Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozliczenie pit przez internet czy to jest trudne

Polecane posty

Gość gość

Hej, czy rozliczenie się przez internet jest trudne? Ktoś kto kiepsko działa na komputerze da sobie z tym rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli potrafi czytać to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grenadka
Jest banalnie proste. Korzystam z tej opcji odkąd się pojawiła. Sprowadza się to do tego, że ściągasz program do rozliczania pitów - i tam najczęściej na końcu masz możliwość przesłania zeznania drogą elektroniczną. Do autoryzacji potrzeba jedynie kwoty dochodu za ubiegły rok. Tu masz artykuł poświęcony temu zagadnieniu Na potwierdzenie, że deklaracja została poprawnie wysłana otrzymasz UPO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Pultuska
vat tez rozliczasz czy wylacznie pit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaJędrzejczak
Spokojnie podatek VAT z pitami akurat ma niewiele wspólnego :) Możecie się ze spokojem rozliczyć przez Internet wykorzystując do tego specjalne programy do PIT, możecie o nich więcej przeczytać na przykład na tym serwisie: http://e-deklaracje2014.pl/program-pit/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulluu
Masz maszę darmowych programów do pit np. http://www.programypit.com/ samo zeznanie możesz wysłać przez internet korzystająć z e-deklaracje albo wydrukować i samemu zanieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kira23
Rozliczenie jest dość łatwe. Ja korzystam z programu PITy 2014 Format z http://www.pity-online.pl/ bo jest bardzo intuicyjny. Dzięki kreatorowi uzupełniam tylko potrzebne informacje i po kłopocie. Na pewno dasz sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Akurat mi podchodzi program na stronie www.pit-format.pl . Ale każdemu co innego pasuje. Tutaj moim zdaniem jest wyjątkowo przyjaźnie wszystko opisane i wytłumaczone po kolei jakie dane trzeba wpisywać. Nie ma też problemu później z wysyłką takiej e-deklaracji, w sensie, że nie ginie gdzieś po drodze w czeluściach internetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze Ci powiem, ze ja się raz zdecydowałam na samodzielne rozliczanie pitu i pozniej zalowalam dwa razy, od teraz po prostu mam swoja ksiegowa tutaj www.biurogetek.pl i oni robia to za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez przestan, idiota rozliczy pita z programem. jak masz pit 11 to wpisujesz tylko wszystkie dane i ci samo wszystko obliczy. Ksiegowa do pita brac smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no biura rachunkowe rozliczaja pit bardzo szybko i warto to robic, bo nie ma szans na pomylke www.biuro-duet.pl ja tutaj rozliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu płacić biurom rachunkowym moim zdaniem ;) Rozliczenie pit za pomocą programu jest banalnie proste. Dużo łatwiejsze niz kiedyś, jak samemu trzeba było wszystko liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jednak proponowala jakies biuro księgowe, przy którym będziesz w 100% pewna ze wszystko będzie okej. Moja znajoma polecala mi kiedys www.biuroksiegowe.szczecin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej jestem zwolenniczka normalnego biura gdzie można rozliczyc Pit, zawsze masz epewnosc, widzisz z kim rozmawiasz itp. Od lat powierzam to do biura www.dekret24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? A ja rozliczam PIT przez internet od wielu lat, nigdy nie straciłem pewności i zawsze wszystko było ok ;) W 2015 roku znałem tą stronę http://fundacjarosa.pl/pit-przez-internet/ - dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie, prosty i intuicyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest to na pewno az tak latwe jezlei robisz to po raz pierwszy, probowalam raz i niestety mi nei wyszlo i od tamtego czasu korzystam zawsze z uslug www.biuroksiegowe.szczecin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie ceny sa w takim biure jak www.biuroksiegowe.szczecin.pl duzo kosztuje rozliczenie takiego pita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takojako
Po co płacić biurom rachunkowym ja sam to zrobiłem przez prosty i najważniejsze darmowy program: www.pit-format.pl/rozlicz-darmowy-pit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkowa lady
Pierwszy raz rozliczałam online dzięki aplikacji z pitax.pl. Całość działania jest mega prosta i do tego bezpłatna. Dośc biegania z papierkami do US :) Polecam takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zullka
Banalnie proste:) Się wchodzi na pitax.pl i już:) Robią uesy jakieś kampanie typu "rozlicz pit" itd. Chyba kasę unijną mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass
Bardzo dobre pytanie - także mnie interesuje, który dokładnie program pit 2016 online jest w porządku. Czy te programy pozwalają wysłać automatycznie PIT do skarbówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia3069
Myślę, że da sobie radę. Jeśli chodzi o rozliczanie PIT-u koniecznie przeczytajcie to http://poradnikpracownika.pl/-rozliczenie-pit-ze-wspolmalzonkiem-kiedy-jest-mozliwe Przynajmnie Ci, którzy są po ślubie. Przyznam, że wiele się dowiedziałam z tego tekstu. Do niczego nie zmuszam, ale powtórzę jeszcze raz, że warto przeczytać ten tekst!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAZAJCIE na te wszystkie linki, moga zbierac dane osobowe o was, itd. ZADNYCH pitow przez internet!!!! Pomylka moze drogo kosztowac. Normalny forumlarz, instrukcja i zaniesc do Urzedu, to jedyna bezpieczna droga rozliczen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem twoich obaw. Ja rozliczałam się przez darmowy program pitax i wszystko jest w porządku. Dodatkowo jest to najłatwiejszy program do pitów jaki widziałam. Proste pytania a nie jakiś zagmatwany bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko załatwia się normalnym programem - http://pitprojekt.pl Bezpłatnym, wklepujesz wszystkie najważniejsze dane i w to w zasadzie wszystko. Nie musisz mieć specjalnej wiedzy, chodzi tutaj o same podstawy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie jest trudne i ryzykowne samemu, dlatego od lat korzystam z pomocy biura www.rs.rzeszow.pl w przypadku rozliczen, wedlug mnei naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×