Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hdfhjxhih

schudłam 6 kg w 2 tygodnie juuuupi:)

Polecane posty

Gość hdfhjxhih

Zmotywowało mnie to do dalszych działań ale z bardziej racjonalnym żywieniem :P i codziennymi ćwiczeniami Jeszcze 4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jadlas i jak
a co jadlas i jak cwiczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfhjxhih
przez pierwszy tydz.tylko kefir, było zajebiscie ciężko w 3 -4 dniu ale dałam rade:) nic nie ćwiczyłam bo nie miałam sily:] po tyg. Jabłko kefir bułkę pełnoziarnista z jakimś warzywem i to starcza na cały dzień tak sobie to dziele jakos:) 80 brzuszków i biegam jakiś 1 km dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfhjxhih
noo może więcej niż kilometr troszkę tak z 1,5 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfhjxhih
zero słodyczy, alkoholu, kawy :) czarnej herbaty. tylko woda i raz dziennie teraz czerwona herbata Aaa i do bulki szynka też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNAchnura
kurdę jestem 4 dzień na diecie i waga stoi w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNAchnura
twój jAdłospis jest jak dieta kopenhaska . Najskuteczniejsza jeśli chodzi o szybkie spalanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfhjxhih
A jaka masz dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNAchnura
kiedyś też byłam na podobnej diecie do twojej bardzo szybko schudłam . I chyba zastosuję ją od nowa. Bo robi się ciepło i pasuje wskoczyć w mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNAchnura
fuck. Musze się zmotywować do jedzenia rano. a póxniej juz cały dzień nic. bo innego wyjścia nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinnnnnnnna25
Tak kurwa nie zryj nic w ogole, organizm spowolni jeszcze bardziej przemiane materii i gowno schudniej, a potem zaczniesz jesc i jeszcze bedziesz miec 5 kg na plusie :D Tak to jest jest sie bierze za odchudzanie, nie majac o tym pojecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNAchnura
żresz ty katrino wraz zeswymi koleżankami na łące. prowadzę taki tryb życia, że nie mam możliwości zjedzenia między 10 a 17 . A przynajmniej nie codziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agapd31
Hmmmm, wiele jest preparatów na odchudzanie, ale które są skuteczne? Nieliczne z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym wyborem okazał się dla mnie suplement diety slimcea który dołączyłam do mojej diety odchudzającej. Bez tego pewnie dawno porzuciła bym jakąkolwiek motywacje. Mimo dobrej diety spadki wagi były mizerne. Dopiero jak dołaczyłam właśnie Slimcea to zaczeło się coś dziać. Teraz jestem w stanie chudnąć w czasie 3 miesięcy ponad 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hallo dla wszystkich Pań co marzą o smukłej sylwetce i ciele bez tłuszczu tylko dzięki tym tabletką udało mi się to osiągnąć polecam gorąco wszystkim Panią ja przetestowałam i mi się sprawdziły teraz wasza kolej zobaczycie jak dzięki nim zmieni się wasz świat na lepsze !!!!! Gorąco polecam znajdziecie je tutaj http://nplink.net/WBqPTqZo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×