Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kkk74

ROZWÓD A DZIECKO

Polecane posty

POMÓŻCIE MI. JESTEM W TRAKCIE ROZWODU. MAM NAKAZ SĄDOWY 2 RAZY W TYGODNIU SPOTYKAĆ SIĘ Z DZIECKIEM ( CHODZI O POJEDNANIE). WIEM, ŻE ŻONA PO ROZWODZI WYJEDZIE Z DZIECKIEM NA STAŁE ZA GRANICĘ I BARDZO DŁUGO NIE ZOBACZĘ MOJEGO DZIECKA. O ILE JE KIEDYŚ ZOBACZĘ. ONA UŁAOŻYŁA SOBIE ŻYCIE Z KIMŚ INNYM, DZIECKO DO NIEGO MÓWI TATO. MNIE NIE ZNA PONIEWAŻ DO TEJ PORY GDY PRZYCHODZIŁEM DO DZIECKA WZYWAŁA POLICJE. NIE WIEM DLACZEGO TERAZ CHCE TYCH WIZYT. NAJPRADOPODOBNIEJ CHODZI O TO ŻEBY MNIE ZRANIĆ. ZNOWU. PROSZĘ O POMOC NIE WIEM CO MI GROZI JESLI NIE BĘDĘ PRZYCHODZIĆ DO DZIECKA. A JAK ZNOWU WEZWIE POLICJE? PROSZĘ POMÓŻCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj
nikt CI nie pomoze ,lepiej wydaj pare zlotych i poradz się prawnika .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Pewnie twoja była żona liczy na to, że nie będziesz przychodził i w sądzie powie, że nie interesujesz sie dzieckiem , wtedy dostanie zgodę sądu na wyrobienie dziecku paszportu bez twojej zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty chcesz sie z tym
dzieckiem spotykac czy nie? bo nie kumam...cytuje: NAJPRADOPODOBNIEJ CHODZI O TO ŻEBY MNIE ZRANIĆ. Dziecko ranicie to pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam zacznij działac...
Dlaczego masz tylko 2 widzenia? Albo sam sie tak dałeś wyrolować albo słabo ci zależoło na dziecku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam zacznij działac...
Ile ma lat wasze dziecko? I jeszcze jedno tylko nie odpowiedzialny i nie dojrzały facet mogl sobie pozwolic na to zeby jego własne dziecko mówiło do innego TATO?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Może ona chce ci odebrać prawa rodzicielskie... i chyba ona ma rację. A ty nie musisz dziecka odwiedzać.... i tak nie masz z nim kontaktu, może nawet nie płacisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Nie myślisz co czuje twoje dziecko, tylko martwisz sie co ci grozi... "dobry " tatuś z ciebie. Dobrze, że dziecko ma juz nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestraszyłes sie...
Nie wiesz co napisac ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCĘ SPOTYKAC SIĘ Z DZIECKIEM. ALE MAM WYROK W ZAWIESZENIU ZA WTARGNIĘCIE I ... POBICIE. DLATEGO ŻE CHCIAŁEM SPOTKAĆ SIĘ Z DZIECKIEM. NIE POBIŁEM JEJ. MIAŁA ŚWIADKÓW ( MAMĘ I 2 KOLEŻANKI). DZIECKO MA 3 LATA I MNIE NIE ZNA. DO NIEDAWNA BYŁA Z DZIECKIEM ZAGRANICĄ ALE TERAZ ZABRAŁEM JEJ PASZPORT BO CHCIAŁEM BYĆ Z DZIECKIEM. I O TO WŁASNIE CHODZI. A TE DWA WIDZENIA TO NIE PROPOZYCJA ŻONY TYLKO NAKAZ SĘDZINY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A DO BRONDYNKI- NA JAKIEJ PODSTAWIE SĄDZISZ ŻE ŻONA MA PRAWO DO DZIECKA A NIE NP. JA. CÓRKA MIAŁA 3 MIESIĄCE JAK ŻONA WYJECHAŁA DO NIEMIECDO RODZICÓ ( DO PRACY) A JA ZAJMOWAŁEM SIĘ DZIECKIEM. PO POŁUDNIAMI ( RANO PRACOWAŁEM) PO PÓŁ ROKU PRZYJECHAŁA BYLIŚMY RAZEM PRZEZ PRAWIE ROK Z PRZERWAMI PONIEWAŻ ŻONA UCIEKAŁA Z DOMU NP. NA DYSKOTEKĘ KTÓRA ZACZYNAŁA SIĘ W SOBOTĘ A KOŃCZYŁA SIĘ NP. W ŚRODĘ. A POTEM ZABRAŁA DZIECKO W \"ODWIEDZINY\" DO RODZICÓW I TAM BYŁA KILKA MIESIĘCY. TERAZ ZABRALEM PASZPORT I WYSTĄPIŁEM O ROZWÓD. TAK ŻE ZANIM KOGOŚ OCENISZ TO DOWIEDZ SIĘ O CO TAK NAPRAWDĘ CHODZI! MAM WRAŻENIE ŻE JESTEŚ TAKA SAMA JAK MOJA ŻONA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×