Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Roznica w wygladzie Polakow zaleznym od plci

Polecane posty

Gość gość

Nie sadzicie, ze polskie kobiety sa o wiele bardziej zadbane niz polscy mezczyzni? Gdzie tylko wychodze utwierdzam sie w tym coraz bardziej. Nie mowie ze jest tak zawsze ale w znacznej wiekszosci (roznica jest najbardzoej zauwazalna wsrod osob powyzej 30-stego roku zycia):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak uwazam. co najgorsze, polacy maja ogromne wymagania, a sami wygladaja jak pol d**y zza krzaka... wystarczy wyjechac za granice,zeby sie przekonac. bylam ostatnio we francji i bylam w szoku,ile przystojnych facetow (ktorzy w polsce prowadzaliby sie za raczke tylko z modelkami ew. geje) bylo z przecietnymi (jak na polske) standardami. i byli zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroki zachodu przez duże Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te przystojniaki co spierniczają przed arabstwem, bo są metroseksualnymi piezdami. Co poddali się niemcom bez walki? Wolę być Polakiem przeciętniakien z charakterem aniżeli jakąś rurkowatą męską ci-pką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah nawet ich nie widzialas i juz twierdzisz,ze jestes lepszy. typowa cebula. ty z niemcami nie walczyles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mój pradziadek tak i ja bym się bił za Polskę ty śmierdzący lewaku. Widziałem byłem na południu Francji. Czarni gonią gdzie chcą, a ci pkowate narcystyczne lalusie nic z tym nie robią. Każdy na świecie wie, że Francuzi to tchórze. Za 50lat muslimy przejmą im kraj i zrobią z wieży ajfla mecze i dopiero będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne,biłbys sie ;> temat jest o wygladzie i trzymaj sie tematu. polacy sa oblesni,polki jeszcze trzymaja fason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nwet nie musza byc bog wie jak ptzystojni ale niech o siebie zadbaja!!!! Polka, nawet malo urodziwa nadrobi to zadbaniem o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście postrzegane przez pryzmat taniej wschodnie qrvy na Zachodzie, ale dla ciebie to trzymanie fasonu, ok gimbusiaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz jak wygladam,wiec daj spokoj frustracie :D polscy faceci sa bardzo nieatrakcyjni,to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma twój wygląd do postrzegania tanich głupich poleczek na zachodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daleko mi do wchodniej taniej k*****y z mentalnosci i wygladu,czy do k*****y wgl ,a czasem gimnazjum to juz nawet nie pamietam. w sumie,nie dziwie sie,ze polki sie puszczaja,tutaj taka hołota zaniedbana (i jak widac,chamska i prostacka).nigdy tez nie slyszalam,by ktos spoza polski komplementowal polskich mezczyzn. brzydkie twarze,niewyrobione ciała,kiepskie włosy,kiepskie ubrania, higiena czesto na bakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak widać z ich postów , niezbyt inteligentni , o kulturze nie wspomnę .Dla nich to za skomplikowane.Typowe fizole z fabryki.Cała finezja życia to wypić piwo z kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowy polka dwie brudne bluzy na zmianę: nike i puma, żółte , niekompletne zębiszcza.Pazury obłupane z brudem i cuchnie w autobusie na km.Albo dziadki w kamizelkach wędkarza i sandałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak ty narcystyczna paszteciaro zostaniesz sama albo będziesz w samotności bachorka lovelasa wychowywać i tyle ci zostanie z życia. Takie wybredne i chamskie egoistki źle kończą w życiu. Sama zaczęłaś swoją żenującą prowokację, patologio blokowa. Nie pasuje ci to wyprdalaj do Francji, wieśniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:32 nic dziwnego,ze chodza tacy sfrustrowani i wsciekli :D jak wygladaja jak gowno,malo zarabiaja i dziewczyny ich olewaja na rzecz "pedalow w rurkach". dobrze im tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:34 nigdy nie zylam w patologii ani bloku :D i nie interesuje mnie macierzynstwo. a skad wiesz jak skoncze. wrozbita maciej? haha. zyje lepiej od cb i podejrzewam,ze zawsze bede. btw na wsi tez sie nie wychowalam. widzisz,jak blednie oceniasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może byś tak wykształcona feministyczna mendo zaczęła zdanie od dużej litery, a zakończyła je kropką? Najwyraźniej to przerasta twój mały kurzy móżdżek. Jesteś patologią, a twoje studia to byle menel by ukończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byś brud sobie spod tipsów wyczściła, damulko, anie trollowała na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie jak Polaczki się bulwersują jak któraś kobieta napisała prawdę, prawda w oczy kole. Nie jesteście ani ciekawi ani majętni ani przystojni więc po co tracić czas na takie coś? Co możecie zaoferować sobą, wieczne pretensje i wymagania w stosunku do kobiet? Nic nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sie p*****l :D ano tak,zapomnialam,ze nie masz z kim. jestes uosobieniem typowego polaczka. nie umiesz przyjac krytyki, a sam piszesz jak menel. prawda boli co? "wybredna egoistka"? a co masz do zaoferowania? z tego co napisales, nic. ja mierze wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:39 sa przezabawni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego poziom twojej wypowiedzi sugeruje niedoy****ie mózgowe? Brka interpunkcji, polskich znaków. Wmawiaj sobie, że jesteś kim. Jesteś zerem bez kultury i klasy. Idź zmyć tapetę, a Polak to cię spłodził, więc jesteś takim samym polskim śmierdzielem, jak to określiłaś. Ciekawe co by twoi rodzice pomyśleli, gdyby zobaczyli jaką mają patologiczną córunię. Jesteś żałosna, opluwasz kraj, w którym zostałaś wycjowana, który dał ci bezpieczeństwo. Dla mnie jestteś zerem. Gotuj się we własnej nienawiści. Nie warto z taką psychopatką pisać nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty n8e masz nawet mózgu autorko, a to większy minus niż brak urody/pieniędzy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno, jadac tramwajem myslalam wlasnie o tym do momentu az na jednym przystanku nie wsiadlo dwoch starsznie przystojnych fecetow:-) Poprawilo mi to humor na jakies dwie minuty, az sie nie odezwali:-/ MOWILI, PIEKNYM, CZYSTYM HISZPANSKIM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz sobie definicje psychopatii, nieuku :D bo to ty piszesz do mnie nienawiste posty. nied***banie mozgowe? pojecie bardzo ci bliskie :D nie umiesz nawet znalezc sensownych argumentow przeciwko mnie. jestes sfrustrowanym zerem. kraj mi jakos specjalnie bezpieczenstwa nie dal i niewiele daje. i ciagle zmieniasz ten temat, ktory jest tylko i wylacznie o marnym wygladzie polakow. nie umiesz sie z tym pogodzic widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam twoje syfy mają się pod tą tapetką? Wygniotłaś już pryszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mladenovs
Przecież Polki też nie są majętne a wynika to z ustroju gospodarczego w naszym kraju. Co do ubioru to zarówno mężczyźni jak i kobiety w Polsce w większości ubierają się biednie bo nie stać nas na markowe ciuchy z naszymi zarobkami. Tacy Francuzi np wykonując te same prace co my dostają kilkukrotnie większe pensje ale prawdopodobnie Francja też popadnie w kryzys tak jak Grecja, Hiszpania czy Portugalia więc wszystko wróci do normy. Nie wiem co mają na celu takie tematy obrażania mężczyzn z Polski. Przecież Polacy uważani są w Europie za naród bardzo pracowity i wszechstronny. Jak pojedziecie do biedniejszych rejonów Francji to zauważycie że tam też nie jest tak kolorowo i mężczyźni są zaniedbani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że nie umieją i to ich coś trafia z nienawiści. Autorka pisze spokojnie, frustratom trochę wzburzyła krew ale taka prawda. No kurdę, kupcie sobie lustro i przejdźcie się ulicami Barcelony, porównajcie z tamtymi facetami to zrozumiecie ciule, że mamy rację. Jeszcze jakbyście mieli kasę, ale jej też nie macie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dalszym ciagu na 1 atrakcyjnego faceta z polski przypada 20 polek . taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×