świetnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjne perfumy są na zapachowiec.pl. Trwałość super, a do tego dobra cena. Moim ulubionym jest CK - Euphoria ale mają duży wybór, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjne perfumy znalazłam na zapachowiec.pl. Są na prawdę rewelacyjne, długo się utrzymują i są w dobrej cenie. Moim ulubionym jest Yves Saint - Laurent - Black Opium ale mają szeroką ofertę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z rozlewni internetowych znam galeriazapachow i zamawiałam tylko tam, polecam zapachy Armaniego i damskie i męskie, piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję na zapachowiec.pl bo dbają o jakość i ceny są atrakcyjne. Polecam zajrzeć i samemu się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuję się pod wcześniejszymi komentarzami, rozlewnia zapachowiec.pl najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej polecam rozlewanie perfum w M1 w Czeladzi Perfumki trwałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak najbardziej polecam zapachowiec.pl kazdy znajdzie tam cos dla siebie oraz dla swoich bliskich.. mnie urzekły perfumy Gucci- Rush 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza rozlewnia perfum to zapachowiec.pl... :) Perfumy są trwałe, oryginał się tyle nie utrzymuje co te...perfumy są dobrej jakości za perfumowania jak i cenowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapachowiec.pl najbardziej sprawdzona rozlewnia perfum, perfumy trwałe, jakość super i ceny tez swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie najlepsza rozlewnia jaka znalazlam to zapachowiec.pl super ceny jakość jeszcze lepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecana przez masę znajomych GOIA.PL zdziwiła mnie jakością swoich perfum, a jeszcze bardziej swoją atrakcyjną ceną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×