Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wystraszonaa

Seks, tabletka po, antybiotyki

Polecane posty

Gość wystraszonaa

Witam. Tydzień temu zauważyłam brązowy śluz jak zwykle przed okresem, na drugi dzień uprawiałam seks z moim facetem i zapędzilismy się i skończył we mnie. Jak zapewne się domyślacie nie biorę tabletek anty. Po wszystkim w toalecie patrzę a tu krew i szczęśliwa myślałam,że dostalam okresu i jestem uratowana. Nazajutrz jednak po okresie ani śladu i tak do dziś. Wystraszona wysłałam chłopa po tabletkę ,,po,, i na drugi dzień (minęły około 12h zażyłam EllaOne). Tak na wszelki wypadek. To coś na podobieństwo okresu było tydzień przed spodziewana miesiączką, tyle, że ja nigdy nie miałam w trakcie cyku żadnych czerwonych czy brązowych śluzów tylko przed okresem. Dodam, że w tym czasie chorowałam i zażywałam także dzień w dzień co 12h antybiotyki. Wyczekuję miesiączki ale nadal jej nie ma, zaczynam panikować. Wiem, że tabletka ,,po,, i antybiotyki opóźniają okres ale czy jest duże ryzyko, że jednak mogę być w ciąży ? zaczynam wariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletka po ma tyle w sobie hormonow,jakbys zezarla na raz jedno opakowanie antykow,zatem popierzylas sobie hormonalnie wszystko,okres moze przyjsc dopiero za miesiac poczytaj jakie jazdy sa po tych po tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszonaa
Bałam się ciąży to musiałam ją wziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zastosowaniu ellaOne kilkudniowe opóźnienie wystąpienia miesiączki jest normalne. Jeśli miesiączka spóźnia się o ponad 7 dni lub jest nietypowo skąpa lub nietypowo obfita, albo jeśli wystąpią objawy, takie jak ból brzucha (żołądka), wrażliwość piersi, nudności, wymioty możliwe, że doszło do zajścia w ciążę. Należy niezwłocznie wykonać test ciążowy. W przypadku ciąży ważne jest skonsultowanie się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×