Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zloty 78

Samotnosc

Polecane posty

Widzę że to portal raczej dla kobiet ale mimo to spróbuję w sumie co mi szkodzi, jestem szczery mój związek się rozpadł trzy lata temu nie z mojej winy , wychowuję córkę która ma 8 lat ,można długo wytrzymać ale po jakimś czasie jednak samotność dokucza. Próbowałem szukać na wszelkie sposoby ale wszystko kończyło się nie powodzeniem , jestem normalnym facetem z dzieckiem które wychowuję i jest moim oczkiem w głowie. Mam dużo znajomych i przyjaciół ale to nie to samo , nie o to mi chodzi . Są chwile gdzie mimo wszystko odczuwam pustkę i takie odstawienie na boczny tor. Mam dużo obowiązków na głowie związanych z domem,pracą i dzieckiem ale jestem zorganizowanym mężczyzną który potrafi od trzech lat dawać sobie radę, jednak czegoś mi brak czegoś mi brakuje , sądzę że to właśnie samotność puka do drzwi i to coraz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackGirls78
Cześc rówieśniku. Nie chce mi się logowac ale jestem Twoją ròwiesnicą.Jakbys chcial pogadać to zostaw jakis namiar.Np.gg odezwę sie.Dobranoc i dużo wiary w lepsze jutro :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×