Odpowiedz na ten temat

Są tu jakieś Polki mieszkające w Niemczech?

• bremen 2012.06.05 [09:37]
    hejka wszystkim
    tez jestem z Bremen
    myslalyscie juz o jakims spotkanku przy kawce?spacerku?moze z dziecmi jak ktoras z Was ma??usmiech.gif

pozdrawiam

• astadas 2012.06.05 [09:45]
    czy po kawce mogę liczyć na coś wiecej ?
  • barmikkacper 2012.06.11 [00:16]
    siema wszystkim szukam polakow w bremen jest nas 5 chlopakow oni od 1m ca dopiero ty pracuja ale by sie pogadalo z kims przy jakims browarku czy czyms mocniejszym
    moje gg 8601163

• ;p Ankum 2012.06.15 [21:41]
    Witajcie

Ja z Ankum, jest tu ktoś z Anum???
  • gość 2015.04.14 [09:02]
    Witam.
    Pisze jeszcze z Polski. Ale mam nadzieję,że już niedługo będe razem przy męzu w Bremen. Mąż pracuję od jakiegoś czasu właśnie w Bremen,póki co na Polskiej działalności,ale chce zmienic na niemiecką. Mam ogromną prośbę do dobrych i naprawdę życzliwych ludzi. Chcemy wynająć mieszkanie w Bremen. dzielnice Huchting, Obervieland, Neustadt lub może też być Delmenhorst. Problem w tym,że mąż nie znac niemieckiego. Ja znam,ale na odległość nie moge mu pomóc smutas.gif tzn piszę maile do gewoby i różnych instytucji ae póki co to cisza. Czy znajdzie się ktoś kto pomoże mojemu męzowi.Licze na bezinteresowną pomoc,ale jeśli będzie trzeba to zapłacimy. Jesteśmy małżeństwem któe bardzo się kocha,w Pl ciezko się żyje,mamy małęgo urwiska który ma 9 miesięcy. Chcemy spróbować nowego życia. Ogólnie wiem jak się żyję w DE bo przez 10 lat z przerwami jeździłam do opieki. Jeśli ktoś ma głupie rady,albo chce się wymądrzać,to niech sobie daruje. Może naiwnie wierzę,że są jeszcze ludzie którzy potrafią pomóc. czeklam na jakieś odpowiedzi tutaj albo na mój mail. gabcys@op.pl pozdrawiam serdecznie.
  • Angelab 2015.08.19 [14:48]
    Hej, pomijając datę tego tematu, napiszę z nadzieją że ktoś odpisze. Moj chlopak jest teraz w niemczech i od wrzesnia bedzie pracowal w breme i szuka KAWALERKI do wynajecia z malymi oplatami (WARM 350E) i mala kaucja( umeblowana kuchnia) oczywiscie moga byc okolice bremen. Napewno jest mozliwosc wynajecia takiej kawalerki w takiej cenie, bo widzialam ogloszenia ale wiekszasc jest od poznego wynajecia. Wiec jezeli ktos cos slyszal o mieszkaniu bylabym wdzieczna o jakas informacje. Po 2 ja szukam jakiejkolwiek pracy w bremen lub tez okolicach. Obecnie jestem w polsce, angielski-komunikatywny, niemiecki jeszcze slabo komunitkatywny ale cos tam umiem. Chcialabym jak najszybciej dojechac do mojego chlopaka, wiec prosze tez o jakas odpowiedz jezeli ktos cos wie na temat pracy. Z gory serdecznie dziekuje.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...