Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anna Em

Rzucanie palenia - pomysły?

Polecane posty

Jakie macie pomysły na rzucenia palenia? Próbowałam już tabex i champix i za każdym razem wracam do fajek :( Palę kilkanaście lat. Ponad paczkę dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrr
normalnie- mocne postanowienie ,nic innego nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe babe.,
spytaj grzesława:) ale spoko ja tez rzuciłam po kilkunastu latach ,nie pale ponad rok ,z dnia na dziem tyle ze przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie jw
paliłam 10 lat, w końcu przyszedła czas żeby rzucić i poprostu przestałam kupować papierosy, najtrudniej mi było jak wychodziłam ze znajomymi na piwo czy dinka, bo to właśnie na takich wypadach najwięcej paliłam, ale dałam radę i jestem z siebie dumna- nie pale juz 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie jw
no właśnie- ja też przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec zrobilam tak: pare dni przed rzuceniem przestalam pic kawe, alkohol.kupilam sokowirowke, marcheweczki i slonecznik do pogryzania,jakies tam niskokaloryczne krakersiki,duzo jablek,. niestety jestem na plastrach i pomagaja.3 tydzien zaczne bez fajki. duzo warzyw wyciskam i pije ten sok zeby nie zrec za duzo.powodzenia. zobacz na zdjecia ludzi co maja raka pluc,nie chcesz tak skonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No też mi rewelacyjna rada
Tyle, że e-papieros nie pomaga uporać się z najgorsza rzecza w paleniu papierosów, czyli emocjonalnym uzależnieniem od palenia, tymi wszystkimi nawykami związanymi z sięganiem po papierosa, z którymi uporać się najtrudniej. Wręcz przeciwnie. Wg mnie to ślepa uliczka w rzucaniu palenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imitation of life
Według mnie nic Ci nie pomoże jeżeli się nie uprzesz i mocno sobie postanowisz, że koniec z paleniem. Musisz sama się z tym uporać, tabletki czy e-papierosy Ci nie pomogą, tylko samozaparcie i silna wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle że z dnia na dzień ograniczasz nikotynę. I kiedy uzależnienie od nikotyny jest za Tobą - a raczej nie ma już objawów odstawienia itp. (bo zmniejszasz stopniowo ilość nikotyny) - to zdecydowanie łatwiej poradzić sobie z całą resztą. Moja silna wola jest słaba. Byłam na biorezonansie, brałam tabec, brałam champix, tabac off, plastry, tabletki, gumy - wszystko. Za każdym razem wracałam do palenia. Przy e-papierosie nie mam uczucia że chcę wrócić do analogów. Wydaję na niego o wiele - wiele mniej kasy i po kilku miesiącach z najmocniejszych liquidów - przeszłam na najsłabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nynyu
podobno mnostwo osob rzuilo palenie przeczytawsze ksiazke allena Carra. Najlepsze jest to, ze autor zacheca, aby podczas lektury caly czas palic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jednym słowem mówiąc
Wszystko jest zakodowane w naszych umysłach.Nie chcesz to nie palisz i po problemie.Paliłam ćwierć wieku i poradziłam sobie bez zadnych substytutów.Trzeci rok odkąd nie palę. i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co sie ze mna dzieje
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoradcaNowaFarmacja_pl
Wieloletnie palenie papierosów przyzwyczaja organizm do stałej dawki nikotyny, otrzymywanej każdego dnia, w regularnych odstępach czasu. Aby stopniowo odzwyczaić organizm od nikotyny oraz zredukować potrzebę sięgania po papierosa, warto wypróbować tzw. nikotynową terapię zastępczą, stosując pastylki, gumy do żucia, spray bądź plastry Nicorette. Działanie preparatów Nicorette np. http://www.nowafarmacja.pl/nicorette-classic-gum-2mg-105szt opiera się na dostarczaniu niewielkiej dawki nikotyny w momencie odczuwania potrzeby sięgnięcia po papierosa. Niska dawka nikotyny łagodzi objawy odstawienne nałogu tytoniowego, pomagając trwale i skutecznie rzucić nałóg. Więcej informacji o produktach Nicorette znajdziesz na stronie www.nowafarmacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszłam w ciążę i automatycznie odrzuciło mnie od fajek. Teraz nawet jak poczuję smród papierosów to mnie szarpie na wymioty :) ale jeśli ciąża to dla ciebie zbyt drastyczna metoda, polecam książkę Allena Carra "Easy way, metoda jak skutecznie rzucić palenie" (czy jakoś tak) rzuca się bezboleśnie i bez skutków ubocznych, nawet nie wiesz kiedy przestajesz palić. Ja nie paliłam po niej prawie dwa lata, z głupoty sięgnęłam po papierosa znowu, teraz na szczęście znowu nie palę i mam nadzieję, że już tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) W moim życiu okresy palenia i abstynencji nikotynowej zmieniają się dość często.Najpierw kilka lat palę, potem przerwa od kilku mies do kilku lat. Jedyny udany sposób to rzucanie z dnia na dzień. Najlepiej się struć papierochami przez kilka dni to lepsza motywacja ;P Ale jak wiadomo bez mocnego postanowienia nic z tego nie będzie. Trzeba też zorganizować sobie bardzo dużo zajęć, to wtedy myśli o papierosku nie mają czasu drążyć nam dziury w mózgu ;) 2 dni temu znowu rzuciłam palenie po 7 miesiącach kopcenia. Tym razem zadecydowała chęć zajścia w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka z wloch
Palilam 2 paczki Marlboro light przez 15 lat .Moj maz dostal zawalu serca .Ostatniego papierosa zapalilam w samochodzie jak jechalam odebrac mojego meza ze szpitala.Balam sie ze utyje lub bede nerwowa czyli zaczelam cwiczyc 2 godz. dziennie aerobik ,chodzic na drobne zakupy na piechote i jezdzic na rowerze.Schudlam 20 kilo(bo wczesniej mialam nadwage)odmlodnialam o min.10 lat czuje sie swietnie,mam piekna cere i moje wlosy nabraly polysku,wyzbylam sie na zawsze tego niewolniczego nalogu!!!Minelo juz 7 lat od kiedy nie pale i jestem z tego szczesliwa!Zeby zerwac z tym wstretnym nalogiem wystarczy tego chciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO KSIAZKAprobowalam wiel
KSIAZKA ALLEN CARR PROSTY SPOSOB JAK RZUCIC PALENIE. rzucilismy z mezem, 5 lat temu, on palil 2 paczki dziennie, ja jedna, rzucalismy wczesniej na jakis czas ale zawsze ciezko bylo, i po czasie wracalo sie do papieroska bo caly czas go "brakowalo" autor swietnie wyjasnia jak to dziala, czyta sie i pali a na koniec ksiazki podejmuje decyzje i jesli sie podejmie ze koniec z paleniem to przy tej metodzie jest to proste zapraszam do poczytania ksiegi gosci na tej stronie lepiej wyjasnione http://www.allen-carr.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ksiazka a probowalaminne
KSIAZKA ALLEN CARR PROSTY SPOSOB JAK RZUCIC PALENIE. rzucilismy z mezem, 5 lat temu, on palil 2 paczki dziennie, ja jedna, rzucalismy wczesniej na jakis czas ale zawsze ciezko bylo, i po czasie wracalo sie do papieroska bo caly czas go "brakowalo" autor swietnie wyjasnia jak to dziala, czyta sie i pali a na koniec ksiazki podejmuje decyzje i jesli sie podejmie ze koniec z paleniem to przy tej metodzie jest to proste zapraszam do poczytania ksiegi gosci na tej stronie lepiej wyjasnione http://www.allen-carr.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka z wloch
Ksiazki plastry tabletki ,abra -kadabra,terapie to glupota !Trzeba sie zdecydowac!Silne postanowienie i sport,sport ,sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co to tym
Polka masz racje co do plastrow, produkuja je te same koncerny co papierosy. Nikotyne trzeba odstawic by jej nie brakowalo, ale... glowa to co innego, glowie trzeba wyprostowac bo ma przeprany nikotynowy mozg i to robi ta ksiazka, autor tlumaczy (nie straszY) skad sie nalog wzial i dlaczego myslimy, ze papieros to takie cos bez czego nie mozna zyc. Ksiazka jest prosta, krotka i rewelacyjna i... nie ma nic wspolnego silna wola, ktora sprawia, ze sie cierpi. Po ksiazce czlowiek czuje sie jakby... nigdy nie palil a przez to nic mu nie brakuje. Wielu co rzuca metoda "silnej woli" cierpi i teskni za papierosem, mysli o papierosku jakby to bylo cos drogiego, nawet dwa lata nie palac, katuje sie marzac o papierosie, sama rzucalam na miesiac, trzy, rok i to wielokrotnie. Ta metoda byla dla mnie bezbolesna i skuteczna, dla mojego meza tez. Nie palimy i polecamy ja kazdemu, tym razem nigdy nam papierosa nie brakowalo, wrecz dziwimy sie, ze ktos to jeszcze robi :) Po prostu czujemy sie jakby ten problem nas nigdy nie dotyczyl. Ale... kazdy ma inne zdanie. I na kazdego co innego dziala Jeszcze raz polecam poczytanie na powyzszej stronie Ksiegi Gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka z wloch
Nie brakuje mi papierosow!Nie moge tylko zrozumiec jak moglam byc taka glupia!Nie wiem dlaczego przez tyla lat palilam???Teraz przeszkadza mi nawet sam zapach z daleka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypalacz
Palilem 60 lat. pod koniec maja poddalem sie zabiegowi biorezonansem i od tego czasu nie pale. koszt 100,- zl, a powtorka 50,- zl. Z powtorki nie skorzystalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam e papierosa i nie pomaga nic innego nie stosowalam no i boje sie przytyc po rzuceniu goffniany nalog ale pale bardzo mi pomaga na nerwa gdy sobie zapale oraz lubie przy alkoholu zapalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypalacz
Ja mam apetyt jak kon i nie moge przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypalacz
Pomimo ze 4 miesiace nie pale nie moge przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup tabex....postanow sobie,ze to ostatni raz,bo kto tu rzadzi ❤️ wejdz na portal nalogow.pl tam sa motywatory i zobaczysz jak rzuca sie palenie ..zaoszczedzilam min 8 tys przez poltora roku no i widzisz mozna nawet z chytrosci :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypalacz
Dlaczego nikt nie pisze o biorezonansie. To najbarziej skuteczny sposob na odwyk palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba chciec ,a pozniej to juz z gorki...nie pale ponad 18 m-cy i wiem o czym pisze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mckeena - rzuc palenie. teaty programowania umyslu. sam nie pale, ale rpzechodzilem jego program 'grunt to pewnosc siebie', faktycznie dziala i to poteznie :) mozna empetrojke latwo sciagnac z sieci poczytaj o tym, zakladaj sluchawki i nastawiaj sie na sukces :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×