Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość radosnaaaaaaaa

Seks , miłość , uczucia ?

Polecane posty

Gość radosnaaaaaaaa

Witajcie .. Chciałabym was prosić o komentarz , co o tym sądzicie .. Od razu uprzedzam , ze pewnie się rozpiszę . Poznaliśmy się kiedy zaczynałam przygodę z nowym miastem . Przyjechałam tu do liceum , On rozstał sie z żoną kilka dni przed tym jak się poznaliśmy . Nie jest Polakiem . Dzieli nas 12 lat różnicy .. Na początku tylko mi się podobał .. Mówił , że Nikogo nie szuka .. Ja mieszkałam w internacie .. Zaczeliśmy się spotykać .. Coś co bardzo nas połączyło i przede wszystkim to seks .. W ciągu pół roku tylko 2 razy spotkaliśmy się na ' normalnej randce ' .. Oczywiście ja młoda i głupia , zapatrzona w Niego zaczęłam kłamać , oszukiwać aby się z Nim spotkać . Powiedziałam , że jestem na mieszkaniu , bo chciałam być samodzielna , żeby widział we mnie kogoś kto jest samodzielny jakkolwiek to brzmi . Nie raz On chciał się spotkać to ja mówiłam że jestem umówiona z kimś innym .. Wszystko się wyjaśniło do sylwestra .. Dwa tygodnie się nie oddzywał bo niby był w swoim kraju .. Tak naprawdę przyjechała do Niego pewna kobieta , którą poznał wcześniej pracując na Karaibach i obiecał jej przyjazd i spędzenie czasu .. Mówił, że mówi to bo jest mu przykro , że tak postąpił i w ogóle .. W zasadzie nie byliśmy w związku .. On zdradzając mnie , bardzo mnie zranił , ale ja prubując się oszukać powiedziałam w jednym momencie że ja go też zdradzałam i że byłam przez ten cały czas w związku z inną kobietą .. Od nowego roku mieliśmy być w poważnym związku , co niestety się nie udało .. Przez to , że On chciał się dwa razy spotkaać , ja nie mogłam ( niby znajomi ) .. Powiedział wtedy , że On nie moze byc cały czas o mnie zazdrosny i myśleć co ja robie .. Wracając jeszcze .. Wynajował pokój , miał współlokatorke , która bardzo ' miała na Niego parcie ' ... Rozstaliśmy się jakby .. Ja pózniej mu powiedziałam ze mam innego faceta i że jestem z Nim w ciązy .. Dawałam czasaami do zrozumienia , że to moze być Jego dziecko .. Co jakiś czas dzwonił co u mnie ... Męczyły mnie wszystkie moja kłamstwa .. Kazde jedno rodziło kolejne .. Pewnego dnia napisałam mu CAŁĄ prawde jak było .. Napisał sms ' Aktorka . Trzymaj się . :* ' ... Ulżyło mi bardzo .. Lecz tęskniłam za Nim czasem .. Czas jednak upływał i im dłużej go nie widziałam tym bardziej o Nim zapomninalam . o tygodniu od sms zadzwonił z zapytaniem ' co u mnie .. ? ' Spotkalismy się na kawie .. za tydzień znów się spotkaliśmy , tylko rozmawiając ... Łączy nas jakiś magnetyzm , gdy się widzimy .. ale On teraz jest z tą dziewczyną z mieszkania , chodź mówi że musi się z Nią rozstać bo nie potrafi być z Nikim w związku .. Gdy się widzieliśmy ona do Niego dzwoniła , mówiłam żeby odebrał ale nie zwracał uwagi ... Wiedzieliśmy sie tydzień temu .. Byłam kilka dni w domu i myślałam o tym wszystkim i postanowiłam zakonczyc raz na zawsze .. Napisał do mnie .. Powiedziałam zeby przyjechał do mnie jutro po pracy bo mówimy porozmawiać a on na to ' dla ciebie wszystko i zawsze ' Wiem , że to bardzo skomplikowane , Ale nie wstawiajcie glupich komentarzy .. Nie Kocham Go , ale jednak coś nas łączy .. Czy dalej prubować ? On mówił że bardzo go denerwowało , że nigdy przy mnie nie zrobił tego co zaplanował .. Już mija rok jak się poznaliśmy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnaaaaaaa
przepraszam , coś umknęło . Nie byłam w związku z żadną kobietą ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
To co jest między wami to li jedynie pożądanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnaaaaaaa
Myślisz , że powinnam to zakończyć ? Mimo wszystko jestem szczęsliwa , że Go poznałam .. Dużo się nauczyłam od niego .. o zyciu i o sobie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko sex tak mi się wydaje...jesteś młoda i naiwna a jemu to odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja dobrze to rozumiem, masz teraz 17-18lat? Moim zdaniem jestes troszkę za młoda na takie romanse, i dlatego nie potrafisz się psychicznie do tego zdystansować.. nie powiem Ci co masz zrobić, ale chyba sama czujesz, że po wieczność tego ciągnąć nie będziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnaaaaaaa
Tak tak 17 ... w zasadzie to mam dystans już teraz .. Ten rok dużo we mnie zmienił .. Boje się tylko że pożniej będę żałować , że zarwałam całkowicie kontakt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja sobie pomyślę, co ja miałam we łbie, za przeproszeniem, w Twoim wieku.. Mam 25 i jesli koledzy 'biorą się' za licealistki, to już wszyscy na nich patrzą,że się zadają z dziewczynkami.. Z perspektywy 29latka liceallistka jest dobra do łóżka, ale najlepiej po cichu bo znajomym nie ma się czym chwalić. Chyba że jest z Karaibów i jesteś białą blondynką i jesteś dla niego egzotyczna.. sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnaaaaaaa
Hmm .. ja jestem trochę inna .. mam znjaomych .. ale to co przedstawia dzisiajszy świat ( ludzie w moim wieku , a nawet studenci ) przeraża mnie .. Liczą się tylko pieniądze , strój .. Ale mało istotne .. On miał w życiu naprawdę wiele kobiet ... Ale oprócz seksu łączy nas coś jeszcze .. Ale to nie ma chyba sensu .. Pozostają tylko piękne wspomnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łączył was tylko seks, nic więcej. miałem podobną sytuacje z dziewczyną z którą byłem głównie przez to że seks był 10/10, ale co z tego. Po 4 latach on/off musiałem z nią zerwać, bo poza seksem nie nadawała się na partnerke życiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tamtej pannie to pasowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×