Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozwodka co lata po klubach

Polecane posty

Gość gość

Co byscie pomyslaly o 33 letniej rozwodce, ktora od rozwodu(przez ok.7 lat) nie byla w dluzszym stalym zwiazku, lata po klubach, dyskotekach. Syna ciagle gdzies podrzuca i ciagle ma on nowych wujkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że musi być beznadziejna że nikt jej nie chce na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desperatka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to taka lafirynda, szkoda syna. Ale sytuacje odwrotne też są patologiczne. Np. taki przypadek że samotna matka całkowicie poświęca się synowi, nikogo nie szuka, syn jest całym jej światem, jak synalek dorośnie to nie pozwala mu się umawiać na randki. Mój ex tak miał, chłopak 25 lat i nawet nie mógł z dziewczyną spędzić sylwestra bo jego matka która go samotnie wychowała była tak zaborcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taka, maz ja zdradzil. Jak ja poznałam to nie dziwie się dlaczego, brudaska..w domu tony kurzu na meblach, syf na podłodze, ona oczywiście pazury zrobione, solarium, ufarbiowane wlosy na zolty blond ale nie ma czasu posprzatac bo caly dzień na fejsbooku, na fotce itd., tez wloczy się po klubach. Tez przez kilka lat faceci rozni się przewijali, żaden nie został na stale, bo wiele traci w oczach przy bliższym poznaniu, do tego manipulantka niezla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×