Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość77

samotne wieczory w domu

Polecane posty

Gość gość77

Cześć. Co myślicie o samotnych wieczorach w czterech scianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em81
Kwestia przyzwyczajenia i akceptacji swojej osoby, swoich wyborów. Ja wolę samotne wieczory od związku tylko po to by nie być samej. Obecnie mieszkam tylko z psem, więc większość wieczorów spędzam na wieczornych, długich spacerach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam psy mam warunki mam ogrodzony plac. Ale w sezonie letnim mam taką pracę ze nie ma mnie 3-4 dni a nie można go zabrać. Za to teraz by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
Uwielbiam psy mam warunki mam ogrodzony plac. Ale w sezonie letnim mam taką pracę ze nie ma mnie 3-4 dni a nie można go zabrać. Za to teraz by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligentni ludzie w swoim towarzystwie się nie nudzą i tyle wystarczy w charakterze komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach, trzeba się bardzo postarać, by być zupełnie sam w czterech ścianach. Kiedyś towarzyszyć mogła tylko książka. W dobie internetu, są miliony interesujących tematów, które można poznać, a potem w życiu wykorzystać :). Począwszy od ukrytych możliwości własnego telefonu, a na tajemnicach swojego miasta kończąc. Współczuję ludziom, którzy twierdzą, że się nudzą :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
Siedzieć co dzień w necie to dla mnie kara.. czytać książki to nie dla mnie.. poroawjac z kimś zrobić coś z kimś np kolację lub wieczorny basen j jnne to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu jesteś mało interesującą, niezbyt inteligentną osobą, o naturze huby/jamioły takie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto Ci broni pójść na basen ? x Jak Ci tak na towarzystwie zależy, to dlaczego o bliskich ludzi nie zadbasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
Wszyscy się odzywają kturzy nie wiedzą jak mieszka się w pojedynkę. Mamusie km nosi wycieraja j papu robią!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzywają się ci, ktÓrzy są od Ciebie mądrzejsi i ich samotne mieszkanie jest po części wynikiem wyboru, a nie braku jakiejkolwiek możliwości. Ja na wieść o chorobie, wybrałem samotność i żyję w niej od siedmiu lat. W tym czasie odrzuciłem kilka propozycji zmiany tego (by nie wciągać kogoś w swoje problemy) i dwukrotnie uległem namowom, by moją samotność przerwać. Dlatego nie szukam kogoś za wszelką cenę i wiem, że czasami lepiej mieszkać samemu, niż w niedopasowanym związku :(. To, co Ty piszesz jest bardzo płytkie :(. Kobiety nie chcą taplać się w płytkich bajorkach, bagno przypominających :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio Ale z ciebie tepa dzida!!!! Haha a chory to jesteś na łeb tepaku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DragonKissNeverMiss
Ja od dwóch lat mieszkam sam w kawalerce (studiuje) i bardzo mi to odpowiada że nie muszę z nikim rozmawiać ani się tłumaczyć 🖐️. Wystarczy mi komputer i książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGG
no można bardzo kochać samego siebie i być dla siebie najlepszym towarzystwem, co kto lubi, ale można też potrzebować innego człowieka, człowiek istota stadna, społeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę kolejny temat ZAŁOŻONY PRZEZ MODERACJĘ. x Usunęli własny post, który zbulwersował wszystkich i odpowiedzi na niego. Teraz odgrzewają temat, by był "ruch w interesie" :(. x To się nazywa MANIPULACJA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio mówiłem cię już ze jesteś tępa dzida wypad stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina100
Czesc chyba jestesmy w tym samym wieku :) ja mam takie wieczory samotne ,ale piekne:) muzyka, swiece , cztery sciany ,wielkie loze i ja sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×