Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiadoma

ścianka wspinaczkowa - co potrzebne?

Polecane posty

Gość niewiadoma

Dziś pierwszy raz wybieram sie na taką ściankę, co powinnam zabrać? Jakie ubrania na zmienę itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciankowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciankowa
wygodne płaskie buty-trampki najlepiej, i wygodne ciuchy- dres,getry or sth. reszte wypozyczasz na miejscu, A skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma
z Białegostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa1410
ile kosztuje taka zabawa?i chyba osobno sie płaci za sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma
szczerze mówiąc to nie wiem. Sprzęt sie wypożycza na szczęśćie. Idę dopierto jutro, więc powiem jak wróce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa_
to czekam na opisanie wrażeń,bo też chce sie wybrać,tylko mam nadzieje że mi nogi nie odmówią posłuszeństwa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciankowa
nogi jak nogi. głównie wysiadaja rece.. placi sie-przynajmniej w lodzi osobno. ale to i tak jest tania impreza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchwycik
ogólnie sport jest drogi na początek, bo uprzęsz i buty dobrej jakości są dość drogie (około 350 zł w zwyz) do tego woreczek na magnezjum, karabinki..... no i silne ręce i miesnie brzucha kiedy wisisz na poziomie pod kupułka:) Powodzenia zycze, miłej zabwy i oczywiscie dobrego masażysty po;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, na moje potrzeby to jakiś ładne dresowe spodnie i fajny thsirt (najlepiej na ramiączkach) i jakieś sportowe buty. Ja zwykle takie fajne rzeczy kupuję na tanisport.pl i jestem zadowolona i z jakości, i z wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, na moje potrzeby to jakiś ładne dresowe spodnie i fajny thsirt (najlepiej na ramiączkach) i jakieś sportowe buty. Ja zwykle takie fajne rzeczy kupuję na tanisport.pl i jestem zadowolona i z jakości, i z wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADCA
tak wygodne ciachy to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciachy?;) chyba ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się zastanawiam nad ścianką, podoba mi się ten sport, ale mam mały lęk wysokości. Mam nadzieję, że pokonam go własnie dzięki ściance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to jest dobry sport dla osób z lękiem wysokości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie ryzykowała, ale mój facet chodzi na ściankę i uwielbia ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amijani
A czy ktoś się orientuje czy trzeba mieć jakieś specjalne buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, a co za problem przejść się na jakąś najbliższą ściankę i po prosu popytać o wszystko. Myślę, że nie ma większego problemu i więszedzie uzyska się takie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chętnie bym się wybrała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irgeni
Zanim wybierzesz się na pierwsze "zajęcia" możesz, tak jak ktoś wyżej już doradził, przejść się na ściankę i popytać o wszystko. Ja mogę polecić Ci Centrum Wspinaczkowe Forteca http://www.cwf.pl oni mają dwie lokalizacje, albo możesz iść na Ludową, albo na Racławicką - gdzie masz po prostu bliżej. Fajne miejsce i tam na miejscu na pewno wszystko Ci wytłumaczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irgeni22
(mówię o ściankach w Krakowie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdgrgr
Wysokiej jakośc***antofle znajdziesz w naszym sklepie – www.pantofle-goralskie.pl. Odwiedź naszą stronę i zobacz wspaniałą kolekcję tradycyjnych pantofli. http://pantofle-goralskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedar83
Najlepiej podejdź do profesjonalnego sklepu alpinistycznego i wspinaczkowego np. http://ratwork.pl/ i zapytaj co Ci będzie potrzebne. Wspinaczka to bardzo fajna pasja, ale trzeba pamiętać o bezpieczeństwie. Jest ono najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Jeśli to twój pierwszy raz na ściance i wiesz, że nie będziesz się wspinała często tj. np. co tydzień, tylko rozrywkowo raz na miesiąc lub rzadziej to nie musisz mieć profesjonalnego sprzętu, czyli odpowiednich butów, woreczka z magnezją, swoich uprzęży i karabińczyków. Weź sobie tylko odpowiedni, wygodny strój, czyli najlepiej długie legginsy lub spodnie dresowe bo mogą ci się nogi poobijać, bluzka z krótkim rękawkiem bo się zgrzejesz , średniej długości lub najlepiej długie skarpetki, żebyś nie obdarła stóp i trampki oczywiście 😉 .  I uprzęż sobie wypożyczysz 🙂 .  Aha, no i woda oczywiście 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×