Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Gość k i n g a

Witam serdecznie ! Mam na imię Kinga , niedługo skończę 40-ści lat i mieszkam w Poznaniu , chciałabym pogadać o samotności przed komputerem.....o naszych małych , a czasem ogromnych problemach , kłopotach , marzeniach ...poprostu o życiu , które nas otacza....... Próbowałam dołączyć do istniejącego już tematu na FORUM ale ....stwierdziłam ,że to nie ma sensu ..... Jest mi źle w tej chwili ...mam dość udawania , że świetnie sobie daję radę sama............. Mam tylko nadzieję , że Ci których anonimowość i bezkarność internetu prowokuje do żartów , a czasami nawet do podłości i chamstwa - łaskawie i ze zrozumieniem ominą ten temat. Pozdrawiam wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNY
CHĘTNIE Z TOBA POROZMAWIAM kINGO , MI TEŻ JEST ŹLE ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kingoto dobry pomysł,,,jest tylu ludzi samotnych......ale jest wielu również nie uczciwych......czy nasz jakiś sposób na obłudników??????i kłamców??????jak ich uniknąć??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieć....
Ja też chętnie podzielę sie z Wami moimi smutkami , też jest mi źle Pozdrawiam Wojtek z Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech za mnie powie moja stopka!!!Uwazam ze kazdy ma prawo do szczescia i do jakiejkolwiek prywatnosci ;) Pozdrawiam Serdecznie i zycze bardzo wspaniałych chwil i samych kolorowych dni i nocy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k i n g a
No niech mnie.... ale Ty szybki jestes Robalu ... zaczynam sie bać ( brzydkich zapachów - czyt. smrodów o które prosiłam ) Pozdrawiam Kinga z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki jak szybki ale za to bardzo konkretny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k i n g a
Przepraszam ,Cię Robal jestem trochę przewrażliwiona .... po ostatnich historiach na FORUM , bardzo mi miło ,że jesteś.... P.S. Agata mi wyjaśniła .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingo! Cieszę się że jesteś. Na tym samym topiku szukałyśmy zrozumienia i wsparcia..... No ale nic, co nas nie zabije to nas wzmocni. Pozdrawiam serdecznie i życzę aby topik odwiedzały osoby które będą się wspierały wzajemnie oraz przynajmniej w sieci nie będą samotne. Chcę się przyłączyć, może nie jestem samotna ale często czuję się osamotniona. Robalu witaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoc
Czy to jest prywatna rozmowa dwojga zwaśnionych koczkanków ,czy mozna się dołączyć ze swoimi smutkami /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam Tomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama tylko ciekawość – dlaczego jesteście samotni, czy to Wasz wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawość 1 stopień do piekła...:D:D:D:my lylko w sieci samotne.......jesteśmy.......❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówisz tylko za siebie (lecz za nie) – dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my names is over..
Ja też chciałbym pogadać o samotności w sieci.... czytałem tę książkę i zupełnie się nie zgaaaaadzam z autorem ... Kto chce to proszę bardzo ..możemy o tym porozmawiaać. Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebudzona
tak ,a dlaczego sie nie zgadzasz ? dobranoc kinga, miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionawsieci
witajcie ! Ja też jestem sama , moje życie od paru lat wygląda tak samo ,praca ,dom w nocy komputer i ta sieć . Może pogadamy o tolerancji dla samotnych kobiet , których nikt nie zaprasza na sylwestra i na inne spotkania towarzyskie bo ? no właśnie dlaczego jak myślicie forumowicze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 1
witam cale nowe forum milego wieczoru dziekuje za zaproszenie i mam nadzieje ze tutaj znajdziemy zadowolenie i odpowiedzi na zadawane pytania . a z mojej strony mozecie oczekiwac usmiechu porady jak rownierz tego opczekuje od was na tym forum . A jezeli stanie sie jakis problem to siadzmy przy okraglym stole bo napewno wiele rzeczy mozna tak zalatwic . nie zmieniam swojego niku bo ten mi sie podoba , a wy taki sposob wiecie kto pisze jak rownierz czekam na nastepne wpisy . i mam nadzieje ze bedzie dobrze . a napewno juz znacie mnie , na tyle aby zaufac pa i dziekuje . zazwyczaj moje teksty sa dlugie bo lubie pisac aby mozg nie zapomial pisania , a na poeracje mozgo jaszcze poczekam robal zapraszam na golabki jak rownierz cale forum ide na papieroska pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska7
witajcie! bardzo sie ciesze , ze ktos wpadl na ten pomysl i zalożyl nowe forum. może tutaj uda nam sie pogadac na rózne tematy . te bardzo powazne i te całkiem smieszne. brawo Kinga! tylko blagam nie uciekajcie na tlen! przed chwilą , po dlugiej debacie przy drzwiach zamknietych moje córki /12 i 14 letnia/wyszły z łazienki z nogami pooklejanymi plastrami. okazało sie ,że panny wpadly na pomysl depilowania nóg.szkoda,że ze skórą. i kto powiedzial,że życie jest nudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie Kasiu ! Jagódko ! Zbieram w sobie siły aby odpisać na tym poprzednim forum i ....ZAMKNĄĆ ZA SOBĄ DRZWI ( jeśli nie odpiszę to będę miała figurę otwartą ...) Kaśka !!! mam już GG ( nr 1445714 ) -maja córka mi założyła ,ale jeszcze nie próbowałam rozmawiać. Będę o godz. 21-szej ,jeśli możesz to spróbuj ,pogadamy . Acha tylko nie wiem co to moje dziecko mi tam w opisie wpisało ,więc się tym nie przejmuj OK? (próbowała mnie wkurzyć ,że będę miała na imię JUDYTA (sic!)) Jagódko ! czym nas dzisiaj poczęstujesz? POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW KINGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również ZAGUBIONĄ W SIECI !>wiesz poruszyłaś temat , który mnie też kiedyś nurtował i wymyśliłam ,że jeśli to kobiety decydują o zaproszeniu na np. sylwestra to kierują się chyba dobrym samopoczuciem wszystkich uczestników imprezy , brak pary może powodować pewne komplikacje..hmm...damsko-męskie ...itd. Mężczyźni natomiast , z racji swojej odmienności , jeśli sami decydują o tym kogo zaprosić , kierują się atrakcyjnością gości .... A MOŻE SIĘ MYLĘ...??? Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek * X *
WiTaCzKi Kinga !!!!!!!!! Jestem Andrzej mam 46 lat, jestem samotny i jak masz ochotę, mam G-G to zapraszam Cię, mój nr G-G to 2950380. Pozdawiam, A z G....c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Kingo pozdrawiam \"Samotny\" --mam nadzieję że jak zbierze się nas większa grupa( samotnych) nie będziemy już mieli tego odczucia osamotnienia Grin-- też chciałabym znać odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie Wojtku - pozdrawiam Cię i proszę nie smuć się :-) Robalku ;-) nie gniewasz się , prawda? \"niemoc\" kila osób na tym topiku nie jest sobie obcych, oczywiście zapraszamy dołącz się do nas ze swoimi smuteczkami Akrim :-) Meen - a czy znasz taką osobę że jest samotna z własnego wyboru, dobrowolnie? Piotr podyskutuję z Tobą ale najpierw przeczytam tę książkę. Od niedawna jestem w necie i ten temat wcześniej nie był zachęcający dla mnie Przebudzona- witam i Ciebie również zaproszę do dyskusji jak tylko przeczytam Zagubionawsieci -- byłam na kilku spotkaniach bez osoby towarzyszącej , moje odczucia były takie: panowie za punkt honoru uznali aby otoczyć mnie opieką , a panie no cóż..... postanowiłam już nie bywać na imprezach bez męża co oznacza że wogóle nie bywam Jagodo cieszę się ze jesteś , uwielbiam Twoje gołąbki Kaśko7 a ja mam córkę która ma 15 lat i kilka dni temu szalona podgoliła sobie nieudolnie brwi i ryczała pół dnia .Życie nie jest nudne o nie Jędrek witaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda1
dla wszystkich przesylam milej nocy . jak rownierz informuje ze jestem tez na starym tropiku . bo tez mam tam duszki jak i tutaj i nie chcialabym aby bylo to zle przyjete . a czas swoje pokaze co dalej . dla mnie to wszyscy jestescie rowni tu czy tam taka juaz jestem i kazdemu podam reke , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą samotnością to jest troche dziwnie. wlaściwie to chciałabym być w tej chwili sama /czyt. bez męża/ bo mogłabym sobie tu troche posiedzieć. ale nie ma tak dobrze!......... och te obowiazki!lecę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sama
jest mi źle czy ktoś porozmawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko o czym
dodam że nie mam 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 38 lat
a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata i 308 dni
i nigdy nie miałem dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×