Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Quagmire

rzygac mi sie chce tymi weganami

Polecane posty

Gdzie nie wrjde to te kvrwy ktorzy nawolywuja do bycia weganem by zwierzeta nie cierpialy. I chvj to kogo interesuje juz sie naszykowalem stac sie jefnym z milipna wegan na tym swiecie by jesc ziarna i dolaczyc do tej chorej "elitki". Zara sie okaze, ze papierosy to tez pochodzenis zwierzecego :O. To jest tylko ideologia i nic eiecej, ludzie sa otumaniani caly czas nawet ja jestem i bylem nigdy sie nie zastanawialem jak krowa robi mlrko, coz tak samo jak czloeiek krowy sa sztucznie zapladniane by produkowaly mleko a gdy sie rodza mlode w pierwszych 24 godzinach jest zabijane. Ja ogolnie tez nie jem miesa, nie mam nic do piersi z kurczaka ale te co sa masoeo zabijane i sprzedawane w dupermarketach sa prawdopodobnie faszetowane lekami a potem w maskach sa softowane. Ale dlaczego mam stac sie weganem i mowic innym co maja jesc, chvj mnue to interesuje co inni jedza,jak chca zdychac niedlugo raka czy zawal serca to nie moj problem. Nie wiem co oni chca od jajek z np wolnego wybiegu, nie chce jesc jajek ale sa smaczne i wiecie, czemu nie kvrwa. A zwierzeta tez niech zfychaja, ja to nie jem miesa wieprzowiny wolowiny bo jej nie trawie i mi potem niedobrze. Ryby tu mi gadacie ze maja duzp rteci tez chyba zleje. Ogolnue przerzucam sie na warzywa, mleka to juz chyba nigdy zeietzecego nie wypije, zawdze mi ciezko po nim. Ogolnie jak wywale z jadlospisu wiekszosc jedzenia ktore jadam do dzisiaj staje sie zdrowszy i automatycznie mam wiecej hajsu. Ciezko mi bedzie rzucic pokuse jedzenia w mcdonalds. Wiec uwazam ze weganie to kvrwy zasrane, nie nie zostane weganem zasrana ideologia. To nawet nie jest naturalnw jedzenie samych ziaren bo przeciez urywajac rosline ona tez cierpi :/. Ale jutro se zjem jajeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuh cię czyta leszczu, ssij pałę leszczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafauuu
Nasrałbym ci do ryja a ty byś to zjadł ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapchaj sobie dopsko tym wszystkim weganie,z****** .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piertol buraczku. zanim naskoczysz na kogokolwiek, zaznaj się z tematem. Nikt na tobie nie wymusi co masz albo czego nie jeść. Tym samym, odpieprz się do Amerykanów bo Europa wcale nie jest lepsza. Franciuzi chlubią się potrawą Foie Gras. To jest dopiero znęcanie się nad ptactwem! Pomiędzy innymi mordami zwierząt. Polacy chlubią się wędzoną kiełbasą i szynkami. Też mi "chluba". Przykładów można mnożyć. Co ty jesz i jak się tym czujesz to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie to napisalem a przynajmniej sie staralem. A weganie w internecie ciagle nawoluja do jedzenia tego co oni co mnie denerwuje. To tak jakby ktos nawolywal do kleczenis na desce klozetowej podczas srania bo tak podobno robia pakole klecza na desce, nie siedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×