Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielona1111

Sąsiedzi i śmieci na klatce schodowej

Polecane posty

Gość Zielona1111

Mam problem z sąsiadami którzy mają nawyk zostawiania śmieci na klatce. Mieszkam w nowo wybudowanym bloku, gdzie klatki są dzielone, czyli część mieszkalna jest oddzielona od schodów windy itd. oszkloną ścianka, czasami gdy naprawdę śmierdzą te śmieci nie ma nawet gdzie ten smród uciec. Nie wiem skąd ludzie mają takie nawyki i jak można być takim egoistycznym burakiem. Wczoraj wracajac z pracy juz sie zdenerwowalam i zostawilam karteczke cytuje 'Prosze nie zostawiac smieci na klatce! To okropnie śmierdzi :( Dziekuje.' Jakie bylo moje zdziwienie gdy dzisiaj wychodząc do sklepu zobaczyłam tę sama kartkę przyklejoną na moich drzwiach! Dodam, że ja nie wiem który to sasiąd zostawia te śmieci (mam ich dwóch) wiec wolalam zostawic kartke, a nie osobiscie wyskoczyc oczerniajac kogos, stwierdzilam ze napisanie uprzejmej prośby załatwi sprawe, po prostu komuś zrobi sie głupio i przemyśli sobie, że faktycznie to było złe i tyle, ale to ich zachowanie mnie zdziwiło i wkurzyło. Widać człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nie... Nie wiem czy to tak zostawic czy wybrac sie i po prostu zapytac sie który to z nich i powiedziec w twarz co o tym mysle, z drugiej strony nie chce wprowadac niepotrzebnych 'wojen'. Myśle też że jesli sytuacja sie nie zmieni zgłosić to do administracji. Mieliscie podobną sytuacje? Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja sąsiadka rozrzuca pety po klatce schodowej. zwróciłam jej uwagę osobiście i pomogło. nie obraziła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ludzie w bloku robią dokładnie to samo, na szczęście w części oddalonej od moich nozdrzy, ale bierze mnie na wymioty jak idę do schodów, a w tle obok drzwi widzę trzy wory śmieci, które leżą tam tydzień i na bank walą na sto dwa. gdyby ta sytuacja dotyczyła bezpośrednio mnie to ja bym w końcu nie wytrzymała, poszła i zwróciła uwagę, ale nie liczyła na to, że cokolwiek to zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Nie można upilnować takich debili?! Miałam poobną sytuację,Ustawiał debil śmieci przy moich drzwiach i waliło niemiłosiernie.Musiałam wyrzucać śmieci bo smród był w całej klatce..Zamontowałam kamerę w domu i złapałam faceta na gorącym uczynku.Zgłosiłam do Straży Miejskiej,pokazałam im nagranie.Facet zapłacił 500 zł.kary i od tej pory mam spokój.Pięknie to załatwili ponieważ nie powiedzieli skąd maja nagranie? TAkich chamów trzeba nauczyć rozumu.Nawprowadzało sie mnóstwo sieczkobrzęków i nie wiedzą jak żyć w społeństwie!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kiedyś zostawiliśmy nie wrzucone do kontenera rano drzwi otwieramy do szkoły dzieci wysyłam a tu nasze śmieci wysyłane pod naszymi drzwiami . Nigdy więcej nie zapomnieliśmy wrzucić do kontenera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvnmnbvcbn
ej ja tez tak robie,aale wystawiam na godzine dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jak sprzatam ale za chwile wyrzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakich ma sie sasiadow Mam jednego na pietrze i tez kiedyś wystawił śmieci na klatkę schodowa, traf chciał ze akurat wychodziłem wynieść swoje śmieci......cofnelam sie pod jego drzwi i wyniosłam także jego smieci...... Jeśli przez przypadek to nie były śmieci to sorry nauczy sie nie wystawiać worków na klatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie maja dziwne nawyki, mój sąsiad wystawia na klatkę buty do biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apropo butow do biegania, w moim poprzednim bloku sasiad tez wystawial buty pod drzwiami jak wracal z silowni, smierdzialy strasznie, moj tato zwrocil mu uwage a ten co? ze wystawia przed drzwiami bo buty po silowni tak smierdza ze nie bedzie ich w domu trzymal przeciez:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona1111
A rozmawiałam dziś z sąsiadka i powiedziała mi, ze ktoś jej nasrał pod drzwiami i zostawił uzyty papier na klamce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyżej to ktoś sie pode mnie podszyl... Jak narazie nikt nie wystawia worków ze śmieciami, ale nie wiem na jak długo. To zachowanie mnie zdenerwowalo bo nie wiem czemu mialo służyc wieszanie tej samej kartki na moich drzwiach... Chyba tylko pokazaniu swojego chamstwa i prostactwa. Na kamere mnie nie stac, ale jak sytuacje sie beda powtarzac to na pewno zglosze to do administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę z innej beczki, ale też o śmieciach. Co sądzicie na temat firm zajmującej się utylizacją odpadów takich jak ta: http://www.pgrproeko.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś ich żeby wyrzucali śmieci do śmietnika. Warto też dobrze zabudować taki śmietnik, polecam do tego sprawdzoną firmę olto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieś tu nie ma nic do rzeczy. ...ludzie to świnie....wystarczy znaleźć w śmieciach nazwisko lub numer mieszkania i wezwać policję. ...krecia robota u mnie pomogło. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×