Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rytuały czarnej magii i odzyskiwanie partnera

Polecane posty

Gość gość

oferuję rytuały z czarnej magii, rytuały odzyskiwania partnera po odejściu, zdradzie, czary na przyciąganie. od razu mowie- CZARNA MAGIA, więc jeśli NIE JESTEŚ nastawiona/ony na zmiany w życiu, nie pisz. kontakt; aakowalska(małpa)onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wykonujesz to na spotkaniu osobistym czy przez internet bo jak tak to trochę brzmi jak oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
internet. jak masz obiekcje, nie kontatuj się. zalezy mi na samych zdecydowanych osobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziecko jak Cie mattaru dopadnie to poleciszzzzzz dalekoooo a ze cie dopadnie to masz jak w banku.... juz Cie uwodzi i pojdziesz w p**du ...... czary wam w glowie, magia.... . do roboty nieroby nie chce cie martwic ale mattaru nie wypuszcza ,nigdy zje cie do konca nawet nie chce mi sie mowic co cie wlasnie jenbelo i juz nie pusci niestety i juz nie uciekniesz od niego,nie da sie,zaden kosciol,ksiadz,egz ci nie pomoga nic...nie ma od tego ucieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czarnej i białej magi jest tylko magia która jest złem wiem sama się tym parałam i wstydzę większość czarownic wróżek to oszustki a reszta to opętane albo słudzy szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zdecydowana. napisalam cii maila. odpisz. jestem nieszczesliwa, nie potrafie znalezc milosci. mam 30 lat a nigdy nkgo nie mialam. ktos rzucil na mnie urok. nikt nie potrafi tego zdjac. potrafisz zdejmowac zle uroki i oczyniac zle czary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten mail dziala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz całkowicie wierzę w moc uroków miłosnych. Dzięki urokowi odzyskałam chłopaka chociaż sytuacja była naprawdę beznadziejna. Rytuał odprawiłam samodzielnie i podziałało po 6 tygodniach. Dziewczyny nikt nie zrobi tego lepiej niż wy same. Mogę wam podpowiedzieć jak to wyglądało, piszcie na monia-gruszecka@tlen.pl będę miała tylko chwilę to odpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×