Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leonpewny

Różne formy pomocy dla zadłużonych

Polecane posty

Gość Leonpewny

Wiadomą rzeczą jest to ,że za swoje długi odpowiadasz sam. Chwilowo można mieć problem ze spłatą swoich zobowiązań. Dobrze, że jest wyjście i plan pomocy w tego typu sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatakosma
Ja mogę zaproponować Wakacje kredytowe jako jedna z form pomocy dla zadłużonych. z zachowaniem dotychczasowego okresu kredytowania Restrukturyzacja i umorzenie odsetek za opóznienie. Z wydłużeniem okresu kredytowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymondemi
Ja natomiast mogę polecić usługę Twój prawnik 3 miesięczna opieka prawna rozmowy z windykacją i negocjacje z wierzycielami. Od momentu rozpoczęcia usługi oddłużania.Restrukturyzacja zadłużenia. Kancelaria Lexperto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne aby nie brać kilku kredytów a potem te kredyty spłacać chwilówkami i w ten sposób wpaść w pętle kredytową. A jak jeszcze dojdzie problem z pracą to już problemy się piętrzą i narasta zadłużenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad123
Tak zgadzam się ale czasami nie ma innego wyjścia jak wisi nam nóż na gardle. To tylko tak łatwo się mówi jak patrzymy na coś z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się że najłatwiej jest doradzać komuś. Ale jedna sprawa jest oczywista aby nie brać na siebie nowych kredytów z zapętlać się w swoim zadłużeniu jak to robi wiele ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrahell
Ważne są też pisma odwoławcze do sądu jeśli chodzi o nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym.i. ORZECZENIE: nakaz zapłaty TREŚĆ: W nakazie zapłaty nakazuje się pozwanemu, żeby w ciągu dwóch tygodni od doręczenia tego nakazu zaspokoił roszczenie w całości wraz z kosztami albo w tym terminie wniósł sprzeciw do sądu. . ŚRODEK ZASKARŻENIA : sprzeciw od nakazu zapłaty . TERMIN DO WNIESIENIA: 2 tygodnie od daty doręczenia nakazu zapłaty Pozwanemu OPŁATA SĄDOWA: brak ! (zaleta dla Klienta) SKUTEK WNIESIENIA SPRZECIWU: - nakaz zapłaty traci moc, nie wszczyna się postępowania egzekucyjnego, brak komornika - sąd wyznacza termin rozprawy i sprawa toczy się od początku !!!! . MOŻLIWOŚĆ PRZYWRÓCENIA TERMINU: 7 dni od daty dowiedzenia się przez Klienta o postępowaniu, np. od Komornika UWAGI: Pozwany, o tym, że toczy się przeciwko niemu postępowanie dowiaduje się dopiero jak Sąd doręcza mu nakaz zapłaty wraz z pozwem i pouczeniem o sposobie wniesienia sprzeciwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za te info jak dla mnie bardzo ważne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafi
Ale to jest kancelaria windykacyjna i egzekwuje długi od zadłużonych, a nie im pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej będzie odzyskać zadłużenie dzięki pomocy kancelarii windykacyjnej. Ja skorzystałam z usług www.kancelariaultimatum.pl i nie żałuję decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×