Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 65kg_zywejwagi

Schudne albo i nie...

Polecane posty

Gość 65kg_zywejwagi

Pomozcie prosze! Szukam kogos kto bedzie sila wyciagal mnie rano z lozka i wywieral presje na *****np na powietrzu lub u mnie w mieszkaniu (w przypadku kiepskiej pogody). Nie mam sily ani motywacji aby schudnac a bardzo tego potrzebuje. Czesto wyjezdzam gdzie sie glodze a potem wracam i nadrabiam zaleglosci w obzeraniu sie... W tych dniach potrzebuje nadzoru, opieki lub chociaz ruchu. Ma ktos kontakt do takiego personalnego trenera ktory nie wyczysci mi portfela ale pomoze w dazeniu do celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusia20
Znajdz trenera i dietetyka w swoim regione. Sama musisz sie zmobilizowac. Nie poddawac sie. Zobaczysz ,ze wystarczy zmenic nawyki zywieniowe zaczac sie ruszac i po paru miesiacach efetky a potem to doskonalic. Daj sobie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukalam w Warszawie ale trafialam na zbyt pazernych na pieniadze bo np chcieli regularne cwiczenia na co nie moge sobie pozwolic ze wzgledu na czeste wyjazdy albo na Panow dodatkowo oczekujacych uslugi raczej z mojej strony :/ co to ma byc?! Place za ich prace a niem za seks z nimi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, może zostanę takim "motywatorem", za niewielkie pieniądze :D Mnie bardziej psychika interesuje, wykorzystanie własnych zasobów w osiąganiu celów i wykorzystanie tego w trwałej zmianie przyzwyczajeń. Niestety na to raczej wielkiego popytu nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusia20
Studiuje dietetyke ae niestety mieszkam daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZEŹNIK 24 LATA
Dobra waga! Nic nie rób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×