Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sylweczka91

Samotna 24 latka, bez znajomych..:(

Polecane posty

Hej!!! mam prawie 24 lata i jestem totalnie sama:(. W tym roku skończyłam studia..na studiach miałam koleżanki..niestety każdy idzie w swoją stronę..rozjeżdża się do rodzinnych miast. I tym sposobem zostałam sama..samiuteńka..dodatkowo..rozpoczęcie poszukiwań pracy..same smutki:(. Nie mam do kogo buzi otworzyć nawet bo jestem jedynaczką..Od 5 lat spotykam się z pewnym chłopakiem..który wybrał taki zawód że ciągle go nie ma..ten 'związek' jeśli to tak można jeszcze nazwać wychodzi mi już bokiem..ehh:(. Ktoś jest w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak po 5 latach z chłopakiem jest dziewica to on jakiś impotent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladna jestes, Sylwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nie jest dziewicą, bo gdyby była to mogłaby to dumnie ogłosić, no ale ze już wianuszek poszedł się j'e'b'a'ć dla jakiegoś pomyleńca no to troszku wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykre, ale takie są realia, pełno w obecnych czasach ludzi samotnych, w każdym wieku, jaki tego powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś samotna, to zrób coś z tym :) Jak nie możesz znaleźć w "realu", to poszukaj w Internecie. Jest wiele różnych portalów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki powód mojej samotności? Uśmiecham się do ludzi, jestem otwarta, miła..ale chyba dla niektórych za bardzo sztywna, lub nie z tego świata bo nie lubię codziennych imprezek w klubach..dla mnie relaksem są podróże, sport. To nie jest tak..że nigdy z nikim się nie zaprzyjaźniłam..w swoim życiu miałam 5 osób na które mogłam liczyć..4 z nich są ode mnie daleko stąd..a 1 ma już swoje życie..rodzine..Przykra jest samotność..ja czuje jak życie ucieka mi przez palce:( i boję się że jak obudzę się w okolicach 30-tki to będzie już za późno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To uwierz mi, że ja mam jeszcze gorzej, bo nie dość, że nie palę, nie piję i nie imprezuję, to prawdopodobnie szukam w życiu czegoś, co w ogóle nie istnieje ;) Załóż sobie konto na badoo czy coś, to pewnie szybko kogoś poznasz. Z tego, co się zorientowałem, nie masz zbyt dużych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochałbym Cie bardzo Sylwia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdz prace to nie bedziesz miala czasu na myslenie o takich p*****lach, samotnosc, phi :p pod pewnymi wzgledami samotnosc i wolnosc jest pieknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia skąd mniej więcej jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zbyt dużych wymagań? ja marzę chociaż o jednej osobie która byłaby na wyciągnięcie ręki..do której mogłabym się zwrócić..porozmawiać..eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. pytam bo by cie chetnie ******* na pocieszenie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj z zakładaniem takich tematów, bo bardzo łatwo przyciągnąć w ten sposób napalonych facetów. No chyba że na tym Ci zależy. Jeśli nie, to tak jak mówiłem, załóż sobie konto na jakimś portalu, a na pewno prędzej czy później kogoś poznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, chyba tylko w Polaczkowie 30tka jest uważana za koniec życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewnym sensie teraz przygotowuję się do mojej przyszłej pracy..a później jak się wszystko wyklaruje będę szukać jakiejś pracy w 'międzyczasie'. Wiem że praca to dobre rozwiązanie..wtedy nie ma czasu się an myślenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mam 20 ale też całkiem sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukam napalonych facetów.. w ogóle jestem bardzo ostrożna w tej kwestii..i za bardzo im nie ufam..ale to już na oddzielny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy maja wszystko niektorzy nie maja nic..wiem po sobie..nie jestem ani glupia ani brzydka..a nikt nie moze zagrzac przy moim boku ani facet ani zadna kolezanka..latka leca..czasami mysle ze jestem skaznan na smaotnosc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:27 - To już brzmi dosłownie, jakbyś chciała tu jakiegoś nadzianego znaleźć :) Nie wiem, czy masz takie intencje, ale tak to brzmi. A z jakich powodów jesteś odrzucana przez ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 24 lata, zawsze sam, chodzi o związki. Ale mam znajomego, kumpla, z którym co dziennie jeżdzę na rowerze, wypadamy na wyprawy, i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba już zawsze bede sama:/ Nie ćpam, nie pije, nie imprezuje.. Chcialabym tylko móc pójśc z kimś na spacer, na basen, na rower, na jakąś wystawe, porobić zdjęcia, pośmiać się, obejrzeć film:/ Ale cholernie trudno jest mi po pierwsze poznać jakąś koleżanke a o przeniesieniu tej znajomosci ze szkoły/studiów czy czegokolwiek na sfere bardziej prywatną, na prawdziwa przyjaźć to już w ogóle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde. Ja mam kolegów z podstawówki, z dawnych lat, z którymi dzisiaj utrzymuje kontakty i mozemy się nawet sobie zwierzać, wiec może nie umiecie podtrzymać znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie "przyjaźnie" z podstawówki są warte podtrzymywania niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, teraz już wiem, czemu nikt nie chce do mnie pisać :) Bo Wy wszystkie szukacie koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jednego kumpla z podstawówki, po dzień dzisiejszy mamy najlepszy kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×