Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rumieńce, czerwienienie sie

Polecane posty

Gość gość

Mam 16 lat. Bardzo krępują mnie moje czerwone policzki, od razu powiem, że nie jestem osobą nieśmiałą, raczej pewną siebie i ekstrawertyczną, ale czasami czuję uderzenie gorąca i wtedy czerwienię się na policzkach i podbródku. Bardzo się tego wstydzę. Zauważyłam że rumieńce pojawiają się gdy za dużo myślę o tym, że mogą się pojawić, nie wynikają one ze stresującej sytuacji czy adrenaliny. Czy to oznacza, że mam erytrofobię? Jak się pozbyć czerwonych policzków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna zdrowa sikorka jestes, z wiekiem ci przejdzie. Niewmawiaj se chorob jak ich niemasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinekimek55
Ja mam coś takiego jak rumień twarzy i używam czegoś takiego jak Mirvaso. Bardzo szybko działa w kilka minut zaczerwienienie znika. Spytaj swojego lekarza o ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilibomb99
Kupiłam sobie ostatnio mirvaso i bardzo polecam, to działa w kilka minut !! I nie ma już buraka. Masakrycznie dobry lek polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwienienie sie nie jest chyba reakcja alergiczna i zaden lek na to nie pomoze, pojawia sie w stresujacych, krepujących sytuacjach, mam to samo, mam 28 lat i jak znajduje sie w krepujacej sytuacji to sie czerwienie, tak juz mam. a im bardziej to czuje i bardziej o tym mysle tym bardziej mi goraco i pewnie cora bardziej czerwona sie robie. nie mam na to sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirvaso świetnie działa na takie czerwienienie się na buzi, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 tkę i też coś mnie zdenerwuje, zestresuje, ktoś mi się coś zapyta, chwila moment i już czerwona jak burak. Niestety taka moja uroda, a nie chcę nakładać na buzię tonę tapety, żeby nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uxiss9
dokładnie tak, mirvaso radzi sobie z rumienieniem się twarzy w kilka minut. Sprawdzałam polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się bardzo dobry lek przeciw rumieniowi stosuję z powodzeniem dlatego polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denisso
popieram przedmówce, świetny lek! Bardzo mi pomógł i kilka razy uratował tyłek kiedy musiałam na szybko wyglądać ja trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daukili22
Też używam Mirvaso od miesiąca i jestem bardzo bardzo zadowolona . Pozdrawiam i zachęcam wszystkich którzy mają problemy z czerwoną buźką żeby się nie bali i poszli do lekarza po receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trilio888
popieram przedmówcę. mirvaso to świetna opcja polecam bo wiele osób sobie ceni jego szybkie działanie. Osobiście używam go od miesiąca i też jestem b. zadowolona:D Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura988
Właśnie myślę o kupnie, mam już receptę ale na razie czytam opinię w sieci i jak do ej pory bardzo jestem zadowolona:) Chyba będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezcie nie sluchajcie tych zachwytow nad tym lekiem pewnie kolejne sterydowe g****o a posty wielbiace to cos pisze non sto tak sama i jedna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 40 lat I tak mam I to nie mija z wiekiem, ja nawet robie sie czerwona jak tel zadzwoni I sama nie wiem czemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirvaso to mega dobra opcja dla osób z czerwieniącą się skórą, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takze bardzo dlugo mialam ta przypadlosc jak napisze ze po czterdziestce to nie uwierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikkino29
Kupiłam Mirvaso tydzień temu od tej pory moje życie się radykalnie zmieniło. Teraz mogę normalnie wyjść do ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuśkaXops
Zgadzam się zdecydowanie! Bardzo dobry lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekwojamoja88
Mirvaso według mnie jedyny skuteczny lek na tą przypadłość. Sprawdzałam alternatywy nie ma ale to i tak bez znaczenia skoro to działa. Koniecznie trzeba się wcześniej z lekarzem zobaczyć, powie co i jak i receptę da przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volinko56
No ja właśnie zastanawiam się, kupić czy nie kupować i poszukaać czegoś innego na rumień, jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam mirvaso. Lekarz mi przepisał, bardzo mi pomogło, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do psychologa-psychoterapeuty do poradni zdrowia psychicznego i na psychoterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skonsultować się z lekarzem i wypytać o wspomniane wcześniej mirvaso. Pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, skonsultuj się najpierw z lekarzem bo jak ktoś wspomniał nie koniecznie jesteś na cokolwiek chora. Sam lek mirvaso, na rumień działa doskonale. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dzięki takim opiniom skonsultowałam się z lekarzem. Zastosowaliśmy mirvaso i jestem z tego faktu bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczyłam się mirvaso i mam tylko dobre wspomnienia z kuracji. Również polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem po kuracji przy użyciu mirvaso. Świetny lek, nic się lepiej w moim przypadku nie sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem polecam mirvaso na problem z rumieńcem. Jest zemną już od roku i mogę powiedzieć że jest rewelacyjny efekty już widać po 30 minutach od zastosowania i utrzymuje się 12 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie sobie go kupiłam. Kosztował mnie 180 pln i bardzo ale to bardzo jestem zszokowana, że to faktycznie działa 30 minut i na buzi nie ma wypieków! Nie myślała, że tak łatwo to pójdzie. MIRVASO polecam wszystkim z tego typu problemem jak czerwona twarz czy rumieniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×