Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna wakacyjna

Samotne wakacje w polskich górach

Polecane posty

Gość panna wakacyjna

Witam! Chciałabym sama pojechać na urlop. Z drugiej strony jestem słabo zorganizowana. Chciałabym pojechać sama, ale nie spędzać też całego czasu samotnie. Jakie są wasze doświadczenia rady co do jednoosobowych wyjazdów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja racjaaaaaaaaa
weź sobie namiot, jak się wstydzisz pokazać jako singielka przed ludźmi, którzy będą ci wynajmować pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja626527
gdzie jedziesz? ja bałabym sie trochę sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny25...
zabierz mnie ze soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
zapewniam nikt nie zwróci na ciebie uwagi polecam pokój w górskiej miejscowości i spacery po szlakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez przesady, a co to za wstyd, jechac sobie samemu w góry? ludzie! XXI wiek mamy, Europa! nie wiem, jak lubisz spędzać wakacje, ale ja preferuję zupełny luzik czyli jedyne, co planuję, to miejsce i jeśli chcesz np. w Zakopanem, to trzeba zarezerwować noclegi nic więcej wyjścia, trasy - planujesz sobie na bieżaco, jesz w knajpach, gdzie chcesz, kiedy chcesz i co chcesz nie zapomnij dobrej mapy z czasami przejść szlaków, dobrych butów, polaru, deszczówki, plecaczka podręcznego (latarka, coś do picia, jedzenia, mały karimacik pod tyłek na postoju) ludzie są wszędzie, wszędzie możesz kogoś poznać - w knajpie, na szlaku, w schronisku, w busie/pociągu na wieczory weź sobie ksiązkę w razie W, albo zaległa prasówkę, na którą zawsze brakuje czasu i do dzieła : ) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja626527
Ewa, doradź mi fajny nocleg w okolicy Zakopanego, jakis domek np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole costa rica
kupieckiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wakacyjna
nie o wstyd chodzi, dla meni to żaden wstyd być samą, raczej o zorganizowanie atrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja racjaaaaaaaaa
to sobie zobacz w necie, jakie atrakcje mają dane góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole costa rica
reklama powie ogladaj reklamy a ie pytaj a forum dla koiet ktore ie chca yc samote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmita z reklamy
Nie umiesz zorganizowac sobie atrakcji??? To wyjasnia dlaczego jesteś sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 01
ja cie zabiore na peksowe brzysko? pasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bój się na zapas
I Feel The Earth Move

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bój się na zapas
a jest odwrotie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarotka32
Ja parokrotnie byłam sama w górach. Ze względu na to, że to był mój pierwszy samotny wyjazd, to wybrałam okres wakacyjny. Wiedziałam, że wszędzie będzie pełno ludzi, ale to mi akurat nie przeszkadzało. Zaplanowałam sobie łatwe, ciekawe ale zarazem dość popularne szlaki. W czasie wędrówki zauważyłam, że jest bardzo dużo pojedynczych osób. Do mnie też dołączyła się jedna Pani i szłyśmy razem. Było bardzo fajnie. Przewodnik czy mapa w łapę i nie jest źle. O jedzenie nie masz się co martwić, bo co krok jest jakaś knajpa. Mam nadzieję, że uda Ci się wypad w góry i będziesz to miło wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecę Ci fajnego miejsca w Zakopcu na spanie, bo od lat sypiam albo w schroniskach, albo ad hoc, gdzie najtaniej na kwaterze spędzam minimum czasu, czyli wchodzę do domu, żeby się wykąpać/prysznic raczej i rano zjeść śniadanie, czyli wystarczy mi prysznic, lóżko i kawałek stolika (zakupy na śniadanie robię wracając z gór poprzedniego dnia, więc nawet lodówka nie jest potrzebna, a czajnik i kubek będzie w każdym pokoju, nawet najtańszym za 25 zł) atrakcje w samym Zakopcu? najlepiej z net/przewodnika, ale jeśli interesujesz się bohemą lat 30-stych, to Stamary, teatr Witkacego z malowidłami ściennymi na okolicznych budynkach, Willa Koliba, cmentarz na pęksowym Brzysku, obowiązkowo Krupówki, przez targ aż do kolejki na Gubałówkę - można sobie wjechac w ramach wypoczynku po kilku szlakach w górach ale przede wszystkim - Tatry Wysokie i Zachodnie, czytaj dobrze mapy, sprawdzaj czasy przejść i róznice wzniesień (gęstość poziomic), czy są po drodze schronska w razie W 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka-gór
Samotny wyjazd, z koleżanką, czy z grupą znajomych polecam Krynicę Zdrój. Sama jak mam wolny weekend i chcę się odciąć na dwa dni tam właśnie jadę. Moja jedyna rada - ważne jest gdzie się zatrzymujesz skoro jesteś samotnym podróżnikiem. Ja osobiście zawsze zatrzymuję się w Hotelu Czarny Potok - bajeczne warunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania234
można np. wejść na relaximo lub inny portal z noclegami i posprawdzać oferty pensjonatów czasem da rade znaleźć ofertę już od 25 zł za dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melazia
Mi bardzo odpowiadają samotne wakacje i nie stanowią dla mnie problemu. Często jeżdżę w góry i uwielbiam spacery. Ja i moje myśli. Dużo mi to daje i doładowuje pozytywną energią. Te ostatnie miesiące to spędzam weekendy w Świeradowie Zdroju w pensjonacie Malwa http://pensjonat-malwa.pl/. Mam tam pełen komfort zarówno pod względem wyposażenia pokoi, jak i położenia obiektu. Latem załapałam się nawet na pakiet aktywni 50+ i w końcu poznałam na własnej skórze ścieżki rowerowe Singltrek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolałabym jechać sama niż z kimś, kto w ogóle nie chciałby nawet poświęcić mi chwili czasu i ciągle by się wymigiwał - już znałam takie sytuacje, przezylam taką nie raz. w tym roku jadę sama - w listopadzie do Obidzy www.obidza438.pl - tu zakwaterowałam sobie nocleg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy jeśli masz potrzebę żeby trochę czasu spędzić w samotności to dlaczego nie. Mogę polecić ci to miejsce http://www.pensjonatspiski.pl/ moim zdaniem jest naprawdę świetne, sama spędziłam tu ostatnie wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na wakacje jeżdze tylko z mężem i z dziećmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jak szukasz super noclegu w Murzasichle to na pewno zainteresuje cię ta oferta - kasprowy-zakopane.pl. Hotele mają bardzo dobrą lokalizację i możesz w nich wynająć pokój z łazienką za bardzo konkurencyjną cenę. Ja ostatnio zatrzymałam się w hotelu Giewont i byłam bardzo zadowolona. Polecam bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie! czasem potrzeba chwili ciszy, spokoju, czasu na przemyslenia... W Bialce Tatrzanskiej jest fajne miejsce gdzie mozna sie zatrzymac: U Sorosa http://www.usorosa.pl/ - gdyby ktos sie wybieral :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie można przenocować w schronisku Orlica w Szczawnicy. Polecam to miejsce zwłaszcza rodzinom. Dużo miejsca, przestronne pokoje, czysto w łazienkach. Najlepiej do Szczawnicy moim zdaniem przyjechać latem z rowerem. Tras do jeżdżenia jest mnóstwo, w tym na Słowację jest naprawdę blisko, a uwielbiam tę część gór właśnie i szlaków. Schronisko działa cały rok, więcej o wynajmowaniu pokoi jest na www.orlica.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddvcv
Ciepłe i eleganckie pantofle doskonale sprawdzą się w zimowe dni. Wygodę pantofli doceni każdy, kto chociaż raz je założy. http://pantofle-goralskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×